Өндiрiлуi, қайта өңделуi, тасымалдануы, сатып алынуы, сақталуы, iске асырылуы, пайдаланылуы, жойылуы Қазақстан Республикасында лицензиялауға жататын улардың бірыңғай тiзбесін қалыптастыру жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 17 маусымдағы N 177-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Өндiрiлуi, қайта өңделуi, тасымалдануы, сатып алынуы, сақталуы, iске асырылуы, пайдаланылуы, жойылуы Қазақстан Республикасында лицензиялауға жататын улардың бiрыңғай тiзбесiн қалыптастыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Лукин                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Андрей Иванович           және сауда вице-министрi, жетекшi
Қарымбаев               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Бақтыгерей Мұтиғоллаұлы   және сауда министрлiгі Өнеркәсiп
салалары департаментi химиялық
өндiрiстердi дамыту бөлiмiнiң бастығы,
жетекшiнiң орынбасары
Түгелбаева              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Айжан Әлiмқызы            және сауда министрлiгi экспорттық бақылау
және лицензиялау басқармасы лицензиялау
бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Ногай                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Святослав Петрович        және сауда министрлiгі Әкiмшiлiк және
құқықтық жұмыс департаментiнiң директоры
Құмарбеков              - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Ержан Әлiмханұлы          министрлiгi Арнайы әскерлер департаментi
басқарма бастығы - радиациялық, химиялық
және биологиялық қорғау әскерлерiнiң
бастығы
Тілеубекова             - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Бақытгүл Тілеуханқызы     сақтау министрлiгi Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетi Санитарлық-гигиеналық қадағалау
басқармасының бастығы
Ахметова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ләззат Жамбылқызы         сақтау министрлiгi фармация, фармацевтика
және медицина өнеркәсiбi комитетi
фармацевтикалық бақылау бөлiмiнiң бастығы
Мұхатчина               - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Фаузия Өсербайқызы        ортаны қорғау министрлiгi Сараптама және
лицензиялау департаментi лицензиялау
бөлiмiнiң бастығы
Жүсіпова                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Гүлнар Мұхамедияқызы      шаруашылығы министрлiгi Өсiмдiктердi
қорғау және карантин департаментi
өсiмдiктердi қорғау бөлiмiнiң бас маманы
Әбеева                  - Қазақстан Республикасының Индустрия
Нұргүл Арғымбайқызы       және сауда министрлiгi Өнеркәсiп салалары
департаментi химиялық өндiрiстердi дамыту
бөлiмiнiң бас маманы
Тоқбаева                - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Маржан Дәулетқызы         министрлiгi Қоғамдық қауiпсiздiк
департаментi лицензиялық-рұқсат беру
жүйесi басқармасының аға инспекторы
Козловский              - Қазақстан Республикасының Көлiк
Владимир Антонович        және коммуникациялар министрлiгi
Аэроғарыш комитетi "Инфрағарыш"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
"Инфрағарыш-Экос" директорының орынбасары
Болатбекова             - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Ардақ Дубекқызы           министрлiгi Орталық әскери клиникалық
госпиталь дәрiханасының бастығы

О создании рабочей группы по формированию единого перечня ядов, производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование, уничтожение которых подлежат лицензированию в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2004 года N 177-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 июня 2004 года N 177-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
В целях формирования единого перечня ядов, производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование, уничтожение которых подлежат лицензированию в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Лукин Андрей Иванович              - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Карымбаев Бактыгерей Мутигуллович  - начальник отдела развития
химических производств Департамента
отраслей промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Тугельбаева Айжан Алимовна         - начальник отдела лицензирования
управления экспортного контроля и
лицензирования Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан,
секретарь
Ногай Святослав Петрович           - директор Департамента
административной и правовой работы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Кумарбеков Ержан Алимханович       - начальник управления - начальник
войск радиационной, химической и
биологической защиты Департамента
специальных войск Министерства
обороны Республики Казахстан
Тлеубекова Бакытгуль Тлеухановна   - начальник управления санитарно-
гигиенического надзора Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Ахметова Ляззат Джамбуловна        - начальник отдела фармацевтического
контроля Комитета фармации,
фармацевтической и медицинской
промышленности Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Мухатчина Фаузия Усербаевна        - начальник отдела лицензирования
Департамента экспертизы и
лицензирования Министерства охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Юсупова Гульнар Мухамедьяровна     - главный специалист отдела защиты
растений Департамента защиты и
карантина растений Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Абеева Нургуль Аргимбаевна         - главный специалист отдела развития
химических производств Департамента
отраслей промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Токбаева Маржан Даулетовна         - старший инспектор управления
лицензионно-разрешительной системы
Департамента общественной
безопасности Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Козловский Владимир Антонович      - заместитель директора "Инфракос-Экос"
Республиканского государственного
предприятия "Инфракос"
Аэрокосмического комитета
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Болатбекова Ардак Дубековна        - начальник аптеки Центрального
военного клинического госпиталя
Министерства обороны Республики
Казахстан

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 шілдеге дейiнгі мерзiмде Өндiрiлуi, қайта өңделуi, тасымалдануы, сатып алынуы, сақталуы, iске асырылуы, пайдаланылуы, жойылуы Қазақстан Республикасында лицензиялауға жататын улардың бiрыңғай тiзбесiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 июля 2004 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан единый перечень ядов, производство, переработка, перевозка, приобретение, хранение, реализация, использование, уничтожение которых подлежат лицензированию в Республике Казахстан.
Премьер-Министр