Қазақстан Республикасының өңiрлерiнде газ тасымалдау жүйесiн дамыту және газбен жабдықтау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 16 ақпандағы N 38-ө өкімі
Қазақстан Республикасының өңiрлерiнде газ тасымалдау жүйесiн дамыту және газбен жабдықтау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қиынов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Ләззат Кетебайұлы        минералдық ресурстар вице-министрi, жетекшi
Ташметов               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Алмас Жұмабайұлы         минералдық ресурстар министрлiгінiң Газ
өнеркәсiбi департаментi директорының
мiндетiн атқарушы, жетекшiнiң орынбасары
Озғанбаев              - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Абзал Өмiрзақұлы         минералдық ресурстар министрлiгiнiң Газ
өнеркәсiбi департаментi газ тасымалдау және
маркетинг бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Мейстер                - Қостанай облысы әкiмiнiң бiрiншi орынбасары
Виктор Викторович
Ғылымов                - Ақтөбе облысы әкiмiнiң орынбасары
Самат Қуанышұлы
Сахарова               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Елена Владимировна       Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
комитетiнiң мемлекеттiң қатысуы бар
мемлекеттiк емес заңды тұлғалармен жұмыс
жөнiндегi басқарма бастығының орынбасары
Майтиев                - Қазақстан Республикасының Табиғи
Азамат Бақдәулетұлы      монополияларды реттеу және бәсекелестiктi
қорғау агенттiгiнiң Құбыр өткiзу және су
кәрiздерi жүйелерi саласындағы реттеу және
бақылау жөнiндегi департаментiнiң газ
құбырымен тасымалдауды реттеу және бақылау
жөнiндегi бөлiм бастығының мiндетiн
атқарушы (келiсiм бойынша)
Алданов                - Оңтүстiк Қазақстан облысының Энергетика
Өмiрбек Алданұлы         және коммуналдық шаруашылық басқармасы
бөлiмiнiң бастығы
Көшербаев              - Жамбыл облысы әкiмi аппаратының өнеркәсiп
Ерiк Әубәкiрұлы          және энергетика бөлiмiнiң меңгерушiсi
Шотбақов               - "ҚазТрансГаз" жабық акционерлiк қоғамының
Қайрат Қасымұлы          Жаңа жобалар департаментi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Қасеев                 - "Өңiрлiк газ тасымалдау жүйесi" жабық
Еркiн Зәрiпұлы           акционерлiк қоғамының бас директоры
(келiсiм бойынша)
Құрманәлиев            - "ҚазТрансГаз Дистрибьюшн" жабық акционерлiк
Қанат                    қоғамының бас директоры (келiсiм бойынша)
Рахымбергенұлы
Мұташев                - "Оралоблгаз" ашық акционерлiк қоғамының
Сағынбек Қайдарұлы       президентi (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по развитию газотранспортной системы и газоснабжению в регионах Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 февраля 2004 года N 38-p
В целях выработки предложений по развитию газотранспортной системы и газоснабжению в регионах Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Киинов                   - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич          ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Ташметов                 - исполняющий обязанности директора
Алмас Жумабаевич           Департамента газовой промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Озгамбаев                - начальник отдела транспортировки и
Абзал Омирзакович          маркетинга газа Департамента газовой
промышленности Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан, секретарь
Мейстер                  - первый заместитель акима Костанайской
Виктор Викторович          области
Гилимов                  - заместитель акима Актюбинской области
Самат Куанышевич
Сахарова                 - заместитель начальника управления по
Елена Владимировна         работе с негосударственными юридическими
лицами с государственным участием
Комитета государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан
Майтиев                  - исполняющий обязанности начальника
Азамат Бакдаулетович       отдела по регулированию и контролю в
газопроводном транспорте Департамента по
регулированию и контролю в сфере
трубопроводных и водоканализационных
систем Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий и
защите конкуренции (по согласованию)
Алданов                  - начальник отдела Управления энергетики и
Омирбек Алданович          коммунального хозяйства аппарата акима
Южно-Казахстанской области
Кошербаев                - заведующий отделом промышленности и
Ерик Аубакирович           энергетики аппарата акима Жамбылской
области
Шотбаков                 - заместитель директора Департамента новых
Кайрат Касымович           проектов закрытого акционерного общества
"КазТрансГаз" (по согласованию)
Касеев                   - генеральный директор закрытого
Еркен Зарипович            акционерного общества "Региональная
газотранспортная система" (по
согласованию)
Курманалиев              - генеральный директор закрытого
Канат Рахимбергенович      акционерного общества "КазТрансГаз
Дистрибьюшн" (по согласованию)
Муташев                  - президент открытого акционерного
Сагынбек Хайдарович        общества "Уральскоблгаз"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы екі мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне Қазақстан Республикасының өңірлерінде газ тасымалдау жүйесін дамыту және газбен жабдықтау жөнінде ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в двухмесячный срок представить в Правительство Республики Казахстан предложения по развитию газотранспортной системы и газоснабжению в регионах Республики Казахстан.
Премьер-Министр