"Балқаш - 2004" екiншi халықаралық форумын өткiзу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 8 маусымдағы N 169-ө өкімі
"Балқаш - 2004" екiншi халықаралық форумын әзiрлеу және өткiзу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Бекжанов                - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Жамбыл Лесбекұлы          қорғау вице-министрi, жетекшi
Елеусiзов               - "Табиғат" Қазақстан қауымдастықтары мен
Мэлс Хамзаұлы             кәсiпорындарының экологиялық одағының
төрағасы, жетекшiнiң орынбасары (келiсiм
бойынша)
Бекниязов               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Болат Қабыкенұлы          қорғау министрлiгiнiң Экологиялық саясат
және орнықты даму департаментi
директорының орынбасары, хатшы
Досжан                  - Қазақстан Республикасының Ақпарат
Ардақ Дүкенбайұлы         вице-министрi
Үсенбаев                - Жамбыл облысы әкiмiнiң орынбасары
Ермек Өмiрбайұлы
Селiханов               - Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң орынбасары
Дүйсембай Мағзұмұлы
Тойбаев                 - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Әлихан Әбдiханұлы
Тұңғышбеков             - Қарағанды облысы әкiмiнiң орынбасары
Санат
Оразғұлов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Расул Қабдоллаұлы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментi агроөнеркәсiптiк кешен және
қоршаған ортаны қорғау басқармасының
бастығы
Әлкеев                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Құралбай Нұсқабайұлы      сауда министрлiгi Инновациялық саясат және
жаңа технологияларды дамыту
департаментiнiң экспортқа бағдарланған
өндiрiс мониторингi басқармасы маркетинг
және өндiрiстi дамыту бөлiмiнiң бастығы
Бекбергенов             - Қазақстан Республикасының Туризм және
Түгелбай Бекбергенұлы     спорт жөнiндегi агенттiгі Туризм және
халықаралық ынтымақтастық басқармасының
бастығы
Тойшыбеков              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Жанат Тiлеукенұлы         министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi
Балқаш-Алакөл облысаралық балық
ресурстарын қорғау және балық аулауды
реттеу жөнiндегi бассейндiк басқармасының
бастығы
Мұхаметов               - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Эдуард Кенжебекұлы        министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi
комитетi Балқаш-Алакөл бассейндiк су
шаруашылығы басқармасының бастығы
Сәрсенбаева             - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Гүлшәкира Байқонысқызы    министрлiгiнiң Су ресурстары жөнiндегi
комитетi су ресурстарын реттеу, пайдалану
және қорғау басқармасының бастығы
Бекетаев                - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Мақсат Тоқбергенұлы       қорғау министрлiгi Алматы аумақтық
қоршаған ортаны қорғау басқармасы
бастығының мiндетiн атқарушы
Қожахметов              - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Балташ Тілепбекұлы        қорғау министрлiгi Қарағанды аумақтық
қоршаған ортаны қорғау басқармасының
бастығы
Түсіпов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Алдияр Әли-Асқарұлы       қорғау министрлiгi Жамбыл аумақтық
қоршаған ортаны қорғау басқармасының
бастығы
Уандықов                - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Ерiк Құсманұлы            қорғау министрлiгi Алматы қалалық аумақтық
қоршаған ортаны қорғау басқармасының
бастығы
Медеу                   - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым
Ахметқал Рахметоллаұлы    министрлігінiң "Геологиялық-географиялық
зерттеулер орталығы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны "География
институты" еншiлес мемлекеттiк
кәсiпорнының директоры (келiсiм бойынша)
Нойфельд                - Алматы қаласындағы OБCE Еуропадағы
Лариса                    Қауiпсiздiк және Ынтымақтастық жөнiндегi
ұйымы орталығы экономика және экология
бөлiмiнiң меңгерушiсi (келiсiм бойынша)
Тәкенов                 - Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Даму
Жарас                     бағдарламасы экология және орнықты даму
бөлiмiнiң жетекшiсi (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по проведению Второго международного форума "Балхаш - 2004"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июня 2004 года N 169-р
В целях подготовки и проведения Второго международного форума "Балхаш - 2004":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Бекжанов                 - вице-министр охраны окружающей среды
Жамбул Лесбекович          Республики Казахстан, руководитель
Елеусизов Мэлс           - председатель Экологического союза
Хамзаевич                  ассоциаций и предприятий Казахстана
"Табигат", заместитель руководителя
(по согласованию)
Бекниязов Булат          - заместитель директора Департамента
Кабыкенович                экологической политики и устойчивого
развития Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан, секретарь
Досжан                   - вице-министр информации Республики
Ардак Дукенбайулы          Казахстан
Усенбаев                 - заместитель акима Жамбылской области
Ермек Омирбаевич
Селиханов                - заместитель акима Восточно-Казахстанской
Дюсумбай Макзумович        области
Тойбаев                  - заместитель акима Алматинской области
Алихан Абдыханович
Тунгышбеков Санат        - заместитель акима Карагандинской области
Уразгулов                - начальник управления агропромышленного
Расул Кабдуллович          комплекса и охраны окружающей среды
Департамента планирования расходов
отраслевых органов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Алкеев                   - начальник отдела маркетинга и развития
Куралбай Нускабайулы       производства управления мониторинга
экспортоориентированных производств
Департамента инновационной политики и
развития новых технологий Министерства
индустрии и торговли Республики Казахстан
Бекбергенов              - начальник управления туризма и
Тугелбай Бекбергенович     международного сотрудничества Агентства
Республики Казахстан по туризму и спорту
Тойчибеков Жанат         - начальник Балхаш-Алакольского
Тлеукенович                межобластного бассейнового управления по
охране рыбных ресурсов и регулированию
рыболовства Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Мухамедов                - начальник Балхаш-Алакольского
Эдуард Кенжебекович        бассейнового водохозяйственного
управления Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Сарсенбаева Гульшакира   - начальник управления регулирования,
Байгунусовна               использования и охраны водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Бекетаев                 - исполняющий обязанности начальника
Максат Токбергенович       Алматинского территориального управления
охраны окружающей среды Министерства
охраны окружающей среды Республики
Казахстан
Кожахметов Балташ        - начальник Карагандинского
Тлепбекович                территориального управления охраны
окружающей среды Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Тусупов                  - начальник Жамбылского территориального
Алдияр Али-Аскарович       управления охраны окружающей среды
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Уандыков                 - начальник Алматинского городского
Эрик Кусманович            территориального управления охраны
окружающей среды Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Медеу                    - директор дочернего государственного
Ахметкал Рахметуллаевич    предприятия "Институт географии"
Республиканского государственного
предприятия "Центр геолого-
географических исследований"
Министерства образования и науки
Республики Казахстан (по согласованию)
Нойфельд Лариса          - заведующая отделом экономики и экологии
центра Организации по Безопасности и
Сотрудничеству в Европе ОБСЕ в городе
Алматы (по согласованию)
Такенов Жарас            - руководитель отдела экологии и
устойчивого развития Программы развития
Организации Объединенных Наций
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 30 маусымға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне "Балқаш - 2004" екiншi халықаралық форумын өткізу жөнiнде ұсыныстар берсiн.
3. Жұмыс тобына белгiленген тәртiппен оған жүктелген мiндеттердi орындау үшiн орталық және өзге де мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың мамандарын тартуға рұқсат берiлсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 30 июня 2004 года представить предложения в Правительство Республики Казахстан по проведению Второго международного форума "Балхаш - 2004".
3. Разрешить рабочей группе в установленном порядке привлекать специалистов центральных и иных государственных органов и организаций для выполнения возложенных на нее задач.
Премьер-Министр