"Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне темiр жол көлiгi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 13 тамыздағы N 223-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне темiр жол көлiгi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдар екi ай мерзiмде "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне темiр жол көлiгi мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру үшiн тиiстi нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсiн.
Премьер-Министрдің
мiндетiн атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 13 тамыздағы
N 223 өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне темiр жол көлiгi мәселелерi бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi
____________________________________________________________________
P/c |    Нормативтiк құқықтық     | Кесiмнің   | Орында.  |Орындалу
N  |     және ведомстволық       |  нысаны    |  луына   | мерзімі
|     кесiмдердiң атауы       |            | жауапты  |
|                             |            | мемлекет.|
|                             |            |   тік    |
|                             |            | органдар |
____|_____________________________|____________|__________|_________
1  |            2                |     3      |     4    |    5
____________________________________________________________________
1   Ұлттық темiр жол компаниясы     Қазақстан      ККM    2004 жылғы
мен Ұлттық тасымалдаушының      Республикасы          қыркүйек
кейбiр мәселелерi туралы        Yкiметiнiң
қаулысы
2   Темiр жол көлiгiмен тасымалдау  Қазақстан      ККM    2004 жылғы
кезiнде жүктердiң әскерилендi.  Республикасы   ІІМ    қыркүйек
рiлген күзетiн қамтамасыз ету   Yкiметiнiң
ережесiн бекiту туралы          қаулысы
3   "Магистральдық темiр жол        Қазақстан      ККM    2004 жылғы
желiсiне кіретін темiр          Республикасы          қыркүйек
жолдардың тiзбесiн бекiту       Yкiметiнiң
туралы" Қазақстан               қаулысы
Республикасы Yкiметінің

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам железнодорожного транспорта"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 августа 2004 года N 223-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам железнодорожного транспорта".
2. Центральным исполнительным органам, местным представительным и исполнительным органам в двухмесячный срок принять соответствующие нормативные правовые акты по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам железнодорожного транспорта" и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 13 августа 2004 года N 223
Перечень нормативных правовых актов,
принятие которых необходимо в целях реализации
Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений
в некоторые законодательные акты Республики Казахстан
по вопросам железнодорожного транспорта"
____________________________________________________________________
N !  Наименование        !   Форма    !Ответственные  !  Срок
п/п!  нормативных         !   акта     !государственные! исполнения
!  правовых и          !            !органы         !
!  ведомственных       !            !               !
!  актов               !            !               !
--------------------------------------------------------------------
1 !        2             !      3     !       4       !     5
--------------------------------------------------------------------
1  О некоторых вопросах   Постановление     МТК         сентябрь
Национальной железно-  Правительства                 2004 года
дорожной компании и    Республики
Национального          Казахстан
перевозчика
2  Об утверждении Правил  Постановление     МТК         сентябрь
обеспечения военизиро- Правительства     МВД         2004 года
ванной охраной грузов  Республики
при перевозке железно- Казахстан
дорожным транспортом
3  О внесении изменений   Постановление     МТК         сентябрь
и дополнений в         Правительства                 2004 года
постановление          Республики
Правительства          Казахстан
Республики Казахстан

2003 жылғы 29 қарашадағы
N 1211  қаулысына өзгерiстер
мен толықтырулар енгізу
туралы
4   Тасымалдаушының әлеуметтік      Қазақстан      ККM    2004 жылғы
мәні бар қатынастар бойынша     Республикасы   ЭБЖМ   қазан
жолаушылар тасымалдауды         Үкіметінің     ҚарМ
жүзеге асыруына байланысты      қаулысы
залалдарын субсидиялаудың
кейбiр мәселелерi туралы
5   Халықаралық және облысаралық    Қазақстан      ККM    2004 жылғы
қатынастардағы жолаушылар       Республикасы          қазан
тасымалын ұйымдастыру тәртiбiн  Үкіметінің
бекiту туралы                   қаулысы
6   Магистралдық темiр жол          Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
желiсiнiң жұмыс iстеуi үшiн                    ТМРА   қыркүйек
технологиялық қажеттi станция.
лық жолдардың, электрмен
жабдықтау, сигнализация,
байланыс объектiлерiнiң,
құрылғылардың, жабдықтардың,
ғимараттардың, құрылыстардың
және өзге де объектiлердiң
тiзбесiн бекiту туралы
7   Темiр жол көлiгiмен тасымалдау  Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
кезiнде әскерилендiрiлген                             қыркүйек
күзетпен алып жүруге жататын
жүктердiң тiзбесiн бекiту
туралы
8   Темiр жол көлігіндегі           Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
қауiпсiздiк ережесiн бекiту                           қазан
туралы
9   Экспедиторлар қызметiнiң        Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
ережесiн бекiту туралы                                қыркүйек
10  Вагондар (контейнерлер)         Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
операторы қызметiнiң ережесiн                         қыркүйек
бекiту туралы
11  Локомотивтiк тартқыш қызметте.  Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
рiн көрсету ережесiн бекiту                           қыркүйек
туралы
12  Жалпы пайдаланымдағы кiрме      Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
жолдарға қойылатын талаптарды                         қазан
бекiту туралы
13  Магистралдық темiр жол          Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
желiсiнiң қызметтерiне кiретiн                 ТМРА   қыркүйек
операциялар тiзбесiн бекiту
туралы
14  Кiрме жолдардың қызметтерiне    Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
кiретiн операциялар тiзбесiн                   ТМРА   қыркүйек
бекiту туралы
15  Табиғи монополия саласына       Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
жатқызылған қызметтi жүзеге                           қыркүйек
асыратын жеке және заңды
тұлғалар үшiн шикiзат,
материалдар, отын, энергия
шығыстарының нормативтерiн
бекiту туралы
16  Тасымалдаушының магистралдық    Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
темiр жол желiсi көрсететiн                    ТМРА   қыркүйек
қызметтерге кемсiтушілiксiз
қол жеткiзу ережесiн бекiту
туралы
17  Бәсекелес кiрме жолы жоқ        Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
тасымалдаушылардың, жүк жөнел.                 ТМРА   қазан
тушiлердiң, контрагенттердiң
және басқа да тұлғалардың
кiрме жолдар көрсететiн
қызметтерге кемсітушіліксіз
қол жеткiзу ережесiн бекiту
туралы
18  Кірме жолдарында жұмыс iстеу    Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
ережесiн бекiту туралы                                қазан
19  Қорғалатын аймақтар жерлерiн    Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
пайдаланудың көлемiн, режимiн                         қыркүйек
белгiлеу жөнiндегi және
жерлердi бөлiнген алқаптағы
темiр жол көлiгінiң
мұқтаждықтары үшiн пайдалану
ережесiн бекiту туралы
20  Темiр жол станцияларының        Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
жұмыс режимiне қойылатын                      жергі.  қазан
талаптарды бекiту туралы                      лікті
өкілетті
және
атқарушы
орган.
дар мен
келісім
бойынша
21  Барлық немесе жекелеген         Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
операцияларды орындау үшiн                    жергі.  қыркүйек
темiр жол станциясын ашу                      лікті
және жабу ережесiн бекiту                    өкілетті
туралы                                         және
атқарушы
орган.
дар мен
келісім
бойынша
22  Магистралдық, станциялық        Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
және кiрме жолдардағы                         ЕХҚМ    қазан
қозғалыс қауіпсіздігінің
талаптары сақталуын тексерудi
жүзеге асыратын лауазымдар
(кәсiптер) тiзбесiн, тiзбесiн,
лауазымдарға (кәсiптерге)
қойылатын бiлiктiлiк талапта.
рына сәйкес кәсiби даярлық
деңгейiн анықтау ережесiн және
лауазымға (кәсiптерге)
қойылатын бiлiктiлiк талаптарды
бекiту туралы
23  Жүк тасымалдау ережесiнiң       Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
сақталуына бақылауды жүзеге                           қазан
асыру ережесiн бекiту туралы
24  Тасымалдаушылардың жолаушылар,  Бұйрық         ККМ    2004 жылғы
жүк, және теңдемежүк                                  қазан
тасымалдау ережесiнiң сақта.
луына бақылауды жүзеге асыру
ережесiн бекiту туралы

от 29 ноября 2003
года N 1211
"Об утверждении
Перечня железно-
дорожных путей,
входящих в
магистральную
железнодорожную сеть"
4  О некоторых вопросах   Постановление     МТК         октябрь
субсидирования убытков Правительства     МЭБП        2004 года
перевозчика, связанных Республики        МФ
с осуществлением       Казахстан
пассажирских перевозок
по социально значимым
сообщениям
5  Об утверждении         Постановление     МТК         октябрь
порядка организации    Правительства                 2004 года
перевозок пассажиров   Республики
в международном и      Казахстан
межобластном
сообщениях
6  Об утверждении         Приказ            МТК         сентябрь
Перечня станционных                      АРЕМ        2004 года
путей, объектов
электроснабжения,
сигнализации, связи,
устройств, оборудо-
вания, зданий,
сооружений и иных
объектов, техноло-
гически необходимых
для функционирования
магистральной
железнодорожной сети
7  Об утверждении         Приказ            МТК         сентябрь
Перечня грузов,                                      2004 года
подлежащих сопровож-
дению военизированной
охраной при перевозке
железнодорожным
транспортом
8  Об утверждении         Приказ            МТК         октябрь
Правил безопасности                                  2004 года
на железнодорожном
транспорте
9  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         сентябрь
деятельности экспеди-                                2004 года
торов
10  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         сентябрь
деятельности операто-                                2004 года
ров вагонов (контей-
неров)
11  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         сентябрь
предоставления услуг                                 2004 года
локомотивной тяги
12  Об утверждении Требо-  Приказ            МТК         октябрь
ваний к подъездным                                   2004 года
путям общего
пользования
13  Об утверждении         Приказ            МТК         сентябрь
Перечня операций,                        АРЕМ        2004 года
входящих в услуги
магистральной
железнодорожной сети
14  Об утверждении         Приказ            МТК         сентябрь
Перечня операций,                        АРЕМ        2004 года
входящих в услуги
подъездных путей
15  Об утверждении         Приказ            МТК         сентябрь
нормативов расхода                                   2004 года
сырья, материалов,
топлива, энергии для
физических и юридичес-
ких лиц, осуществляю-
щих деятельность,
отнесенную к сфере
естественной монополии
16  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         сентябрь
недискриминационного                     АРЕМ        2004 года
доступа перевозчиков
к услугам магистраль-
ной железнодорожной
сети
17  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         октябрь
недискриминационного                     АРЕМ        2004 года
доступа перевозчиков,
грузоотправителей,
контрагентов и других
лиц к услугам подъезд-
ных путей, не имеющих
конкурентного подъезд-
ного пути
18  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         октябрь
работы на подъездных                                 2004 года
путях
19  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         сентябрь
по определению раз-                                  2004 года
мера, режима пользо-
вания землями охранных
зон и использования
земель для нужд
железнодорожного
транспорта в полосе
отвода
20  Об утверждении         Приказ            МТК по      октябрь
Требований к режиму                      согласо-    2004 года
работы железнодорожных                   ванию с
станций                                  местными
представи-
тельными и
исполни-
тельными
органами
21  Об утверждении         Приказ            МТК по      сентябрь
Правил открытия и                        согласо-
закрытия железно-                        ванию с
дорожной станции для                     местными
выполнения всех или                      представи-
отдельных операции                       тельными и
исполни-
тельными
органами
22  Об утверждении         Приказ            МТК         октябрь
Перечня должностей                       МТСЗН       2004 года
(профессий), осущест-
вляющих проверку
соблюдения требований
безопасности движения
на магистральных,
станционных и подъезд-
ных путях, Правил
определения уровня
профессиональной
подготовки в соответ-
ствии с квалификацион-
ными требованиями,
предъявляемыми к
должности (профессий),
и Квалификационных
требований, предъяв-
ляемых к должностям
(профессиям)
23  Об утверждении         Приказ            МТК         октябрь
Правил осуществления                                 2004 года
контроля за соблюде-
нием правил перевозок
грузов
24  Об утверждении Правил  Приказ            МТК         октябрь
осуществления контроля                               2004 года
за соблюдением перевоз-
чиками правил перевозок
пассажиров, багажа и
грузобагажа
____________________________________________________________________