"Еуразиялық интеграция: қазiргi заманғы дамудың үрдiстерi мен жаһанданудың тегеурiнді талаптары" халықаралық форумды өткiзу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 29 мамырдағы N 160-ө өкімі
2004 жылғы 18-19 маусымда Астана қаласында "Еуразиялық интеграция: қазiргi заманғы дамудың үрдiстерi мен жаhанданудың тегеурiндi талаптары" халықаралық форумды өткізу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мыңбаев                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы         Министрінің орынбасары, жетекші
Оңжанов                   - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Нұрлан Баймолданұлы         вице-министрi - Сыртқы iстер министрлiгi
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы iстерi
жөнiндегi комитетiнің төрағасы,
жетекшiнiң орынбасары
Лукин                     - Қазақстан Республикасының Индустрия
Андрей Иванович             және сауда вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Қайыржанова               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Сәуле Абайқызы              және сауда министрлiгiнiң Жиынтық
талдау және ақпараттық жүйелердi дамыту
департаментінің директоры, хатшы
Гамарник                  - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Геннадий Николаевич         ғылым бiрiнші вице-министрі
Коржова                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна           және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Аманшаев                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ермек Әмiрханұлы            вице-министрi
Куpбaтoв                  - Қазақстан Республикасының Ішкі iстер
Владимир Николаевич         вице-министрi
Досжан                    - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Ардақ Дүкенбайұлы           вице-министрі
Әбдiманапов               - Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Сәрсенғали Әбдiғалиұлы      университетінiң ректоры
(келiсiм бойынша)
Қорғанбаева               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Гүльмиpa Аманжолқызы        жанындағы Қазақстан стратегиялық
зерттеулер институты директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Пiрiмбетов                - Еуразия экономикалық қоғамдастығы Бас
Серiк Достанұлы             хатшысының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Марышев                   - Еуразия экономикалық қоғамдастығы
Анатолий Никитович          Парламентаралық Ассамблеясы Бюросының
Жауапты Хатшысы
(келiсiм бойынша)
Сосковец                  - "ЕурАзЭҚ Iскерлiк кеңесi" қауымдастығы
Олег Николаевич             үйлестірушi кеңесінің төрағасы
(келiсiм бойынша)
Yркiмбаев                 - "ЕурАзЭҚ Iскерлік кеңесi - Қазақстан"
Марс Фазылұлы               қауымдастығының бастығы
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы для выработки предложений по проведению Международного форума "Евразийская интеграция: тенденции современного развития и вызовы глобализации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 2004 года N 160-р
В целях выработки предложений по проведению 18-19 июня 2004 года в городе Астане Международного форума "Евразийская интеграция: тенденции современного развития и вызовы глобализации":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев                 - Заместитель Премьер-министра Республики
Сауат Мухаметбаевич       Казахстан, руководитель
Онжанов                 - вице-министр иностранных дел -
Нурлан Баймолданович      председатель Комитета по делам
Содружества Независимых Государств
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Лукин                   - вице-министр индустрии и торговли
Андрей Иванович           Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Каиржанова              - директор Департамента сводного анализа и
Сауле Абаевна             развития информационных систем
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Гамарник                - первый вице-министр образования и науки
Геннадий Николаевич       Республики Казахстан
Коржова                 - вице-министр экономики и бюджетного
Наталья Артемовна         планирования Республики Казахстан
Аманшаев                - вице-министр культуры Республики Казахстан
Ермек Амирханович
Курбатов                - вице-министр внутренних дел Республики
Владимир Николаевич       Казахстан
Досжан                  - вице-министр информации Республики
Ардак Дукенбаевич         Казахстан
Абдыманапов             - ректор Евразийского национального
Сарсенгали Абдыгалиевич   университета им. Л.Н. Гумилева
(по согласованию)
Курганбаева             - заместитель директора Казахстанского
Гульмира Аманжоловна      института стратегических исследований при
Президенте Республики Казахстан
(по согласованию)
Примбетов               - заместитель Генерального секретаря
Серик Достанович          Евразийского экономического сообщества
(по согласованию)
Марышев                 - Ответственный Секретарь Бюро
Анатолий Никитович        Межпарламентской Ассамблеи Евразийского
экономического сообщества
(по согласованию)
Сосковец                - председатель Координационного совета
Олег Николаевич           ассоциации "Деловой совет ЕврАзЭС"
(по согласованию)
Уркумбаев               - глава ассоциации "Деловой совет ЕврАзЭС -
Марс Фазылович            Казахстан" (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 31 мамырға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне "Еуразиялық интеграция: қазіргі заманғы дамудың үрдiстерi мен жаhанданудың тегеурінді талаптары" халықаралық форум өткiзу жөнiнде ұсыныстар берсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 31 мая 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по проведению Международного форума "Евразийская интеграция: тенденции современного развития и вызовы глобализации".
Премьер-Министр