Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 289-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 22 сәуірдегі N 116-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2003 жылғы 31 қазандағы Қазақстан кәсіпкерлерінің ХІ форумында берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 21 қарашадағы N 289-ө  өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2003 жылғы 31 қазандағы Қазақстан кәсіпкерлерінің ХІ форумында берген тапсырмаларын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 2.4-жолдың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года N 289-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 апреля 2004 года N 116-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 ноября 2003 года
N 289-р "Об утверждении Плана мероприятий по реализации поручений Президента Республики
Казахстан Назарбаева Н.А., данных на XI Форуме предпринимателей Казахстана 31 октября 2003
года" следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации поручений Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А., данных на XI Форуме предпринимателей Казахстана 31 октября 2003 года, утвержденном вышеназванным распоряжением:
подпункт 1) строки, порядковый номер 2.4., исключить.
Премьер-Министр