Өз қарамағындағы мемлекеттік органдар мен мекемелерді ұстауға жұмсалатын шығындар жоспарланатын нормалар мен нормативтерді жетілдіру жөніндегі ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы N 12-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Өз қарамағындағы мемлекеттік органдар мен мекемелерді ұстауға жұмсалатын шығындар жоспарланатын нормалар мен нормативтердi жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сұлтанов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы       бюджеттiк жоспарлау вице-министрi, жетекшi
Есенов                - Қазақстан Республикасының Экономика және
Сергей Жұмағалиұлы      бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
аппарат, қорғаныс, қоғамдық тәртiп және
қауiпсiздiк шығыстарын жоспарлау
департаментi директорының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары
Тастанова             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Әлия Тiлепбергенқызы    бюджеттік жоспарлау министрлiгiнiң
Мемлекеттік аппарат, қорғаныс, қоғамдық
тәртiп және қауiпсiздiк шығыстарын
жоспарлау департаментi Мемлекеттiк
органдардың әкiмшiлiк шығыстары басқармасы
бастығының орынбасары, хатшы
Арпабаев              - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру
Бек Кәрiмбекұлы         және байланыс агенттiгi Қаржылық реттеу
басқармасының бастығы
Бетекбаев             - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Азат Әмiрғұмарұлы       минералдық ресурстар министрлiгi
"Өндiрiстiк пайдалану кәсiпорны"
республикалық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорнының директоры
Евтушенко             - Қазақстан Республикасы Статистика жөнiндегi
Валентина Васильевна    агенттiгiнiң Астана қаласындағы мемлекеттiк
органдармен өзара әрекет ету бөлiмiнiң
бастығы
Құпияшева             - Қазақстан Республикасы Президентінiң Iс
Бағлан Аманбайқызы      басқармасы Қаржы-экономикалық бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары (келiсiм бойынша)
Қасенбекова           - Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау
Құндызай Аманжолқызы    агенттігі Қаржы департаментi бастығының
орынбасары
Мүтәліпов             - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жәнiбек Қайридденұлы    коммуникация министрлігі аппаратының
ұйымдық және протоколдық жұмыс бөлiмiнiң
бастығы
Рахметова             - Қазақстан Республикасының Табиғи
Сәуле Көмекқызы         монополияларды реттеу және бәсекелестiктi
қорғау жөніндегi агенттігі Әкiмшiлiк және
аумақтық жұмыс департаментiнiң аумақтық,
кадрлық және қаржылық жұмыс басқармасының
қаржы бөлiмi бастығы (келiсiм бойынша)
Сабанқұлов            - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Асқар Қабепұлы          министрлiгі Құқықтық және ұйымдық жұмыс
департаментiнiң директоры
Сейiтов               - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Ғалымжан Қарақанұлы     қорғау министрлiгi Ұйымдық-қаржылық жұмыс
департаментiнің директоры
Торғаев               - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк
Мұқажан Рымжанұлы       комитетi департаментi бастығының бiрiншi
орынбасары (келiсiм бойынша)
Ұзақбаев              - Қазақстан Республикасының Экономикалық және
Руслан Жалғасбайұлы     сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес
жөніндегi агенттiгi (қаржы полициясы) қаржы-
шаруашылық басқармасы қаржы бөлiмiнiң аса
маңызды iстер жөнiндегі аға инспекторы
Өмiрзақов             - Қазақстан Республикасы Ақпарат
Ерлан Рысбекұлы         министрлігінiң Экономика және
әкiмшілік-қаржылық қызмет департаментi
директоры орынбасарының мiндетiн атқарушы
Үркiмбаева            - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі
Толқын Жеңiсқызы        Әкiмшiлiк департаментiнің Бухгалтерлiк есеп
жүргiзу және жоспарлау басқармасы бастығының
орынбасары
Шәмшиденов            - Қазақстан Республикасының Экономикалық және
Сембай Шәрiпұлы         сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес
жөнiндегi агенттiгі (қаржы полициясы) қаржы-
шаруашылық басқармасы бастығының орынбасары.

О создании рабочей группы для выработки предложений по совершенствованию норм и нормативов, по которым планируются затраты на содержание государственных органов и учреждений, находящихся в их ведении
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 января 2004 года N 12-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 16 января 2004 года N 12-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по совершенствованию норм и нормативов, по которым планируются затраты на содержание государственных органов и учреждений, находящихся в их ведении:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Султанов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович         планирования Республики Казахстан,
руководитель
Есенов                   - заместитель директора Департамента
Сергей Жумагалиевич        планирования расходов государственного
аппарата, обороны, общественного порядка
и безопасности Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Тастанова                - заместитель начальника управления
Алия Тлепбергеновна        административных расходов государственных
органов Департамента планирования
расходов государственного аппарата,
обороны, общественного порядка и
безопасности Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Арпабаев                 - начальник управления финансового
Бек Каримбекович           регулирования Агентства Республики
Казахстан по информатизации и связи
Бетекбаев                - директор Республиканского государствен-
Азат Амиргумарович         ного казенного предприятия "Производ-
ственное эксплуатационное предприятие"
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Евтушенко                - начальник отдела взаимодействия с
Валентина Васильевна       государственными органами в городе
Астане Агентства Республики Казахстан
по статистике
Капияшева                - заместитель заведующего финансово-
Баглан Аманбаевна          экономическим отделом Управления делами
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Касенбекова              - заместитель начальника Департамента
Кундузай Аманжоловна       финансов Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Муталипов                - начальник отдела организационной и
Жанибек Кайридденович      протокольной работы аппарата
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Рахметова                - начальник финансового отдела управления
Сауле Кумековна            территориальной, кадровой и финансовой
работы Департамента административной и
территориальной работы Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции (по согласованию)
Сабанкулов               - директор Департамента правовой и
Аскар Кабепович            организационной работы Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Сеитов                   - директор Департамента организационно-
Галымжан Караканович       финансовой работы Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Торгаев                  - первый заместитель начальника
Мукажан Рымжанович         департамента Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Узакбаев                 - старший инспектор по особо важным делам
Руслан Жалгасбаевич        финансового отдела Финансово-хозяй-
ственного управления Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)
Умурзаков                - исполняющий обязанности заместителя
Ерлан Рыспекович           директора Департамента экономики и
административно-финансовой деятельности
Министерства информации Республики
Казахстан
Уркумбаева               - заместитель начальника управления
Толкын Женисовна           бухгалтерского учета и планирования
Административного департамента
Министерства финансов Республики
Казахстан
Шамшиденов               - заместитель начальника Финансово-
Сембай Шарипович           хозяйственного управления Агентства
Республики Казахстан по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция).

2. Жұмыс тобы 2004 жылдың 1 ақпанына дейiн өз қарамағындағы мемлекеттiк органдар мен мекемелердi ұстауға жұмсалатын шығындар жоспарланатын нормалар мен нормативтердi жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгізсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе до 1 февраля 2004 года внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию норм и нормативов, по которым планируются затраты на содержание государственных органов и учреждений, находящихся в их ведении.
Премьер-Министр