2004 жылғы 19-24 сәуiрде Ганновер қаласында (Германия Федеративтік Республикасы) өтетiн "Ганновер-2004 жәрмеңкесіне" Қазақстан Республикасының қатысуын және Германиядағы Қазақстан экономикасының күндерiн өткiзудi ұйымдастыру жөніндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 4 ақпандағы N 27-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
2004 жылғы 19-24 сәуiрде Ганновер қаласында (Германия Федеративтiк Республикасы) өтетiн "Ганновер-2004 жәрмеңкесiне" Қазақстан Республикасының экспозициясын дайындауды және Германиядағы Қазақстан экономикасының күндерiн өткiзудi ұйымдастыру мәселелерiн пысықтау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мыңбаев                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы            Министрiнің орынбасары, жетекшi
Смағұлов                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы                 және сауда вице-министрi, жетекшiнің
орынбасары
Шақшақбаев                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Вадим Шәмiлұлы                 және сауда министрлiгi Сауда
комитетінің төрағасы, хатшы
Лавриненко                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович                  коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Iзмұхамбетов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақытқожа                      және минералдық ресурстар бiрiншi
Салахатдинұлы                  вице-министрi
Коржова                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна              және бюджеттік жоспарлау
вице-министрi
Тiлеубердi                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Мұхтар Бескенұлы               iстер вице-министрi
Бектұрғанов                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Нұралы Сұлтанұлы               ғылым вице-министрi
Айтжанов                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Дулат Нулиұлы                  шаруашылығы вице-министрі
Сағын                        - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Халел Әлжанұлы                 сақтау министрлiгі Фармация,
фармацевтикалық және медициналық
өнеркәсіп комитетінің төрағасы
Ержанов                      - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Аманияз Қасымұлы               бақылау агенттігі төрағасының бiрiнші
орынбасары
Қадамбаев                    - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Тоқтарбай                      сатып алу жөніндегi агенттiгі
Қадамбайұлы                    төрағасының орынбасары
Оразалинов                   - Қазақстан Республикасының
Дулат Сұлтанұлы                Ақпараттандыру және байланыс
жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Ахметов                      - Астана қаласы әкiмiнің бiрiншi
Серiк Нығметұлы                орынбасары
Күзембаев                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Валерий Әлiбекұлы              министрлiгі Өнер және халықаралық
мәдени байланыстар департаментінің
директоры
Син                          - "Шағын кәсiпкерлiк жөніндегi
Валерий Ceккевич               республикалық ақпараттық-көрме
орталығы" жабық акционерлік
қоғамының президентi
(келiсiм бойынша)
Әмрин                        - "Инжиниринг және технологиялар
Ғұсман Кәрiмұлы                трансфертi орталығы" акционерлiк
қоғамының президентi (келiсiм
бойынша)
Миронов                      - "Каспий Банкі" ашық акционерлiк
Алексей Александрович          қоғамы басқармасы төрағасының бiрiншi
орынбасары (келiсiм бойынша)
Бисембаев                    - "Азық-түлiк келiсiм-шарт
Абай Айдарханұлы               корпорациясы" жабық акционерлiк
қоғамының бiрiншi вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Бектемiсов                   - "Қазақстанның инвестициялық қоры:
Нұрмұхамет                     инвестициялық компания" акционерлік
Амангелдiұлы                   қоғамы басқармасы төрағасының бiрiншi
орынбасары (келiсiм бойынша)
Баймұратов                   - "Қазақстан Халық Банкi" акционерлiк
Ерлан Оразгелдiұлы             қоғамы басқармасы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Квятковский                  - "Экспорттық кредиттердi және
Эдуард Олегович                инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi
мемлекеттік сақтандыру корпорациясы"
акционерлiк қоғамы басқармасы
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Тұрмағамбетов                - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Мәжит Әбдiхалықұлы             қоғамы басқармасы төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Кәрiбжанав                   - "Қазақтелеком" ашық акционерлiк
Қайрат Сәлiмұлы                қоғамының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Батырбаев                    - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Махамбет Демешұлы              жабық акционерлiк қоғамының
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Қыпшақбаев                   - "Қазақстан инжиниринг" ұлттық
Әбдел Исаұлы                   компаниясы" ашық акционерлiк
қоғамының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Мұқтыбаев                    - "Эйр Қазақстан" жабық акционерлiк
Серiк Хамитұлы                 қоғамының коммерция және маркетинг
жөнiндегі вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Жанғаскин                    - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық
Қанат Қарасайұлы               компаниясы" жабық акционерлiк
қоғамының бiрiншi вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Бармағамбетов                - "Наурыз банк" ашық акционерлiк қоғамы
Бақытжан Зиуадинұлы            басқармасы төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Андрющенко                   - "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк
Александр Иванович             қоғамының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Тимченко                     - "Қазкоммерцбанк" акционерлiк
Андрей Игоревич                қоғамының басқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Тәтiшев                      - "ТұранӘлем Банкi" акционерлiк
Ержан Нұрелдайымұлы            қоғамы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Мәмештегi                    - "ТұранӘлем Банкi" акционерлiк
Сәдуақас                       қоғамының басқармасы төрағасының
Халықсоветұлы                  орынбасары (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по организации участия Республики Казахстан в "Ганноверской ярмарке-2004" в городе Ганновере (Федеративная Республика Германия) и проведения Дней казахстанской экономики в Германии 19-24 апреля 2004 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 февраля 2004 года N 27-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 февраля 2004 года N 27-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
В целях проработки вопросов по организации подготовки экспозиции Республики Казахстан на "Ганноверской ярмарке-2004" в городе Ганновере (Федеративная Республика Германия) и проведения Дней казахстанской экономики в Германии 19-24 апреля 2004 года:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич         Республики Казахстан, руководитель
Смагулов                  - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович             Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Шакшакбаев                - председатель Комитета торговли
Вадим Шамильевич            Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Лавриненко                - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович               коммуникаций Республики Казахстан
Измухамбетов              - первый вице-министр энергетики и
Бакыткожа Салахатдинович    минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Коржова                   - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна           планирования Республики Казахстан
Тлеуберди                 - вице-министр иностранных дел
Мухтар Бескенович           Республики Казахстан
Бектурганов               - вице-министр образования и науки
Нуралы Султанович           Республики Казахстан
Айтжанов                  - вице-министр сельского хозяйства
Дулат Нулиевич              Республики Казахстан
Сагын                     - председатель Комитета фармации,
Халел Альжанович            фармацевтической и медицинской
промышленности Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Ержанов                   - первый заместитель Председателя
Аманияз Касымович           Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Кадамбаев                 - заместитель Председателя Агентства
Токтарбай Кадамбаевич       Республики Казахстан по государственным
закупкам
Оразалинов                - заместитель Председателя Агентства
Дулат Султанович            Республики Казахстан по информатизации
и связи
Ахметов                   - первый заместитель акима города Астаны
Серик Ныгметович
Кузембаев                 - директор Департамента искусств и
Валерий Альбекович          международных культурных связей
Министерства культуры Республики
Казахстан
Син                       - президент закрытого акционерного
Валерий Секкиевич           общества "Республиканский
информационно-выставочный центр по
малому предпринимательству" (по
согласованию)
Амрин                     - президент акционерного общества
Госман Каримович            "Центр инжиниринга и трансферта
технологий" (по согласованию)
Миронов                   - первый заместитель председателя
Алексей Александрович       правления открытого акционерного
общества "Банк Каспийский"
(по согласованию)
Бисембаев                 - первый вице-президент закрытого
Абай Айдарханович           акционерного общества
"Продовольственная контрактная
корпорация" (по согласованию)
Бектемисов                - первый заместитель председателя
Нурмухамед                  правления акционерного общества
Амангельдиевич              "Инвестиционная компания:
Инвестиционный фонд Казахстана"
(по согласованию)
Баймуратов                - заместитель председателя правления
Ерлан Уразгельдиевич        акционерного общества "Народный Банк
Казахстана" (по согласованию)
Квятковский               - заместитель председателя правления
Эдуард Олегович             акционерного общества "Государственная
страховая корпорация по страхованию
экспортных кредитов и инвестиций"
(по согласованию)
Турмагамбетов             - заместитель председателя правления
Мажит Абдыкаликович         акционерного общества "Национальный
инновационный фонд" (по согласованию)
Карибжанов                - вице-президент открытого акционерного
Хайрат Салимович            общества "Казахтелеком"
(по согласованию)
Батырбаев                 - вице-президент закрытого акционерного
Махамбет Демешович          общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Кипшакбаев                - вице-президент открытого акционерного
Абдель Исаевич              общества "Национальная компания
"Казахстан инжиниринг" (по согласованию)
Мухтыбаев                 - вице-президент по коммерции и
Ceрик Хамитович             маркетингу закрытого акционерного
общества "Эйр Казахстан"
(по согласованию)
Жангаскин                 - первый вице-президент закрытого
Канат Карасаевич            акционерного общества "Национальная
компания "Казакстан темiр жолы"
(по согласованию)
Бармагамбетов             - заместитель председателя правления
Бахытжан Зиуадинович        открытого акционерного общества
"Наурызбанк" (по согласованию)
Андрющенко                - вице-президент акционерного общества
Александр Иванович          "Банк Развития Казахстана"
(по согласованию)
Тимченко                  - управляющий директор акционерного
Андрей Игоревич             общества "Казкоммерцбанк"
(по согласованию)
Татишев                   - председатель правления акционерного
Ержан Нурельдаемович        общества "Банк ТуранАлем"
(по согласованию)
Мамаштеги                 - заместитель председателя правления
Садвакас Халыксоветулы      акционерного общества "Банк
ТуранАлем" (по согласованию)

2. Жұмыс тобы он күн мерзiмде Қазақстан Республикасының жетекшi кәсіпорындарының, ұйымдарының, ұлттық компанияларының және банктерiнiң қатысуымен "Ганновер-2004 жәрмеңкесiне" Қазақстан Республикасының қатысуын және Германиядағы Қазақстан экономикасының күндерiн өткiзу жөнiндегi тиiстi шығыстар сметасымен бiрге Iс-шаралар жоспарының жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Yкiметiне оны бекiту жөнiнде ұсыныс енгiзсiн.
3. "Ганновер-2004 жәрмеңкесiне" Қазақстан Республикасының қатысуын және Германиядағы Қазақстан экономикасының күндерiн өткiзудi ұйымдастыру жөнiндегi жұмысты үйлестiру Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгiне жүктелсiн.
Премьер-Mинистр

2. Рабочей группе в десятидневный срок разработать проект Плана мероприятий с соответствующей сметой расходов по участию Республики Казахстан на "Ганноверской ярмарке-2004" и проведению Дней казахстанской экономики в Германии с участием ведущих предприятий, организаций, национальных компаний и банков Республики Казахстан и внести в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан предложение по его утверждению.
3. Координацию работы по организации участия Республики Казахстан на "Ганноверской ярмарке-2004" и проведения Дней казахстанской экономики в Германии возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр