Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеу жүйесiн жетiлдiру тұжырымдамасын әзiрлеу жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 тамыздағы N 238-ө Өкімі
1. Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеу жүйесiн жетiлдiру тұжырымдамасын әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Стамқұлов                      - Қазақстан Республикасының
Үбайдолла Мырзағалиұлы           Әдiлет вице-министрi, жетекшi;
Ыбырайым                       - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Мұхтарбекұлы              Әдiлет министрлiгi Тiркеу
қызметi комитетi төрағасының
орынбасары, жетекшiнiң
орынбасары
Мырзахан                       - Қазақстан Республикасының
Жанар Құдайбердiқызы             Әдiлет министрлiгi Тiркеу
қызметi комитетiнiң жылжымайтын
мүлiкке құқықтарды және онымен
жасалатын мәмiлелердi,
жылжымайтын мүлiк кепiлдiгiн
тiркеу басқармасы бастығының
мiндетiн атқарушы, хатшы
Айбасов                        - Қазақстан Республикасының
Ербол Жақсылықұлы                Қаржы министрлiгi Салық
комитетiнiң өндiрiстік емес
төлемдерге әкiмшiлiк жүргiзу
бөлiмінiң бастығы
Баймұхаметова                  - Қазақстан Республикасының
Сәуле Жеңiсқызы                  Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрлiгi заң
басқармасы құқықтық
қамтамасыз ету бөлiмiнiң
бастығы
Тәжмағамбет                    - Қазақстан Республикасының Жер
Тұрғанбай Қилажиұлы              ресурстарын басқару жөнiндегi
агенттігi жер кадастры және
жер мониторингі бөлімінің
бастығы
Медеубаева                     - Қазақстан Республикасының
Нұргүл Жақанқызы                 Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестіктi қорғау
жөнiндегi агенттiгi талдау және
жоспарлау бөлiмiнiң бастығы
Жүсіпов                        - Қазақстан Республикасының
Дәурен Қайыргелдiұлы             Табиғи монополияларды реттеу
және бәсекелестiктi қорғау
жөнiндегi агенттiгi құқықтық
талдау бөлiмiнiң бастығы
Смағұлов                       - Қазақстан Республикасының
Сейiтжан Айтыбайұлы              Индустрия және сауда
министрлiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi тұрғын үй
құрылысы бөлiмiнiң бастығы
Айсағалиева                    - Қазақстан кәсiпкерлерi
Софья Серiкбайқызы               форумының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы:
Үкiметке жұмыстың нәтижесi туралы екi аптада бiр рет ақпарат берiп отырсын.
2004 жылдың 1 қазанына Жылжымайтын мүлiкке құқықтарды тiркеу жүйесiн жетiлдiру тұжырымдамасының жобасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнің қарауына ұсынсын.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по разработке Концепции совершенствования системы регистрации прав на недвижимое имущество
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 238-р
1. В целях разработки Концепции совершенствования системы регистрации прав на недвижимое имущество создать рабочую группу в следующем составе:
Стамкулов                    - вице-министр юстиции
Убайдулла Мирзагалиевич        Республики Казахстан,
руководитель
Ыбырайым                     - заместитель председателя
Нурлан Мухтарбекович           Комитета регистрационной
службы Министерства юстиции
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Мырзахан                     - исполняющая обязанности
Жанар Кудайбердыкызы           начальника управления
регистрации прав на недвижимое
имущество и сделок с ним,
залога движимого имущества
Комитета регистрационной
службы Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарь
Айбасов Ербол Жаксылыкович   - начальник отдела
администрирования
непроизводственных платежей
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Баймухаметова                - начальник отдела правового
Сауле Женисовна                обеспечения юридического
управления Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Тажмагамбет                  - начальник отдела земельного
Турганбай Килажиулы            кадастра и мониторинга земель
Агентства Республики Казахстан
по управлению земельными
ресурсами
Медеубаева Нургуль Жакановна - начальник отдела анализа
и планирования Агентства
Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Жусупов                      - начальник отдела правового
Даурен Каиргельдинович         анализа Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и
защите конкуренции
Смагулов Сеитжан Айтыбаевич  - начальник отдела жилищного
строительства Комитета по
делам строительства
Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Айсагалиева                  - исполнительный директор Форума
Софья Серикбаевна              предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
2. Рабочей группе:
информировать Правительство о результатах работы раз в две недели;
представить к 1 октября 2004 года на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект Концепции совершенствования системы регистрации прав на недвижимое имущество.
Премьер-Министр