"Мәдени мұра" мемлекеттік бағдарламасының iс-шараларын iске асыруға қатысатын сарапшы мамандарға еңбекақы төлеу ережесiн әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 наурыздағы N 84-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
"Мәдени мұра" мемлекеттiк бағдарламасының iс-шараларын iске асыруға қатысатын сарапшы мамандарға еңбекақы төлеу ережесiн әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Исаев                     - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы         және бюджеттік жоспарлау
вице-министрi, жетекшi
Құрманғалиева             - Қазақстан Республикасының Экономика
Аида Дәденқызы              және бюджеттік жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтік сала шығыстарын жоспарлау
департаментінің директоры, жетекшiнiң
орынбасары
Күзенбаева                - Қазақстан Республикасының Экономика
Дина Оразалықызы            және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтік сала шығыстарын жоспарлау
департаментінің бiлiм, ғылым, мәдениет,
спорт және бұқаралық ақпарат құралдары
басқармасы бастығының орынбасары, хатшы
Қайсенова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлжихан Қабдiлқайырқызы    халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Зейнетақымен қамсыздандыру және
халықтың табысын реттеу департаментi
директорының орынбасары
Қалиева                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Анар Нұрдыбайқызы           министрлiгiнiң Мемлекеттiк органдарды
қаржыландыру департаментi директорының
орынбасары
Нұрахметов                - Қазақстан Республикасы Мәдениет
Саят Ермаханұлы             министрлігінің Экономика және қаржы
басқармасы экономика, жоспарлау және
мемлекеттiк сатып алу бөлiмiнiң бастығы
Нұрғожаева                - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Татьяна Александровна       министрлiгінiң Әкiмшілiк-құқықтық
департаментi директорының орынбасары
Қайрамбекова              - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Қатира Бөленқызы            министрлiгi Баспа және полиграфия
iстерi жөнiндегi департаментінің
сыртқы байланыстар және салалық даму
басқармасы полиграфияны дамыту
бөлiмiнiң бастығы
Көшкінов                  - Қазақстан Республикасы Ақпарат
Ержан Сүлейменұлы           министрлігінің Баспа және полиграфия
iстерi жөнiндегі департаментi
директорының орынбасары
2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде "Мәдени мұра" мемлекеттiк бағдарламасының iс-шараларын iске асыруға қатысатын сарапшы мамандарға еңбекақы төлеу жөнінде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Yкiметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы

О создании рабочей группы по разработке Правил оплаты труда специалистов-экспертов, участвующих в реализации мероприятий Государственной программы "Культурное наследие"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2004 года N 84-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2004 года N 84-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях разработки Правил оплаты труда специалистов-экспертов, участвующих в реализации мероприятий Государственной программы "Культурное наследие":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Исаев Батырхан Арысбекович         - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
руководитель
Курмангалиева Аида Даденовна       - директор Департамента планирования
расходов социальной сферы
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кузенбаева Дина Уразалиевна        - заместитель начальника управления
образования, науки, культуры, спорта
и средств массовой информации
Департамента планирования расходов
социальной сферы Министерства экономики
и бюджетного планирования Республики
Казахстан, секретарь
Кайсенова Гульжихан Кабдылкаировна - заместитель директора Департамента
пенсионного обеспечения и
регулирования доходов населения
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Калиева Анара Нурдыбаевна          - заместитель директора Департамента
финансирования государственных
органов Министерства финансов
Республики Казахстан
Нурахметов Саят Ермаханович        - начальник отдела экономики,
планирования и государственных
закупок Управления экономики
и финансов Министерства
культуры Республики Казахстан
Нургожаева Татьяна Александровна   - заместитель директора
Административно-правового
департамента Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Кайрамбекова Катира Буленовна      - начальник отдела развития
полиграфии управления
внешних связей и отраслевого
развития Департамента по делам
издательств и полиграфии
Министерства информации
Республики Казахстан
Кошкинов Ержан Сулейменович        - заместитель директора Департамента
по делам издательств и полиграфии
Министерства информации
Республики Казахстан
2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по оплате труда специалистов-экспертов, участвующих в реализации мероприятий Государственной программы "Культурное наследие".
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра