2004 жылғы 4-6 мамырда Алматы қаласында "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер парламентарийлерiнің кездесуін дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 4 мамырдағы N 129-ө өкімі
2004 жылғы 4-6 мамырда Алматы қаласында "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер парламентарийлерiнiң кездесуiн өткiзуге дайындықты тиiмдi ұйымдастыруды және үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған 2004 жылғы 4-6 мамырда Алматы қаласында "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер парламентарийлерiнiң кездесуiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Алматы облысы мен Алматы қаласының әкiмдерi, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы (келiсiм бойынша) "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер парламентарийлерiнiң кездесуiн өткiзуге арналған шығыстарды 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 001 "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң қызметiн қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнің
2004 жылғы 4 мамырдағы
N 129 өкiмiмен
бекiтiлген
2004 жылғы 4-6 мамырда Алматы қаласында "Орталық-Азия Ынтымақтастығы" ұйымына мүше мемлекеттер парламентарийлерінің кездесуін дайындау және өткiзу жөніндегi iс-шаралар
Жоспары
____________________________________________________________________
P/c|      Іс-шаралар          |Орындалу |  Жауапты орындаушылар
N |                          |мерзімі  |
____________________________________________________________________
1  Ресми делегацияларды (1+11),   2004   Парламенттің Шаруашылық
бiрге жүретiн адамдарды       жылғы   басқармасы (келiсiм
(10 адамға дейiн) Алматы        4     бойынша), Сыртқы iстер
қаласы әуежайының VIP-залы   мамырға  министрлiгi, Алматы
арқылы күтiп алуды және       дейін   облысының әкiмi, Алматы
шығарып салуды, сондай-ақ             қаласының әкiмi, Қазақстан
шай дастарханын ұйымдастыру           Республикасы Президентiнің
Күзет қызметi (келiсiм
бойынша), Республикалық
ұлан (келiсiм бойынша),
Ұлттық қауіпсiздік
комитетiнiң Шекара қызметi
(келiсiм бойынша),
Кедендiк бақылау агенттiгi
2  Алматы қаласының әуежайын     2004    Алматы қаласының әкiмi,
жалаулармен және транспо.    жылғы    Сыртқы істep министрлiгi
ранттармен безендіру         4 мамыр
3  Қырғыз Республикасының,      2004     Көлiк және коммуникациялар
Тәжiкстан Республикасының    жылғы    министрлiгі, Ұлттық
және Өзбекстан Республика.   4-6      қауiпсiздiк комитетi
сының делегацияларын         мамыр    (келiсiм бойынша), Қорғаныс
тасымалдауды жүзеге                   министрлiгі, Сыртқы iстер
асыратын арнайы ұшақтардың            министрлiгi
Қазақстан Республикасының
аумағы үстiнен ұшып өтуiн
қамтамасыз ету
4  Қырғыз Республикасының,       2004    Көлiк және коммуникациялар
Тәжікстан Республикасының     жылғы   министрлiгi
және Өзбекстан Республика.     4-6
сының делегацияларын          мамыр
тасымалдауды жүзеге
асыратын арнайы ұшақтардың
тұрағын, оларға қызмет
көрсетудi және жанармай
құюды қамтамасыз ету
5  Делегациялар мүшелерiн        2004    Парламенттің Шаруашылық
тамақтандыруды ұйымдастыру    жылғы   басқармасы (келiсiм
және оларға көлiктiк қызмет    4-6    бойынша)
көрсету                       мамыр
6  Қазақстан Республикасы Жол    2004    Iшкi iстер министрлiгi,
полициясының автомобильдерi.  жылғы   Қазақстан Республикасы
мен жүретiн бағыттар бойынша   4-6    Президентiнiң Күзет
алып жүру                      мамыр  қызметi (келiсiм бойынша),
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм бойынша)
7  Күзетілетiн адамдар мен       2004    Қазақстан Республикасы
делегациялардың әуежайда,     жылғы   Президентiнің Күзет
жүретiн бағыттары бойынша,     4-6    қызметi (келiсiм бойынша),
iс-шаралар өткiзiлетiн және   мамыр   Iшкi iстер министрлiгi,
тұратын орындарында                   Ұлттық қауiпсiздiк
(бағдарлама бойынша) қауiп.           комитетi (келiсiм бойынша)
сiздiгiн қамтамасыз ету
8  Ресми делегациялардың         2004    Денсаулық сақтау
мүшелеріне медициналық        жылғы   министрлiгi, Алматы қаласы.
қызмет көрсету                 4-6    ның әкiмi, Парламенттің
мамыр   Шаруашылық басқармасы
(келiсiм бойынша)
9  Делегациялар басшыларын,      2004    Парламенттің Шаруашылық
делегациялар мүшелерi,        жылғы   басқармасы (келiсiм
бiрге жүретiн адамдарды,       4-6    бойынша)
баспасөздi және күзеттi       мамыр
Алматы қаласының қонақ
үйлерінде және қонақ
резиденцияларында
орналастыруды ұйымдастыру
10 "Орталық-Азия Ынтымақ.        2004    Парламенттiң Шаруашылық
тастығы" ұйымына мүше         жылғы   басқармасы (келiсiм
мемлекеттер парламента.        4-6    бойынша), Сыртқы iстер
рийлерiнiң кездесуін          мамыр   министрлiгi
ұйымдастыру үшін үй-жай.
ларды жабдықтау (ұйымдастыру
техникасымен, телефонбайла.
нысымен, кеңсе тауарларымен
жарақтандыру және т.б.);
залды техникалық безендiру
(мемлекеттiк жалаулар,
үстелге қойылатын маңдайша.
лар мен жалаушалар, гүлдер,
микрофондар)
11 Делегациялар мүшелерiне,    2004    Парламенттiң Шаруашылық
бiрге жүретiн адамдарға,    жылғы   басқармасы (келiсiм
баспасөзге және күзетшi.      4     бойынша), Сыртқы iстер
лерге бейдждер дайындау     мамыр   министрлiгi, Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
Күзет қызметi (келiсiм
бойынша)
12 "Орталық-Азия Ынтымақ.      2004    Парламенттiң Баспасөз қызметi
тастығы" ұйымына мүше       жылғы   (келiсiм бойынша), Ақпарат
мемлекеттер парламента.      4-6    министрлiгi
рийлерiнiң қатысуымен       мамыр
баспасөз конференциясын
өткiзу, БАҚ-та жариялау
(шақыру, пулдар және
т.б.), жалпы суретке
түсiру
13 Қазақстан Республикасы      2004      Парламенттің Шаруашылық
Парламентiнің атынан ресми  жылғы     басқармасы (келiсiм
қабылдау ұйымдастыру:       4-6       бойынша), Мәдениет

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению встречи парламентариев государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 4-6 мая 2004 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 мая 2004 года N 129-р
В целях обеспечения эффективной организации и координации подготовки к проведению встречи парламентариев государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 4-6 мая 2004 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению встречи парламентариев государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" 4-6 мая 2004 года в городе Алматы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акимам Алматинской области и города Алматы, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Хозяйственному управлению Парламента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение встречи парламентариев государств-членов Организации "Центрально-Азиатское Сотрудничество" за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 001 "Обеспечение деятельности Парламента Республики Казахстан".
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 мая 2004 года N 129
План
мероприятий по подготовке и проведению встречи
парламентариев государств-членов Организации
"Центрально-азиатское сотрудничество"
4-6 мая 2004 года в городе Алматы
_______________________________________________________________________
N !         Мероприятия       !  Сроки   !Ответственные исполнители  !
п/п!                           !исполнения!                           !
----------------------------------------------------------------------!
1 !              2            !     3    !             4             !
----------------------------------------------------------------------!
1  Организация встреч и        до 4 мая   ХОЗУ Парламента (по
проводов официальных        2004 года  согласованию), Министерство
делегаций (1+11),                      иностранных дел, аким
сопровождающих лиц (до 10              Алматинской области, аким
человек), а также чайного              города Алматы, Служба охраны
стола через VIP-зал                    Президента Республики
аэропорта города Алматы                Казахстан (по согласованию),
Республиканская гвардия (по
согласованию), Пограничная
служба Комитета национальной
безопасности (по согласованию),
Агентство таможенного контроля
2  Оформление аэропорта        к 4 мая    аким города Алматы, Министерство
города Алматы флагами и     2004 года  иностранных дел
траспарантами
3  Обеспечение пролета         4-6 мая    Министерство транспорта и
специальных самолетов,      2004 года  коммуникаций, Комитет
осуществляющих перевозки               национальной безопасности
делегаций Кыргызской                   (по согласованию),
Республики, Республики                 Министерство обороны,
Таджикистан и Республики               Министерство иностранных дел
Узбекистан над территорией
Республики Казахстан
4   Обеспечение стоянки,         4-6 мая   Министерство транспорта и
обслуживания и заправки      2004 года коммуникаций
специальных самолетов,
осуществляющих перевозки
делегаций Кыргызской
Республики, Республики
Таджикистан и Республики
Узбекистан
5  Организация питания и        4-6 мая   ХОЗУ Парламента (по
транспортное обслуживание    2004 года согласованию)
членов делегаций
6  Сопровождение автомобилями   4-6 мая   Министерство внутренних дел,
дорожной полиции Республики  2004 года Служба охраны Президента
Казахстан по маршрутам                 Республики Казахстан (по
следования                             согласованию), Комитет
национальной безопасности
(по согласованию)
7  Обеспечение безопасности     4-6 мая   Служба охраны Президента
охраняемых лиц и делегаций   2004 года Республики Казахстан (по
в аэропорту, по маршрутам              согласованию), Министерство
следования в местах                    внутренних дел, Комитет
проведения мероприятий и               национальной безопасности
проживания (по программе)              (по согласованию)
8  Медицинское обслуживание     4-6 мая   Министерство
членов официальных           2004 года здравоохранения, аким
делегаций                              города Алматы,
ХОЗУ Парламента (по
согласованию)
9  Организация размещения глав  4-6 мая   ХОЗУ Парламента
делегаций, членов делегаций, 2004 года (по согласованию)
сопровождающих лиц, прессы и
охраны в гостиницах и гостевых
резиденциях г. Алматы
10 Оборудование помещений для   4-6 мая   ХОЗУ Парламента
организации встречи          2004 года (по согласованию),
парламентариев государств-             Министерство
членов Организации                     иностранных дел
"Центрально-Азиатское
Сотрудничество" (оснащение
оргтехникой, телефонной
связью, канцтоварами и т.д.),
техническое оформление зала
(государственные флаги,
настольные таблички и флажки,
цветы, микрофоны)
11 Изготовление бэйджей для     к 4 мая   ХОЗУ Парламента
членов делегаций,            2004 года Республики Казахстан (по
сопровождающих лиц, прессы             согласованию), Министерство
и охраны                               иностранных дел
Республики Казахстан, Служба
охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
12 Проведение пресс-конференции 4-6 мая   Пресс-служба Парламента
с участием парламентариев    2004 года (по согласованию),
государств-членов Организации          Министерство информации
"Центрально-Азиатское
Сотрудничество", освещение в
СМИ (приглашения, пулы и т.д.),
общие фотосъемки
13 Организация официального     4-6 мая   ХОЗУ Парламента (по
приема от имени Парламента   2004 года согласованию), Министерство
Республики Казахстан:                  культуры, Министерство

1) делегациялар - басшы.    мамыр     министрлiгi, Ақпарат
лары үшiн (қабылдауды                 министрлiгі, Алматы қаласы.
өткiзетiн орынды анықтау              ның әкiмi, Алматы облысының
және безендiру, орындауға             әкiмi, Сыртқы iстер
отырғызу, делегациялар                министрлiгi
үшiн квоталарды келiсу,
ас мәзiрiн дайындау,
концерттiк бағдарлама);
2) бiрге жүретiн адамдар
үшiн;
3) БАҚ үшiн
14 Ресми делегациялар          2004      Мәдениет министрлiгi,
басшылары мен мүшелерiне    жылғы     Ақпарат министрлiгi,
арналған мәдени бағдарлама   4-6      Парламенттің Шаруашылық
ұйымдастыру                 мамыр     басқармасы (келiсiм
бойынша), Алматы қаласының
әкiмi, Алматы облысының
әкiмi, Сыртқы iстер
министрлiгi
15 Делегациялардың басшылары   2004      Парламенттiң Шаруашылық
үшiн сыйлық жиынтықтарын    жылғы     басқармасы (келiсiм
сатып алу, сондай-ақ         4        бойынша)
бағдарламалар мен басқа да  мамырға
баспа өнiмдерiн дайындау    дейiн
16 Делегацияларға бекiтілген   2004      Парламенттің Шаруашылық
Қазақстан Республикасы      жылғы     басқармасы (келiсiм
Сыртқы iстер министрлігі.    4-6      бойынша)
нің қызметкерлерiн ұялы     мамыр
байланыс құралдарымен
қамтамасыз ету
____________________________________________________________________

1) для глав делегаций                  информации, аким города
(определение и оформление              Алматы, аким Алматинской
места проведения приема,               области, Министерство
рассадка, согласование квот            иностранных дел
для делегаций, подготовка
меню, концертная программа);
2) для сопровождающих лиц;
3) для СМИ
14 Организация культурной       4-6 мая   Министерство культуры,
программы для глав и членов  2004 года Министерство информации,
официальной делегации                  ХОЗУ Парламента (по
согласованию), аким города
Алматы, аким Алматинской
области, Министерство
иностранных дел
15 Приобретение подарочных      до 4 мая  ХОЗУ Парламента (по
наборов для глав делегаций,  2004 года согласованию)
а также изготовление
программ и другой печатной
продукции
16 Обеспечение средствами       4-6 мая   ХОЗУ Парламента (по
сотовой связи сотрудников    2004 года согласованию)
Министерства иностранных
дел Республики Казахстан,
закрепленных за делегациями
________________________________________________________________________