"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының Кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 62-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Салық заңнамасын одан әрi жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттiк жоспарлау министрi,
жетекшi
Әйтекенов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы           және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Кнюх                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Вера Андриановна            және бюджеттік жоспарлау министрлiгі
Салық саясаты және болжамдар
департаментiнiң директоры, хатшы
Мужчиль                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Татьяна Евгеньевна          Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм
бойынша)
Иванов                    - Қазақстан Республикасының Парламентi
Виктор Михайлович           Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм
бойынша)
Исекешев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы             және сауда вице-министрi
Ысқақов                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Марлен Нұрахметұлы          министрлігі Салық комитетінiң
төрағасы
Yсенова                   - Қазақстан Республикасының Қаржы
Нұрила Дүйсембiқызы         министрлiгi Салық комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Ертілесова                - Қазақстан Республикасының Табиғи
Жаннат Жұрғалиқызы          монополияларды реттеу және
бәсекелестiкті қорғау жөнiндегі
агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары (келiсiм бойынша)
Бахмутова                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Елена Леонидовна            нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау жөнiндегi агенттігi
төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Рақымбеков                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Төлеутай Сатайұлы           шаруашылығы министрлігі Aгро.
өнеркәсiптiк кешен мен ауылдық
аумақтарды дамытуды талдау және
мемлекеттiк реттеу департаментiнiң
директоры
Еденбаев                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Еркеғали Серiкұлы           нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу
және қадағалау жөнiндегi агенттігі
Стратегия және талдау департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Ыбыраев                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Серiк Сыздықұлы             коммуникациялар министрлiгі Қаржылық
реттеу департаментi директорының
орынбасары
Нұрғожаева                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Татьяна Александровна       ғылым министрлiгi құқықтық қамтамасыз
ету және халықаралық ынтымақтастық
департаменті директорының орынбасары
Зәуiрбекова               - Еуразиялық өнеркәсiптiк
Зәуре Ғалымқызы             қауымдастығының вице-президентi
Мәмекова                  - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Сәуле Мамырқызы             Банкi Бухгалтерлiк есеп департаментi
директорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Жанарбаева                - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Нұргүл Сейфоллақызы         бақылау агенттiгi Кедендiк кiрiстер
департаментi бастығының орынбасары
Сембаев                   - "Қазақстан қаржыгерлерiнiң
Дәулет Хамитұлы             қауымдастығы" заңды тұлғалар
бiрлестiгі кеңесiнiң төрағасы
(келiсiм бойынша)
Медведев Петр             - "Эрнст энд Янг Қазақстан" компаниясы
салық бөлiмiнiң директоры, Қазақстан
Республикасы Президентiнiң жанындағы
Шетел инвесторлары кеңесi салық салу
мәселелерi жөнiндегі жұмыс тобының
тең төрағасы (келiсiм бойынша)
Попелюшко                 - Қазақстан Республикасының Жұмыс
Анатолий Висханович         берушiлер конфедерациясы
басқармасының бюро мүшесi, Қазақстан
Тамақ өнiмдерiн өндiрушiлер одағының
президентi (келiсiм бойынша)
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          министрi
Iзмұхамбетов              - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақтықожа Салахатдинұлы     және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi
Үшкемпiрова               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Айгүл Мәулетқызы            минералдық ресурстар министрлiгiнiң Жер
қойнауын пайдалану департаментi
директорының орынбасары
Кәрiбжанов                - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Айдан Табониязұлы           акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры (келiсiм бойынша)
Байжанов                  - "ҚазМұнайГаз - консалтинг" акционерлiк
Ұлан Сапарұлы               қоғамының бас директоры (келiсiм
бойынша)
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы           Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2004.05.12 N 138   өкімімен .

О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 62-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 11 марта 2004 года N 62-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N   135-р .
В целях выработки предложений по дальнейшему совершенствованию налогового законодательства:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов                - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович            планирования Республики
Казахстан, руководитель
Айтекенов                 - вице-министр экономики и
Кайрат Медыбаевич           бюджетного планирования
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кнюх                      - директор Департамента налоговой
Вера Андриановна            политики и прогнозов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Мужчиль                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Татьяна Евгеньевна          Казахстан (по согласованию)
Иванов                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Виктор Михайлович           Казахстан (по согласованию)
Исекешев                  - вице-министр индустрии и торговли
Aceт Орентаевич             Республики Казахстан
Искаков                   - председатель Налогового комитета
Марлен Нурахметович         Министерства финансов Республики
Казахстан
Усенова                   - первый заместитель председателя
Нурила Дюйсембиевна         Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Ертлесова                 - первый заместитель Председателя
Жаннат Джургалиевна         Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции (по согласованию)
Бахмутова                 - заместитель Председателя Агентства
Елена Леонидовна            Республики Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
Рахимбеков                - директор Департамента анализа и
Толеутай Сатаевич           государственного регулирования развития
агропромышленного комплекса и сельских
территорий Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Еденбаев                  - директор Департамента стратегии и
Еркегали Серикович          анализа Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
(по согласованию)
Ибраев                    - заместитель директора Департамента
Серик Сыздыкович            финансового регулирования Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Заурбекова                - вице-президент Евразийской
Зауре Галимовна             промышленной ассоциации
Нургожаева                - заместитель директора Департамента
Татьяна Александровна       правового обеспечения и международного
сотрудничества Министерства образования
и науки Республики Казахстан
Мамекова                  - заместитель директора Департамента
Сауле Мамыровна             бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Жанарбаева                - заместитель начальника Департамента
Нургуль Сейфуллиновна       таможенных доходов Агентства
таможенного контроля Республики
Казахстан
Орынбаев Ербол            - заместитель руководителя
Турмаханович                Администрации Президента
Республики Казахстан - начальник
управления экономической
политики (по согласованию)
Сембаев                   - председатель Совета объединения
Даулет Хамитович            юридических лиц "Ассоциация финансистов
Казахстана" (по согласованию)
Медведев                  - директор налогового отдела компании
Петр                        "Эрнст энд Янг Казахстан",
сопредседатель рабочей группы по
вопросам налогообложения Совета
иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан (по согласованию)
Попелюшко                 - член бюро правления Конфедерации
Анатолий Висханович         работодателей Республики Казахстан,
президент Союза производителей
продуктов питания Казахстана
(по согласованию)
Дунаев Арман              - Министр финансов Республики
Галиаскарович               Казахстан
Измухамбетов              - первый вице-министр энергетики
Бактыкожа                   и минеральных ресурсов
Салахатдинович              Республики Казахстан
Учкемпирова Айгуль        - заместитель директора
Маулетовна                  Департамента недропользования
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Карибжанов Айдан          - управляющий директора
Табониязович                акционерного общества
"Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Байжанов Улан             - генеральный директор
Сапарович                   акционерного общества
"КазМунайГаз - консалтинг"
(по согласованию)  <*>
Сноска. Пункт 1 с изменениями - распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 мая 2004 года  N 138-р .