"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық кесiмдерiне аудиторлық қызмет мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 6 тамыздағы N 218-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық кесiмдерiне аудиторлық қызмет мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын (бұдан әрi - Заң жобасы) әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда Заң жобасын әзiрлеу үшiн жұмыс тобы құрылсын:
Өзбеков                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы          вице-министрi, жетекшi
Мамашев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Мақсат Талғатұлы             министрлiгі Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң
директоры, жетекшiнiң орынбасары
Сәтжанова                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Гүлнәр Омарбекқызы           министрлігі Бухгалтерлiк есеп және
аудит әдiснамасы департаментiнiң бөлiм
бастығы, хатшы
Ыбырайымов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ардақ Серiкбекұлы            министрлiгiнiң Заң қызметі
департаментi басқарма бастығының
орынбасары
Мәмекова                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Сәуле Мамырқызы              Банкінің Бухгалтерлiк есеп департаментi
директорының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Барлыбаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Марат Мұхаметқалиұлы         Банкiнiң Iшкi аудит департаментi
Филиалдар мен ұйымдардың аудитi
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Саңқыбаев                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әмiрбек Бөрiұлы              нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу
мен қадағалау жөнiндегі агенттігiнiң
Заң департаментi үйлестіру бөлiмiнiң
бастығы (келiсiм бойынша)
Грегори Хемпфил            - ЮСАИД-тың кәсiпкерлiктi дамыту
бойынша жобасы бухгалтерлiк
есебiнiң реформасы жөнiндегі
департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Көшкiмбаев                 - Қазақстан Республикасы Аудиторлар
Сапар Хайсаханұлы            палатасының президентi (келiсiм
бойынша)
Бердалина                  - "КПМГ Жанат" жауапкершiлiгi шектеулi
Жанат Қоланқызы              серiктестігінiң басқарушы әрiптесi
(келiсiм бойынша)
Бекенов                    - "ПрайсуотерхаусКуперс"
Жанбота Темiрғалиұлы         жауапкершілігі шектеулi серiктестiгінiң
бас директоры (келiсiм бойынша)
Ержанов                    - "Делойт және Туш" жауапкершiлігі
Азамат Болатұлы              шектеулi серiктестігiнiң бас
директоры (келiсiм бойынша)
Нарбаева Айсулу            - "Эрнст энд Янг Қазақстан"
жауапкершілігі шектеулi серiктестігi
аудиторлық бөлiмiнiң әрiптесi
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики казахстан от 6 августа 2004 года N 218-р
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности" (далее - проект Закона):
1. Создать рабочую группу для разработки проекта Закона в следующем составе:
Узбеков                    - вице-министр финансов Республики
Гани Нурмаханбетович         Казахстан, руководитель
Мамашев                    - директор Департамента методологии
Максат Талгатович            бухгалтерского учета и аудита
Министерства финансов Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Сатжанова                  - начальник отдела Департамента
Гульнара Омарбековна         методологии бухгалтерского учета и
аудита Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Ибраимов                   - заместитель начальника управления
Ардак Серикбекович           Департамента юридической службы
Министерства финансов Республики
Казахстан
Мамекова                   - заместитель директора Департамента
Сауле Мамыровна              бухгалтерского учета Национального
Банка Республики Казахстан (по
согласованию)
Барлыбаев                  - начальник управления аудита филиалов и
Марат Мухаметкалиевич        организаций Департамента внутреннего
аудита Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Санкубаев                  - начальник отдела координации
Амирбек Буриович             Юридического департамента Агентства
Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций (по
согласованию)
Грегори Хемпфил            - директор Департамента по реформе
бухгалтерского учета проекта ЮСАИД по
развитию предпринимательства (по
согласованию)
Кошкимбаев                 - президент Палаты аудиторов Республики
Сапар Хайсаханович           Казахстан (по согласованию)
Бердалина                  - управляющий партнер товарищества с
Жанат Колановна              ограниченной ответственностью "КПМГ
Жанат" (по согласованию)
Бекенов                    - генеральный директор товарищества с
Жанбота Темиргалиевич        ограниченной ответственностью
"ПрайсуотерхаусКуперс" (по
согласованию)
Ержанов                    - генеральный директор товарищества с
Азамат Булатович             ограниченной ответственностью "Делойт
и Туш" (по согласованию)
Нарбаева                   - партнер аудиторского отдела
Айсулу                       товарищества с ограниченной
ответственностью "Эрнст энд Янг
Казахстан" (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 10 желтоқсанға дейiнгі мерзiмде белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзу үшiн Заң жобасын әзiрлесiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы Министрi А.Ғ. Дунаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы

2. Рабочей группе в срок до 10 декабря 2004 года разработать для внесения в установленном порядке в Правительство Республики Казахстан проект Закона.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министра финансов Республики Казахстан Дунаева А.Г.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра