Алматы қаласын қаржы орталығы ретiнде дамыту мәселесi бойынша ұсыныстарды әзiрлеу жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 қаңтардағы N 25-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Алматы қаласын қаржы орталығы ретiнде дамыту мәселесi бойынша ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы Ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Марченко                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Григорий Александрович         Министрiнiң бiрiншi орынбасары,
жетекшi
Келiмбетов Қайрат            - Қазақстан Республикасының
Нематұлы                       Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрi, жетекшiнiң орынбасары
Нұрашев                      - Қазақстан Республикасының
Тимур Бекболатұлы              Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгі Стратегиялық жоспарлау
және инвестициялық саясат
департаментiнiң директоры, хатшы
Жәмiшев Болат                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Бидахметұлы                    нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау жөнiндегi агенттiгінiң
төрағасы (келiсiм бойынша)
Исаев                        - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы            Экономика және бюджеттік жоспарлау
вице-министрi
Икранбеков                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Абай Зұбайырұлы                Министрiнiң Кеңсесi Өңiрлiк даму
бөлiмiнiң бас инспекторы
Ойнаров                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы               вице-министрі
Баймағанбетов                - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Cepiк Hұpтайұлы                вице-министрі
Тәжияқов                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Бисенғали Шамғалиұлы           Банкi төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Бөкенов                      - Алматы қаласы әкiмiнiң бiрiншi
Қайрат Ахмадиұлы               орынбасары
Ысқақов                      - Қазақстан Республикасының Қаржы
Марлен Нұрахметұлы             министрлiгі Салық комитетiнiң
төрағасы
Арынов                       - Қазақстан Республикасының
Ерлан Асатайұлы                Индустрия және сауда министрлiгі
Инвестициялар жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы
Дауранов                     - Қазақстан Республикасының
Шамиль Абдулович               Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлiгі Экономикалық
саясат және индикативтiк жоспарлау
департаментiнiң директоры
Кнюх                         - Қазақстан Республикасының
Вера Андриановна               Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлiгi Салық саясаты және
болжамдар департаментiнiң директоры
Ақышев                       - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Данияр Талғатұлы               Банкi Зерттеулер және статистика
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Еденбаев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Еркеғали Серiкұлы              нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау жөнiндегі агенттiгі
Стратегия және талдау
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)

О создании Межведомственной рабочей группы по выработке предложений по вопросу развития города Алматы как финансового центра
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2004 года N 25-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 30 января 2004 года N 25-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях выработки предложений по вопросу развития города Алматы как финансового центра:
1. Создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Марченко                    - Первый заместитель Премьер-
Григорий Александрович        Министра Республики Казахстан,
руководитель
Келимбетов                  - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович              планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Нурашев                     - директор Департамента
Тимур Бекбулатович            стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Жамишев                     - Председатель Агентства
Болат Бидахметович            Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций (по
согласованию)
Исаев                       - вице-министр экономики и
Батырхан Арысбекович          бюджетного планирования Республики
Казахстан
Икранбеков                  - главный инспектор Отдела
Абай Зубаирович               регионального развития Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Ойнаров                     - вице-министр финансов
Азамат Рыскулович             Республики Казахстан
Баймаганбетов               - вице-министр юстиции Республики
Серик Нуртаевич               Казахстан
Таджияков                   - заместитель Председателя
Бисенгали Шамгалиевич         Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Букенов                     - первый заместитель акима города
Кайрат Ахмадиевич             Алматы
Искаков                     - председатель Налогового комитета
Марлен Нурахметович           Министерства финансов Республики
Казахстан
Аринов                      - председатель Комитета по
Ерлан Асатаевич               инвестициям Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Дауранов                    - директор Департамента
Шамиль Абдулович              экономической политики и
индикативного планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Кнюх                        - директор Департамента налоговой
Вера Андриановна              политики и прогнозов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Акишев                      - директор Департамента
Данияр Талгатович             исследований и статистики
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Еденбаев                    - директор Департамента стратегии
Еркегали Серикович            и анализа Агентства Республики
Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
(по согласованию)

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы Алматы қаласын қаржы орталығы ретiнде дамыту мәселесi бойынша ұсыныстарды 2004 жылғы 20 ақпанға дейiнгі мерзiмде әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметiне енгізсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары Г.А. Марченкоға жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе в срок до 20 февраля 2004 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросу развития города Алматы как финансового центра.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-министра Республики Казахстан Марченко Г.А.
Премьер-Министр