Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 18 маусымдағы N 179-ө өкімі
1. Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту бағдарламасының жобасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Мыңбаев               - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Сауат Мұхаметбайұлы     орынбасары, жетекші
Лукин                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Андрей Иванович         сауда вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Чирков                - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Владимир Николаевич     министрлiгiнiң Құрылыс iстерi жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары, хатшы
Әйтекенов             - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Медiбайұлы       бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Мыңбаев               - Қазақстан Республикасының Табиғи
Алмас Саятұлы           монополияларды реттеу және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Сәрсебеков            - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Марат Болатұлы          Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру
комитетiнiң республикалық мемлекеттiк заңды
тұлғалармен жұмыс жөнiндегi басқарма
бастығының орынбасары
Жүсiпова                Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Айжан Ранатқызы         Салық комитетiнiң Әдiснама басқармасы
корпоративтiк табыс салығының әдiснамасы
бөлiмiнiң бастығы
Тайыров                 Қазақстан Республикасының Еңбек және
Фархад Омарұлы          халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi заң
басқармасының бастығы
Эльзенбах               Қазақстан Республикасының Статистика
Ирина Яновна            жөнiндегi агенттiгi Статистикалық ақпаратты
талдау және жариялау департаментi
директорының орынбасары
Бәйменова               Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сатып
Әлима Нұржiгiтқызы      алу жөнiндегi агенттiгi мемлекеттiк сатып
алу әдiснамасы басқармасының бастығы
2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 15 шiлдеге Қазақстан Республикасында тұрғын үй-коммуналдық саланы дамыту бағдарламасының жобасы жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкiметiне берсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары C.M. Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по разработке проекта Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 2004 года N 179-р
1. В целях разработки проекта Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан создать рабочую группу в следующем составе:
Мынбаев Сауат Мухаметбаевич     - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, руководитель
Лукин Андрей Иванович           - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Чирков Владимир Николаевич      - заместитель председателя Комитета
по делам строительства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Айтекенов Кайрат Медыбаевич     - вице-министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Мынбаев Алмас Саятович          - заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Сарсебеков Марат Болатович      - заместитель начальника управления
по работе с республиканскими
государственными юридическими
лицами Комитета государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов Республики
Казахстан
Юсупова Айжан Ранатовна         - начальник отдела методологии
корпоративного подоходного налога
управления методологии Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Таиров Фархад Умарович          - начальник юридического управления
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Эльзенбах Ирина Яновна          - заместитель директора
Департамента анализа и публикаций
статистической информации
Агентства Республики Казахстан по
статистике
Байменова Алима Нуржигитовна    - начальник управления методологии
государственных закупок Агентства
Республики Казахстан по
государственным закупкам
2. Рабочей группе к 15 июля 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по проекту Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр