Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 316-ө өкiмiне өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 14 қаңтардағы N 7-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн бақылауды жаңғырту бағдарламасын iске асыру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2003 жылғы 24 желтоқсандағы N 316-ө өкiмiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн бақылауды жаңғырту бағдарламасын iске асыру жөнiндегi жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Жарасов                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Жанат Абдоллаұлы           қауіпсiздік комитетi Әскери қарсы
барлау департаментiнің бастығы (келiсiм
бойынша);
Аманбаев                 - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Мұрат Ермұқанұлы           бақылау агенттiгi төрағасының
орынбасары;
мынадай:
"Солодилов               - Қазақстан Республикасының Қарулы
Сергей Петрович            Күштерi Жаңа технологиялар бас
басқармасының бастығы"
деген жолда "басқармасының бастығы" деген сөздерден кейiн ", хатшы" деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетілген құрамнан Ақшанов Болат Қасымұлы шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 316-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Kазахстан от 14 января 2004 года N 7-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 24 декабря 2003 года N 316-р "О создании рабочей группы по реализации программы модернизации контроля воздушного пространства Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы по реализации программы модернизации контроля воздушного пространства Республики Казахстан:
Жарасова               - начальника Департамента военной
Жаната Абдуллаевича      контрразведки Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию);
Аманбаева              - заместителя председателя Агентства
Мурата Ермухановича      таможенного контроля Республики
Казахстан;
в строке:
"Солодилов             - начальник Главного управления новых
Сергей Петрович          технологий Вооруженных Сил Республики
Казахстан"
после слова "Казахстан" дополнить словом "секретарь";
вывести из указанного состава Акчанова Болата Касымовича.
Премьер-Министр