"Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 ақпандағы N 34-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 12 маусымдағы Заңын iске асыру мақсатында қоса беріліп отырған "Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру үшiн қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 11 ақпандағы
N 34 өкiмiмен
бекiтiлген
"Темекi өнiмдерiнiң өндiрiлуi мен айналымын мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру үшін қабылдануы қажет нормативтік құқықтық кесiмдердiң тізбесi
___________________________________________________________________
P/c |Нормативтік      |Аяқтау     |Орындау     |Орындауға
N   |құқықтық кесiмнiң|нысаны     |мерзiмi     |жауапты
|атауы            |           |            |мемлекеттiк орган
____|_________________|___________|____________|___________________
1.   Темекi өнiмдерiн  Қазақстан   2004 жылғы     ҚарМ
өндiру жөнiндегi  Республика. 1 наурыз
қызметке қойыла.  сының
тын бiлiктiлiк    Үкiметi
талаптарын және   қаулысының
оны лицензиялау   жобасы
ережесiн бекiту
туралы
2.   Темекi өнiмдерi.  Ведомстволық 2004 жылғы    ҚарМ Салық
нiң қалдығы және  нормативтiк  1 наурыз      комитетi
(немесе) айналымы  құқықтық
туралы деклара.   кесiм
цияларды тапсы.
рудың нысандарын,
тәртiбi мен мер.
зiмдерiн бекiту
туралы
3.   Мониторингтi      Ведомстволық  2004 жылғы   ҚарМ Салық
жүзеге асыруға    нормативтік   1 наурыз     комитетi
қажетті мәлi.     құқықтық
меттердi берудiң  кесiм
нысандарын, тәр.
тiбi мен мерзiм.
дерiн бекiту
туралы
___________________________________________________________________

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Kазахстан от 11 февраля 2004 года N 34-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 июня 2003 года "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий" утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо для реализации Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий".
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 11 февраля 2004 года N 34
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо для
реализации Закона Республики Казахстан "О государственном
регулировании производства и оборота табачных изделий"
-------------------------------------------------------------------
N  !                        !            !           !Государст-
п/п!      Наименование      !   Форма    !   Срок    !венный орган,
! нормативного правового ! завершения ! исполнения!ответственный
!          акта          !            !           !за исполнение
-------------------------------------------------------------------
1.  Об утверждении квалифи-  Проект пос-  1 марта       МФ
кационных требований и   тановления   2004 года
правил лицензирования    правительства
деятельности по произ-   Республики
водству табачных изделий Казахстан
2.  Об утверждении форм,     Ведомствен-  1 марта      Налоговый
порядка и сроков предос- ный норма-   2004 года    комитет МФ
тавления деклараций об   тивный пра-
остатках и (или) обороте вовой акт
табачных изделий
3.  Об утверждении форм,     Ведомствен-  1 марта      Налоговый
порядка и сроков предос- ный норма-   2004 года    комитет МФ
тавления сведений, необ- тивный пра-
ходимых для осуществле-  вовой акт
ния мониторинга
-------------------------------------------------------------------