Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің міндетін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 наурыздағы N 79-ө өкімі
Менің еңбек демалысында болуым кезеңінде Қазақстан Республикасы Премьер-Министрдің міндетін атқару Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Г.А.Марченкоға жүктелсін.
Премьер-Министр

О возложении исполнения обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года N 79-p
На период моего трудового отпуска исполнение обязанностей Премьер-Министра Республики Казахстан возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Марченко Г.А.
Премьер-Министр