Қаржы саласындағы қолданыстағы заңнамаға өзгерiстер енгiзу және "Қауiпсiздендiру туралы" заң жобасын әзiрлеу бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі N 255-ө Өкімі
Қаржы саласындағы қолданыстағы заңнамаға өзгерiстер енгiзу және "Қауiпсiздендiру туралы" заң жобасын әзiрлеу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Өзбеков                      - Қазақстан Республикасының
Ғани Нұрмаханбетұлы            Қаржы вице-министрi, жетекшi
Әйтекенов                    - Қазақстан Республикасының
Қайрат Медiбайұлы              Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi,
жетекшінің орынбасары
Байнақов                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Рахмет Ғазизұлы                министрлiгiнiң Мемлекеттік
борыш және кредит беру
департаментi директорының
орынбасары, хатшы
Баймағамбетов                - Қазақстан Республикасының
Серiк Нұртайұлы                Әдiлет вице-министрi
Смағұлов                     - Қазақстан Республикасының
Болат Советұлы                 Индустрия және сауда вице-
министрі
Өтеғұлов                     - Қазақстан Республикасының
Мәулен Амангелдіұлы            Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттiк қарыз алуды
жоспарлау және кредит беру
департаментінің директоры
Тәжияқов                     - "Қазақстанның Даму Банкі"
Ержан Бисенғалиұлы             акционерлік қоғамы вице-
президентінің мiндетін атқарушы
(келісiм бойынша)
Козлов                       - "Қазақстанның Даму Банкі"
Юрий Константинович            акционерлiк қоғамының президентi
аппаратының басшысы
(келiсiм бойынша)
Алдашов                      - Қазақстан Республикасының
Марс Бақтиярұлы                Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөнiндегi агенттігi Стратегия
және талдау департаментi
директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 10 қазанға дейiнгi мерзiмде қаржы саласындағы қолданыстағы заңнамаға өзгерiстер енгiзу әрi "Қауiпсiздендiру туралы" заң жобасын әзiрлеу жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгізсiн.
3. Жұмыс тобы қажет болған кезде заң жобасымен жұмыс iстеуге отандық және шетелдiк консультанттарды тартсын.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жұмыс органы болып белгіленсiн.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по выработке предложений по внесению изменений в действующее законодательство в финансовой сфере и разработке законопроекта "О секъюритизации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года N 255-р
В целях выработки предложений по внесению изменений в действующее законодательство в финансовой сфере и разработке законопроекта "О секъюритизации":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Узбеков Гани Нурмаханбетович  - вице-министр финансов Республики
Казахстан, руководитель
Айтекенов Кайрат Медыбаевич   - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Байнаков Рахмет Газизович     - заместитель директора Департамента
государственного долга и
кредитования Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарь
Баймагамбетов Серик Нуртаевич - вице-министр юстиции Республики
Казахстан
Смагулов Болат Советович      - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Утегулов                      - директор Департамента планирования
Маулен Амангельдиевич           государственного заимствования и
кредитования Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Таджияков                     - исполняющий обязанности вице-
Ержан Бисенгалиевич             президента акционерного общества
"Банк Развития Казахстана"
(по согласованию)
Козлов Юрий Константинович    - руководитель аппарата президента
акционерного общества "Банк
Развития Казахстана"
(по согласованию)
Алдашов Марс Бактиярович      - заместитель директора Департамента
стратегии и анализа Агентства
Республики Казахстан по
регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций (по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 10 октября 2004 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений в действующее законодательство в финансовой сфере и разработке законопроекта "О секьюритизации".
3. Рабочей группе при необходимости привлекать к работе над законопроектом отечественных и иностранных консультантов.
4. Определить рабочим органом Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр