Қазақстан Республикасының экономикасына Еуропалық Одақты кеңейту салдарлары мәселелері жөнiндегі ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 75-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының экономикасына Еуропалық Одақты кеңейту салдарларын талдауды жүргізу мақсатында:
1. Мынадай құрамда Ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Смағұлов                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Болат Советұлы              сауда вице-министрi, жетекшi
Волков                    - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Алексей Юрьевич             вице-министрi, жетекшінiң орынбасары
Имандосов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Жасарал Мырзамұратұлы       сауда министрлiгі халықаралық
ынтымақтастық басқармасының маманы,
хатшы
Ізмұхамбетов              - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақытқожа Салахатдинұлы     және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi
Коржова                   - Қазақстан Республикасының Экономика және
Наталья Артемовна           бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Никитинский               - Қазақстан Республикасының Туризм және
Евгений Сергеевич           спорт жөнiндегi агенттігі төрағасының
орынбасары
Әбдірасылов               - Қазақстан Республикасының Білім және
Болатбек Серiкбайұлы        ғылым министрлігі Жоғары және жоғары оқу
орнынан кейінгі кәсіптік білім
департаментінің директоры
Могильный                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Валерий Валентинович        ғылым министрлігі ғылым департаментінің
директоры
Жұматаев                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Pүстем Нұркейұлы            коммуникациялар министрлігі Транзит
саясаты және сыртқы байланыстар
департаментiнiң директоры
Әбдiлдина                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ажар Сәкенқызы              министрлiгi Халықаралық қаржы
қатынастары департаментiнiң директоры
Салықбаева                - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Алма Құрметқызы             халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
Еңбек және жұмыспен қамту департаменті
директорының орынбасары
Әзiмова                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Эльвира Әбілқасымқызы       министрлiгi халықаралық құқық
басқармасының бастығы
Қылбаев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ерлан Серiкұлы              шаруашылығы министрлiгi маркетинг және
ақпараттық қамтамасыз ету басқармасының
бастығы
Қамзебаева                - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт
Дариға Үсейiнқызы           жөнiндегi агенттігінiң туризм және
халықаралық ынтымақтастық басқармасы
бастығының орынбасары

О создании Межведомственной рабочей группы по вопросам последствий расширения Европейского Союза на экономику Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 75-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 75-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года  N  442 .
В целях проведения анализа последствий расширения Европейского Союза на экономику Республики Казахстан:
1. Создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Смагулов                  - вице-министр индустрии и торговли
Болат Советович             Республики Казахстан, руководитель
Волков                    - вице-министр иностранных дел Республики
Алексей Юрьевич             Казахстан, заместитель руководителя
Имандосов                 - специалист Управления международного
Жасарал Мырзамуратович      сотрудничества Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан, секретарь
Измухамбетов              - первый вице-министр энергетики и
Бакыткожа Салахатдинович    минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Коржова                   - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна           планирования Республики Казахстан
Никитинский               - заместитель Председателя Агентства,
Евгений Сергеевич           Республики Казахстан по туризму и спорту
Абдрасилов                - директор Департамента высшего и
Болатбек Серикбаевич        послевузовского профессионального
образования Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Могильный                 - директор Департамента науки
Валерий Валентинович        Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Жуматаев                  - директор Департамента транзитной
Рустем Нуркеевич            политики и внешних связей Министерства
транспорта и коммуникации Республики
Казахстан
Абдильдина                - директор Департамента международных
Ажар Сакеновна              финансовых отношений Министерства
финансов Республики Казахстан
Салыкбаева                - заместитель директора Департамента
Алма Курметовна             труда и занятости Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Азимова                   - начальник Управления международного
Эльвира Абилхасимовна       права Министерства юстиции Республики
Казахстан
Кылбаев                   - начальник Управления маркетинга и
Ерлан Серикович             информационного обеспечения
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Камзебаева                - заместитель начальника Управления
Дарига Усейновна            туризма и международного сотрудничества
Агентства Республики Казахстан по
туризму и спорту

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы 2004 жылғы 27 сәуiрге дейiнгі мерзiмде Қазақстан Республикасының экономикасына Еуропалық Одақты кеңейту салдарларын талдау нәтижелерi жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына ұсынсын.
3. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің орынбасаы Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе в срок до 27 апреля 2004 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по результатам анализа последствий расширения Европейского Союза на экономику Республики Казахстан.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича.
Премьер-Министр