Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 231-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 15 қыркүйектегі N 266-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының Орман  кодексін іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі N 231-ө  өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының Орман кодексін іске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкіметі кесімдерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 15 жолдың 3-бағанындағы "тамыз" деген сөз "желтоқсан" деген сөзбен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Mинистра Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 231-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 сентября 2004 года N 266-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года N 231-р "О мерах по реализации Лесного кодекса Республики Казахстан" следующее изменение:
в Перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Лесного кодекса Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в графе 3 строки, порядковый номер 15, слово "август" заменить словом "декабрь".
Премьер-Министр