"Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 19 наурыздағы N 74-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. " Инновациялық қызмет туралы " Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда ведомствоаралық  жұмыс тобы құрылсын:
Исекешев                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әсет Өрентайұлы            және сауда вице-министрi, жетекшi
Қасымова                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсия Салғарақызы           сауда министрлiгiнің Инновациялық саясат
және жаңа технологияларды дамыту
департаментi директорының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары
Мырзахмет                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Жанат Күмiсбекұлы          және сауда министрлiгi Инновациялық
саясат және жаңа технологияларды дамыту
департаментiнiң Инновацияларды дамыту
басқармасы бастығының орынбасары, хатшы
Әбiлхайыров              - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Дәрмен Қаратайұлы          ғылым министрлiгі ғылыми-техникалық
бағдарламаларды болжау және дамыту
басқармасының бастығы
Рахымжанов               - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Ғұмар Төлегенұлы           коммуникациялар министрлiгi Қаржылық
реттеу департаментi ұлттық компаниялар,
мониторинг және жиынтық жұмыстар
басқармасының бастығы
Пердебаева               - Қазақстан Республикасының Экономика
Раушан Сарыбекқызы         және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
Ақпараттандыру және инновациялар
саласындағы шығыстарды жоспарлау
департаментi ақпараттандыру және
инновациялар саласындағы бюджеттiк
бағдарламалар басқармасы бастығының
орынбасары
Құсайынов                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Абзал Тұрсынбайұлы         минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Импорт алмастыру және сыртқы байланыстар
департаментi импорт алмастыру бөлiмiнiң
бастығы
Садықова                 - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Лаура Үмiтбекқызы          министрлiгiнiң Ғылым департаментi
ғылыми-ұйымдастыру жұмысы, аспирантура
және докторантура бөлiмiнiң бастығы
Сыздықова                - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Алма Әлiбекқызы            министрлiгiнiң Медициналық ғылым, бiлiм,
медицинаны және халықаралық қатынастарды
дамыту департаментi бiлiм бөлiмiнiң
бастығы
Дүйсенбекова             - Стратегиялық жоспарлау және сыртқы
Гүлмайра                   байланыстар орталығының директоры,
Қуандыққызы                "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
қоғамы басқармасының мүшесi (келісім
бойынша)
Анощенко                 - "Инжиниринг және технологиялар
Юрий Станиславович         трансфертi орталығы" акционерлiк қоғамы
Технологиялар трансфертi және
инновациялық инфрақұрылымды дамыту
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Сәрсебаев                - "Минералдық шикiзатты кешендi өңдеу
Бағлан Әлнұрұлы            жөнiндегі ұлттық орталық" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны инновациялар
бөлiмiнiң бастығы (келiсiм бойынша)

О создании межведомственной рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об инновационной деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 74-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2004 года N 74-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
1. В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в  Закон Республики Казахстан "Об инновационной деятельности" создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Исекешев                 - вице-министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич            Республики Казахстан, руководитель
Касымова                 - заместитель директора Департамента
Асия Салгараевна           инновационной политики и развития новых
технологий Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мырзахмет                - заместитель начальника управления
Жанат Кумисбекулы          развития инноваций Департамента
инновационной политики и развития новых
технологий Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан, секретарь
Абулхаиров               - начальник управления прогнозирования и
Дармен Каратаевич          развития научно-технических программ
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Рахимжанов               - начальник управления национальных
Гумар Тюлегенович          компаний, мониторинга и сводных работ
Департамента финансового регулирования
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Пердебаева               - заместитель начальника управления
Раушан Сарыбековна         бюджетных программ в сфере
информатизации и инноваций Департамента
планирования расходов в сфере
информатизации и инноваций Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Кусаинов                 - начальник отдела импортозамещения
Абзал Турсынбаевич         Департамента импортозамещения и внешних
связей Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Садыкова                 - начальник отдела научно-организационной
Лаура Умитбековна          работы, аспирантуры и докторантуры
Департамента науки Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Сыздыкова                - начальник отдела образования
Алма Алибековна            Департамента медицинской науки,
образования, развития медицины и
международных отношений Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Дуйсенбекова             - директор Центра стратегического
Гульмайра Куандыковна      планирования и внешних связей, член
правления акционерного общества
"Национальный инновационный фонд"
(по согласованию)
Анощенко                 - директор Департамента трансферта
Юрий Станиславович         технологий и развития инновационной
инфраструктуры акционерного общества
"Центр инжиниринга и трансферта
технологий" (по согласованию)
Сарсебаев                - начальник отдела инноваций
Баглан Алнурович           Республиканского государственного
предприятия "Национальный центр по
комплексной переработке минерального
сырья" (по согласованию)

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы 2004 жылғы 1 мамырға дейiнгi мерзiмде "Инновациялық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе разработать и в установленном законодательством порядке в срок до 1 мая 2004 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "Об инновационной деятельности".
Премьер-Министр