Агроөнеркәсіптік кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңес және семинар өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 қаңтардағы N 4-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң 2004 жылғы 5-6 ақпанда Астана қаласында агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңес және семинар өткiзу туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қоса берiлiп отырған:
агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңестi және семинарды дайындау мен өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамы;
агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша республикалық кеңеске қатысушылардың контингентi;
агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша семинардың бағдарламасы бекiтiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен республикалық кеңес және семинар өткiзугe қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 13 қаңтардағы
N 4 өкiмiмен
бекiтiлген
Агроөнеркәсіптiк кешен мәселелерi бойынша
республикалық кеңестi және семинарды дайындау
мен өткiзу жөнiндегi комиссияның құрамы
Есiмов                       Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы           Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрi, комиссия төрағасы
Комиссия мүшелерi:
Әбусейiтов                   Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы               iстер бiрiншi вице-министрi
Айтжанов                     Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                шаруашылығы вице-министрi
Боос                         Қазақстан Республикасының Премьер-
Владимир Оттович             Министрi Кеңсесiнiң Өндiрiстiк сала
және инфрақұрылым бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Досмұханбетов                Астана қаласының әкiмi
Темiрхан Мыңайдарұлы
Ермекбаев                    Қазақстан Республикасы Премьер-
Қуаныш Ермекбайұлы           Министрiнiң Кеңсесi Бақылау және
құжаттамалық қамтамасыз ету бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Коржова                      Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна            және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Меркель                      Қазақстан Республикасының Әдiлет
Иоган Давидович              бiрiншi вице-министрi
Мұхамеджанов                 Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Орал Байқонысұлы             Әкiмшiлiгi Ұйымдастыру-бақылау
бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Ойнаров                      Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы             вице-министрi
Отто                         Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович                вице-министрi
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 13 қаңтардағы
N 4 өкімімен
бекітілген
Агроөнеркәсіптік кешен мәселелері бойынша республикалық кеңеске қатысушылардың контингенті
___________________________________________________________________
р/с Облыстардың  Облыс Ауыл. Ауыл ша. Ауыл   Су    Ауыл   Агро Жиыны
N   атауы        әкім. дық   руашылы. шаруа. шару. шару.  құры.
дері  аудан.ғы минис.шылы.  ашы.  ашы.   лым.
және  дар   трлігі   ғы де. лық.  лығы   дар.
әкім. мен   аумақтық парта. тары  өнім.  дың
дер.  қала  органда. мент.  бас.  дерін  өкіл.
дің   әкім. рының,   тері.  сейн. қайта  дері
орын. дері  Орман    нің    дік   өңдеу.
басар.      және     бастық.бас.  мен
лары        аңшы.    тары   қарма.айна.
лық ша.         лары. лыса.
руашылы.        ның   тын
ғы коми.        бас.  ұйым.
тетінің         тық.  дар.
басшылары       тары  дың
бас.
шыла.
ры
___________________________________________________________________
1 Ақмола          2    17     3       1      -     1      5     29
2 Ақтөбе          2    12     3       1      -     1      3     22
3 Алматы          2    16     3       1      -     1      4     27
4 Атырау          2    7      3       1      1     1      2     17
5 Шығыс Қазақстан 2    15     3       1      1     1      3     26
6 Жамбыл          2    10     3       1      1     1      3     21
7 Батыс Қазақстан 2    12     3       1      -     1      3     22
8 Қарағанды       2    9      3       1      1     1      3     20
9 Қостанай        2    17     3       1      1     1      5     30
10 Қызылорда      2    7      3       1      1     1      2     17
11 Маңғыстау      2    4      3       1      -     1      2     13
12 Павлодар       2    10     3       1      -     1      3     20
13 Солтүстік      2    13     3       1      -     1      5     25
Қазақстан
14 Оңтүстік       2    11     3       1      -     1      3     21
Қазақстан
15 Астана қаласы  1    -      2       -      1     1      -      5
16 Алматы қаласы  1    -      2       -      1     1      -      5
17 Қазақстан Рес.
публикасының
Президенті,
Үкімет мүше.
лері және
мемлекеттік
органдардың
басшылары      -    -      -       -      -     -      -      45
18 Парламент
депутаттары    -    -      -       -      -     -      -      10
19 Аграршы        -    -      -       -      -     -      -      15
ғалымдар
20 Агроөнеркәсіп
кешені сала.
сындағы қоғам.
дық ұйымдар    -    -      -       -      -     -      -       5
21 Ауыл шаруашы.
лығы машина.
ларын жасау
саласындағы
ұйымдардың
басшылары      -    -      -       -      -     -      -       5
___________________________________________________________________
Жиыны          30   160    46      14     8     16     46    400
___________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 13 қаңтардағы
N 4 өкiмiмен
бекiтiлген
Агроөнеркәсiптiк кешен мәселелерi бойынша
семинардың бағдарламасы
Өткiзiлетiн орны:            Министрлiктер үйiнiң мәжiлiс залы
мекен-жайы: Жеңiс д-лы, 33

О проведении республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 января 2004 года N 4-p
1. Согласиться с предложением Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о проведении 5-6 февраля 2004 года в городе Астане республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса.
2. Утвердить прилагаемые:
состав комиссии по подготовке и проведению республиканского совещания и семинара по вопросам агропромышленного комплекса;
контингент участников республиканского совещания по вопросам агропромышленного комплекса;
программу семинара по вопросам агропромышленного комплекса.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан средства на проведение республиканского совещания и семинара за счет средств предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе "Представительские затраты".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 января 2004 года N 4
Состав комиссии
по подготовке и проведению республиканского совещания и
семинара по вопросам агропромышленного комплекса
Есимов                   - Заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович        Республики Казахстан - Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан,
председатель комиссии
Члены комиссии:
Абусеитов                - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович            Республики Казахстан
Айтжанов                 - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич             Республики Казахстан
Боос                     - заместитель заведующего Отделом
Владимир Оттович           производственной сферы и инфраструктуры
Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Досмуханбетов            - аким города Астаны
Темирхан Мынайдарович
Ермекбаев                - заведующий Отделом контроля и
Куаныш Ермекбаевич         документационного обеспечения Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Коржова                  - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна          планирования Республики Казахстан
Меркель                  - первый вице-министр юстиции
Иоган Давидович            Республики Казахстан
Мухамеджанов             - заведующий Организационно-контрольным
Урал Байгунусович          отделом Администрации Президента
Республики Казахстан (по согласованию)
Ойнаров                  - вице-министр финансов
Азамат Рыскулович          Республики Казахстан
Отто                     - вице-министр внутренних дел
Иван Иванович              Республики Казахстан
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 января 2004 года N 4
Контингент участников Республиканского совещания
по вопросам агропромышленного комплекса
-------------------------------------------------------------------
N  !   Наименование  !  Акимы и  !  Акимы   !    Руководители
п/п!    областей     !заместители! сельских !   территориальных
!                 ! и акимов  ! районов и!  органов, Комитета
!                 ! областей  ! городов  ! лесного и охотничьего
!                 !           !          !хозяйства Министерства
!                 !           !          ! сельского хозяйства
-------------------------------------------------------------------
1   Акмолинская            2          17                3
2   Актюбинская            2          12                3
3   Алматинская            2          16                3
4   Атырауская             2           7                3
5   Восточно-
Казахстанская          2          15                3
6   Жамбылская             2          10                3
7   Западно-
Казахстанская          2          12                3
8   Карагандинская         2           9                3
9   Костанайская           2          17                3
10  Кызылординская         2           7                3
11  Мангистауская          2           4                3
12  Павлодарская           2          10                3
13  Северо-
Казахстанская          2          13                3
14  Южно-
Казахстанская          2          11                3
15  город Астана           1           -                2
16  город Алматы           1           -                2
17  Президент Респуб-      -           -                -
лики Казахстан,
члены Правитель-
ства и руководи-
тели государст-
венных органов
18  Депутаты Парла-
мента                  -           -                -
19  Ученые - аграрники     -           -                -
20  Общественные орга-
низации в сфере
агропромышленного
комплекса              -           -                -
21  Руководители
организаций в
области сельхоз-
машиностроения         -           -                -
-------------------------------------------------------------------
Итого                 30         160               46
-------------------------------------------------------------------
(Продолжение таблицы)
-------------------------------------------------------------------
N  !Начальники!   Руководители  ! Руководители   !Представите-!Ито-
п/п! департа- !водохозяйственных! организаций,   !ли агрофор- !го
! ментов   !   бассейновых   ! занимающихся   !мирований   !
!сельского !   объединений   ! переработкой   !
!хозяйства !                 !сельхозпродукции!
-------------------------------------------------------------------
1       1              -                1              5        29
2       1              -                1              3        22
3       1              -                1              4        27
4       1              1                1              2        17
5       1              1                1              3        26
6       1              1                1              3        21
7       1              -                1              3        22
8       1              1                1              3        20
9       1              1                1              5        30
10      1              1                1              2        17
11      1              -                1              2        13
12      1              -                1              3        20
13      1              -                1              5        25
14      1              -                1              3        21
15      -              1                1              -         5
16      -              1                1              -         5
17      -              -                -              -        45
18      -              -                -              -        10
19      -              -                -              -        15
20      -              -                -              -         5
21      -              -                -              -         5
-------------------------------------------------------------------
Итого   14             8               16             46        400
-------------------------------------------------------------------
Утверждена
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 января 2004 года N 4
Программа
семинара по вопросам агропромышленного комплекса
Место проведения:              конференц-зал Дома министерств
(адрес: пр. Победы, 33)

Өткiзiлетiн күнi мен уақыты: 2004 жылғы 5-6 ақпан, сағат 11-00
___________________________________________________________________
Баяндамашылар                      Баяндамалардың тақырыптары
___________________________________________________________________
1. Келiмбетов Қайрат Нематұлы      Экономикалық реформалардың
Қазақстан Республикасының          барысы және агроөнеркәсiптiк
Экономика және бюджеттiк           кешендi дамытуды мемлекеттiк
жоспарлау министрi                 қолдау жөнiндегi одан арғы
шаралар туралы
2. Школьник Владимир Сергеевич     Мұнай өнеркәсiбiнiң ағымдағы
Қазақстан Республикасының          жағдайы және 2003 жылы iшкi
Энергетика және минералдық         рынокты мұнай өнiмдерiмен
ресурстар министрi                 қамтамасыз ету туралы
3. Ысқақов Мәрлен Нұрахметұлы      Аграрлық сектор субъектiлерiне
Қазақстан Республикасының          салық салу мәселелерi
Қаржы министрлiгi Салық
комитетiнiң төрағасы
4. Қарақұсова Гүлжан               Еңбек және халықты әлеуметтiк
Жанпейiсқызы                       қорғау мәселелерi
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрi
5. Мусина Лилия Сәкенқызы          Ауылды дамыту жөнiндегi
Қазақстан Республикасының Ауыл     мемлекеттiк саясат туралы
шаруашылығы вице-министрi
6. Оспанов Бақыт Сағындықұлы       Қазақстан Республикасы Жер
Қазақстан Республикасы Жер         кодексiнiң негiзгi ережелерi және
ресурстарын басқару жөнiндегi      Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
агенттiгiнiң төрағасы              оны iске асыру жөнiндегi
нормативтiк-құқықтық кесiмдерi
туралы
7. Нәлiбаев Әбдiқалық Зәкiрұлы     Мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы             заңнаманы қолданудың өзектi
Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi    мәселелерi
агенттiгiнiң төрағасы
___________________________________________________________________
Семинардың регламентi:
Баяндаманың ұзақтығы 25-30 минут, әрбiр 2 сағат сайын үзiлiс.

Дата и время проведения:       5-6 февраля 2004 года в 11-00 часов
-------------------------------------------------------------------
!         Докладчики               !       Темы докладов
-------------------------------------------------------------------
1  Келимбетов Кайрат Нематович -      О ходе экономических реформ и
Министр экономики и бюджетного     дальнейших мерах по
планирования Республики            государственной поддержке
Казахстан                          развития агропромышленного
комплекса
2  Школьник Владимир Сергеевич -      О текущем состоянии нефтяной
Министр энергетики и минеральных   промышленности и обеспечении
ресурсов Республики Казахстан      внутреннего рынка
нефтепродуктами в 2003 году
3  Искаков Марлен Нурахметович -      Вопросы налогообложения
председатель Налогового комитета   субъектов аграрного сектора
Министерства финансов Республики
Казахстан
4  Карагусова Гульжана Джанпеисовна - Вопросы труда и социальной
Министр труда и социальной защиты  защиты населения
населения Республики Казахстан
5  Мусина Лилия Сакеновна -           О государственной политике по
вице-министр сельского хозяйства   развитию села
Республики Казахстан
6  Оспанов Бакыт Сагындыкович -       Об основных положениях
Председатель Агентства Республики  Земельного кодекса Республики
Казахстан по управлению            Казахстан и нормативных
земельными ресурсами               правовых актах Правительства
Республики Казахстан по его
реализации
7  Налибаев Абдукалык Закирович -     Актуальные вопросы применения
Председатель Агентства Республики  законодательства о
Казахстан по государственным       государственных закупках
закупкам
-------------------------------------------------------------------
Регламент семинара:
Продолжительность доклада 25-30 минут, перерыв через каждые 2 часа.