Трансферттік баға белгілеу мәселелерiн реттейтiн нормативтік құқықтық кесiмдердi жетiлдiру бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 тамыздағы N 242-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Трансферттiк баға белгiлеу мәселелерiн реттейтiн нормативтiк құқықтық кесiмдердi жетілдiру, халықаралық практиканы ескере отырып, трансферттік бағаларды қолдануды егжей-тегжейлi қарау мақсатында:
1. Мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Келiмбетов              - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Нематұлы           және бюджеттік жоспарлау министрi,
жетекшi
Әйтекенов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы         және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Кнюх                    - Қазақстан Республикасының Экономика
Вера Андриановна          және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
Салық саясаты және болжамдар
департаментiнiң директоры, хатшы
Жанарбаева              - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Нұргүл Сейфоллақызы       бақылау агенттiгi Кедендiк кiрiстер
департаментiнiң бастығы
Төлебаев                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алмас Қажыкенұлы          және минералдық ресурстар министрлiгi
Инновациялық даму және сыртқы
байланыстар департаментiнiң директоры
Сейдәлi                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Нұрлан Жарылқасынұлы      және сауда министрлігі Сауда комитетiнiң
төрағасы
Жұмабаева               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Әлия Маратқызы            монополияларды реттеу және бәсекелестiктi
қорғау жөнiндегi агенттiгiнiң
Бәсекелестiкті қорғау және дамытуды
үйлестiру департаментінің директоры
Сейсеқұлов              - Қазақстан Республикасының Қаржы
Байжан Бақтыбайұлы        министрлiгi Салық комитетiнiң Iрi салық
төлеушілердi әкiмшілендiру және
мониторингтеу басқармасының бастығы
Зәуiрбекова             - Еуразиялық өнеркәсiптiк қауымдастықтың
Зәуре Ғалымқызы           вице-президентi (келiсiм бойынша)
Қасымжанов              - "Қазақстан Республикасының салық
Мұрат Нұрғұлжанұлы        консультанттары палатасы" қоғамдық
бiрлестiгi кеңесiнiң мүшесi
(келiсiм бойынша)
Тарапия Сатиш           - "Испат Кармет" ашық акционерлiк қоғамының
әкiмшілiк қаржылық және коммерциялық
директоры (келiсiм бойынша)
Фоулер Кортни           - "PricewaterhouseCoopers" компаниясының
әріптесi (келiсiм бойынша)
Миннехен Томас          - "ПетроКазахстан Кумколь Ресорсиз"
акционерлiк қоғамы салық департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Таунсенд Дуглас         - Лондон қаласындағы (Ұлыбритания)
Халықаралық салық және инвестициялар
жөнiндегi орталығы өкiлдiгiнiң кеңесшiсi
(келiсiм бойынша)
Тәменова Жанна          - әріптес, "Эрнст энд Янг Қазақстан"
жауапкершілігі шектеулi серiктестiгi
салық бөлiмiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Садықов Рүстем          - "Жанат КПМГ" жауапкершілігі шектеулi
серіктестігінің салық менеджерi

О создании рабочей группы по выработке предложений по совершенствованию нормативных правовых актов, регулирующих вопросы трансфертного ценообразования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 августа 2004 года N 242-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 27 августа 2004 года N 242-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N   135-р .
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих вопросы трансфертного ценообразования, детального рассмотрения применения трансфертных цен с учетом международной практики:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Келимбетов Кайрат         - Министр экономики и бюджетного
Нематович                   планирования Республики Казахстан,
руководитель
Айтекенов                 - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич           планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Кнюх                      - директор Департамента налоговой
Вера Андриановна            политики и прогнозов Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Жанарбаева                - начальник Департамента таможенных
Нургуль Сейфуллиновна       доходов Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан
Тулебаев                  - директор Департамента инновационного
Алмаз Кажкенович            развития и внешних связей
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Сейдали                   - председатель Комитета торговли
Нурлан Жарилкасинович       Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Джумабаева                - директор Департамента защиты и
Алия Маратовна              координации развития конкуренции
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
и защите конкуренции
Сейсекулов Байжан         - начальник управления администрирования
Бактыбаевич                 и мониторинга крупных налогоплательщиков
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Заурбекова Зауре          - вице-президент Евразийской промышленной
Галимовна                   ассоциации (по согласованию)
Касымжанов                - член Совета Общественного объединения
Мурат Нургулжанович         "Палата налоговых консультантов
Республики Казахстан" (по согласованию)
Тарапия Сатиш             - административный, финансовый и
коммерческий директор открытого
акционерного общества "Испат Кармет"
(по согласованию)
Фоулер Кортни             - партнер компании
"PricewaterhouseCoopers"
(по согласованию)
Миннехен Томас            - директор налогового департамента
акционерного общества "ПетроКазахстан
Кумколь Ресорсиз" (по согласованию)
Таунсенд Дуглас           - экономический советник представительства
Международного центра по налогам и
инвестициям в городе Лондоне
(Великобритания) (по согласованию)
Таменова Жанна            - партнер, директор налогового отдела
товарищества с ограниченной
ответственностью "Эрнст энд Янг
Казахстан" (по согласованию)
Садыков Рустем            - налоговый менеджер товарищества с
ограниченной ответственностью
"КПМГ Жанат" (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 25 ақпанға дейiнгі мерзiмде трансферттiк баға белгілеу мәселелерiн реттейтiн нормативтiк құқықтық кесiмдердi жетiлдiру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсынсын.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 25 февраля 2005 года выработать и представить в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию нормативных правовых актов, регулирующих вопросы трансфертного ценообразования.
Премьер-Министр