Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 наурыздағы N 62-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 12 мамырдағы N 138-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының  Кодексiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 11 наурыздағы N 62-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы          министрi
Iзмұхамбетов              - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақтықожа Салахатдинұлы     және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi
Үшкемпiрова               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Айгүл Мәулетқызы            минералдық ресурстар министрлiгiнiң Жер
қойнауын пайдалану департаментi
директорының орынбасары
Кәрiбжанов                - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Айдан Табониязұлы           акционерлiк қоғамының басқарушы
директоры (келiсiм бойынша)
Байжанов                  - "ҚазМұнайГаз - консалтинг" акционерлiк
Ұлан Сапарұлы               қоғамының бас директоры (келiсiм
бойынша);
мына:
"Кeлiмбетов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттiк жоспарлау министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Әйтекенов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы           және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Орынбаев                  - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Ербол Тұрмаханұлы           орталығы" акционерлiк қоғамы
басқармасының төрағасы (келiсiм
бойынша)"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Келiмбетов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы             және бюджеттiк жоспарлау министрi,
жетекшi
Әйтекенов                 - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы           және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Орынбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Ербол Тұрмаханұлы           Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары -
Экономикалық саясат басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)";
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Марченко Григорий Александрович, Досаев Ерболат Асқарбекұлы;
2-тармақтағы "сәуiрге" деген сөз "мамырға" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 62-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 мая 2004 года N 138-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 12 мая 2004 года N 138-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2004 года N 62-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Кодекс Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы:
Дунаева Армана Галиаскаровича    - Министра финансов Республики
Казахстан
Измухамбетова                    - первого вице-министра энергетики
Бактыкожу Салахатдиновича          и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Учкемпирову Айгуль Маулетовну    - заместителя директора
Департамента недропользования
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Карибжанова Айдана Табониязовича - управляющего директора
акционерного общества
"Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Байжанова Улана Сапаровича       - генерального директора
акционерного общества
"КазМунайГаз - консалтинг"
(по согласованию);
строки:
"Келимбетов Кайрат Нематович     - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Айтекенов Кайрат Медыбаевич      - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Орынбаев Ербол Турмаханович      - председатель правления
акционерного общества "Центр
маркетингово-аналитических
исследований" (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Келимбетов                      - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович                   планирования Республики
Казахстан, руководитель
Айтекенов Кайрат Медыбаевич      - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Орынбаев Ербол Турмаханович      - заместитель руководителя
Администрации Президента
Республики Казахстан - начальник
управления экономической
политики (по согласованию)";
вывести из указанного состава: Марченко Григория Александровича, Досаева Ерболата Аскарбековича;
в пункте 2 слово "апреля" заменить словом "мая".
Премьер-Министр