Қазақстан-беларусь үкіметаралық сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi комиссиясының үшiнші отырысын өткiзу үшiн қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 19 қаңтардағы N 14-ө өкімі
2004 жылғы 19-20 қаңтарда Астана қаласында Қазақстан-беларусь үкiметаралық сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi комиссиясының (бұдан әрi - YAK) үшiншi отырысын өткiзуге байланысты:
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi YАК үшiншi отырысын өткiзуге, соның iшiнде Беларусь Республикасы ресми делегациясы мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 481300 (төрт жүз сексен бiр мың үш жүз) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств для проведения третьего заседания Межправительственной казахстанско-белорусской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 2004 года N 14-p
В связи с проведением 19-20 января 2004 года в городе Астане третьего заседания Межправительственной казахстанско-белорусской комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству (далее - МПК):
Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проведение третьего заседания МПК, в том числе на проживание членов официальной делегации Республики Беларусь, в сумме 481300 (четыреста восемьдесят одна тысяча триста) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
Премьер-Министр