Әлеуметтік-экономикалық саясаттың әлеуметтiк аспектiлерiн қарау жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 44-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
Жүргiзiлетiн әлеуметтiк-экономикалық саясаттың әлеуметтiк бағытталуын күшейту жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Марченко                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Григорий Александрович         Министрiнiң Бiрiншi орынбасары,
жетекшi
Қарақұсова                   - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжан Жанпейiсқызы            халықты әлеуметтiк қорғау министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Дiлiмбетова                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлнар Аманқұлқызы             халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Зейнетақымен қамсыздандыру және
халықтың кiрiстерiн реттеу
департаментiнiң директоры, хатшы
Жұмыс тобының мүшелерi:
Әбдіқадырова                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Айман Нұрқасымқызы             ғылым вице-министрi
Айманбетова                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Гүлбану Зарлыққызы             Төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Асанов                       - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жақып Қажманұлы                вице-министрi
Бахмутова                    - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы
Елена Леонидовна               мен қаржы ұйымдарын реттеу және
қадағалау жөнiндегi агенттiгi
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Котенко                      - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна             Министрiнiң Кеңсесi Экономика
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Құрманов                     - "Зейнетақы төлеу жөнiндегi
Алмас Мұхаметкәрiмұлы          мемлекеттiк орталық" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
бас директоры
Құрманов                     - "Мемлекеттік жинақтаушы зейнетақы
Жанат Бостанұлы                қоры" жабық акционерлiк қоғамының бас
директоры (келiсiм бойынша)
Наймушина                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ольга Вадимовна                сақтау вице-министрi
Ойнаров                      - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Азамат Рысқұлұлы               министрi
Сұлтанов                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Бақыт Тұрлыханұлы              және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Тұрғанқұлов                  - Қазақстан Республикасының
Ардақ Қасымқұлұлы              Ақпараттандыру және байланыс
жөнiндегi aгeнттігi төрағасының
орынбасары
Өскiмбаев                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қожамұрат Бейiсұлы             вице-министрi

О создании рабочей группы по рассмотрению социальных аспектов социально-экономической политики
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2004 года N 44-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 20 февраля 2004 года N 44-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
В целях выработки предложений по усилению социальной направленности проводимой социально-экономической политики:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Марченко                  - Первый заместитель Премьер-Министра
Григорий Александрович      Республики Казахстан, руководитель
Карагусова                - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна       населения Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Дилимбетова               - директор Департамента пенсионного
Гульнар Аманкуловна         обеспечения и регулирования доходов
населения Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан, секретарь
члены рабочей группы:
Абдыкадырова              - вице-министр образования и науки
Айман Нуркасымовна          Республики Казахстан
Айманбетова               - заместитель Председателя Национального
Гульбану Зарлыковна         Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Асанов                    - вице-министр юстиции Республики
Жакип Кажманович            Казахстан
Бахмутова                 - заместитель Председателя Агентства
Елена Леонидовна            Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций (по согласованию)
Котенко                   - заведующая Экономическим отделом
Наталья Леонидовна          Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан
Курманов                  - генеральный директор Республиканского
Алмас                       государственного казенного предприятия
Мухаметкаримович            "Государственный центр по выплате
пенсий"
Курманов                  - генеральный директор закрытого
Жанат Бостанович            акционерного общества "Государственный
накопительный пенсионный фонд"
(по согласованию)
Наймушина                 - вице-министр здравоохранения Республики
Ольга Вадимовна             Казахстан
Ойнаров                   - вице-министр финансов Республики
Азамат Рыскулович           Казахстан
Султанов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович          планирования Республики Казахстан
Турганкулов               - заместитель председателя Агентства
Ардак Касымкулович          Республики Казахстан по информатизации
и связи
Ускимбаев                 - вице-министр внутренних дел Республики
Кожамурат Беисович          Казахстан.

2. Жұмыс тобы әлеуметтiк-экономикалық саясаттың әлеуметтік аспектiлерін қарасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiне орта және ұзақ мерзiмдi перспективаға арналған ұсыныстар әзiрлесiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе рассматривать социальные аспекты социально-экономической политики и выработать предложения Правительству Республики Казахстан на средне- и долгосрочную перспективу.
Премьер-Министр