"Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 17 наурыздағы N 68-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi екi ай мерзiмде "Елдi мекендерде сыртқы (көрнекi) жарнаманы орналастырудың үлгі ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары екi ай мерзiмде "Жарнама туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында тиiсті ведомстволық нормативтік құқықтық актiлердi қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Yкiметiн хабардар етсiн.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О рекламе"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 68-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан в двухмесячный срок внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Типовых правил размещения наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах".
2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты в целях реализации Закона Республики Казахстан "О рекламе" и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр