"Қорғас" халықаралық шекара маңы сауда орталығын құpу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 29 қаңтардағы N 23-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"Қорғас" халықаралық шекара маңы сауда орталығын құру жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Смағұлов                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы                 және сауда вице-министрi, жетекшi
Шақшақбаев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Вадим Шәмілұлы                 және сауда министрлiгi Сауда
комитетiнiң төрағасы, жетекшiнiң
орынбасары
Тойшыбеков                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Ибрагим Қалмаханұлы            және сауда министрлiгi Сауда
комитетiнiң iшкi сауда басқармасы
iшкi сауда бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Мисников                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Андреевич             және сауда министрлiгi Шағын бизнестi
қолдау жөнiндегi комитетiнiң төрағасы
Меркер                       - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Виктор Александрович           сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң төрағасы
Тәкенов                      - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Болат Долдайұлы
Жабағиев                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Асқар Әлиасқарұлы              қауіпсіздiк комитетi Шекара
қызметінiң шекаралық бақылау бас
басқармасы бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Қазыбаев                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Сабыр Сәмiжанұлы               және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгiнің Халықаралық
экономикалық және қаржы қатынастары
департаменті директорының орынбасары
Болатбекова                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Гүлбағила Қоңырбайқызы         министрлігінің Халықаралық қаржы
қатынастары департаменті
директорының орынбасары
Бақышев                      - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Дулат Хангерейұлы              министрлігінің Азия және Африка
департаменті Азия басқармасының
бастығы
Маханов                      - Қазақстан Республикасының Көлік және
Шихабадин Қабдрахманұлы        коммуникациялар министрлігі
автомобиль көлігі басқармасының
бастығы
Керімбеков                   - Қазақстан Республикасы Кедендік Данияр Әкімбайұлы              бақылау агенттігінің Кедендік
бақылауды ұйымдастыру департаменті
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Бекбергенов Түгелбай         - Қазақстан Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі агенттігі
Туризм және халықаралық
ынтымақтастық басқармасының
бастығы
Мұсақанов                    - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Талғат Шаймарданұлы            министрлігінің Қоғамдық қауіпсіздік
департаменті патрульдік қызмет және
бұқаралық іс-шараларды қамтамасыз
ету бөлімінің бастығы
Қасымханов                   - Қазақстан Республикасы Әділет
Тоқтар Көбегенұлы              министрлігінің халықаралық құқық
басқармасы халықаралық
міндеттемелерді орындау мәселелері
жөніндегі бөлімнің бастығы
Исин                         - Қазақстан Республикасы Қоршаған Біржан Меркенұлы               ортаны қорғау министрлігінің
Мемлекеттік бақылау департаменті су
ресурстарын қорғау бөлімінің бастығы
Хасенов                      - Алматы облысы әкімдігінің сыртқы Ришат Сапарғалиұлы             экономикалық байланыстар бөлімінің
бастығы
Есболаев                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақын Имаханұлы                 шаруашылығы министрлігі Ветеринария
департаменті шекарадағы және
көліктегі мемлекеттік ветеринарлық
қадағалау бөлімінің бастығы
Ботаев                       - Қазақстан Республикасының Ауыл
Құдайберді Мырзаханұлы         шаруашылығы министрлігі Өсімдік
қорғау және карантин департаментінің
өсімдіктер карантині жөніндегі
мемлекеттік инспекция бөлімінің
бастығы
Меньшаев                     - Қазақстан Республикасының Жер Александар Васильевич          ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі жерге орналастыру бөлімінің
бастығы

О создании рабочей группы для выработки предложений по созданию Центра международной приграничной торговли "Хоргос"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 23-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 января 2004 года N 23-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях выработки предложений по созданию Центра международной приграничной торговли "Хоргос":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Смагулов                  - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович             Республики Казахстан, руководитель
Шакшакбаев                - председатель Комитета торговли
Вадим Шамильевич            Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Тойшибеков                - начальник отдела внутренней торговли
Ибрагим Калмаханович        управления внутренней торговли Комитета
торговли Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
секретарь
Мисников                  - председатель Комитета по поддержке
Владимир Андреевич          малого бизнеса Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Меркер                    - председатель Комитета государственного
Виктор Александрович        санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Такенов                   - заместитель акима Алматинской области
Болат Долдаевич
Жабагиев                  - заместитель начальника Главного
Аскар Алиаскарович          управления пограничного контроля
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Казыбаев                  - заместитель директора Департамента
Сабыр Самижанович           международных экономических и
финансовых отношений Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Болатбекова               - заместитель директора Департамента
Гульбагила Конырбаевна      международных финансовых отношений
Министерства финансов Республики
Казахстан
Бакишев                   - начальник управления Азии Департамента
Дулат Кангереевич           Азии и Африки Министерства иностранных
дел Республики Казахстан
Маханов                   - начальник управления автомобильного
Шихабадин Кабдрахманулы     транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Керимбеков                - начальник управления организации
Данияр Акимбаевич           таможенного контроля Департамента
организации таможенного контроля
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Бекбергенов               - начальник управления туризма и междуна-
Тугелбай                    родного сотрудничества Агентства
Республики Казахстан по туризму
и спорту
Мусаканов                 - начальник отдела патрульной службы и
Талгат Шаймарданович        обеспечения массовых мероприятий
Департамента общественной безопасности
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Касымханов                - начальник отдела по вопросам исполнения
Тохтар Кобегенович          международных обязательств управления
международного права Министерства
юстиции Республики Казахстан
Исин                      - начальник отдела охраны водных ресурсов
Биржан Меркенович           Департамента государственного контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Хасенов                   - начальник отдела внешнеэкономических
Ришат Сапаргалиевич         связей акимата Алматинской области
Испуллаев                 - начальник отдела государственного
Акын Имаханович             ветеринарного надзора на границе и
транспорте Департамента ветеринарии
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Бутаев                    - начальник отдела государственной
Кудайберды Мырзаханович     инспекции по карантину растений
Департамента защиты и карантина
растений Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Меньшаев                  - начальник отдела землеустройства
Александр Васильевич        Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 тоқсанда "Қорғас" халықаралық шекара маңы сауда орталығын құру жөніндегі ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в 1 квартале 2004 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию Центра международной приграничной торговли "Хоргос".
Премьер-Министр