Халықаралық транзиттік дәлiздерде жол бойындағы инфрақұрылымды дамыту жөнiндегi ic-шаралардың 2004-2008 жылдарға арналған жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 274-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған Халықаралық транзиттiк дәлiздерде жол бойындағы инфрақұрылымды дамыту жөнiндегi iс-шаралардың 2004-2008 жылдарға арналған жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар Жоспарда көзделген iс-шараларды орындау жөнiнде шаралар қабылдасын.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 17 қыркүйектегі
N 274 өкiмiмен бекiтiлген
Халықаралық транзиттiк дәлiздерде жол бойындағы инфрақұрылымды дамыту жөнiндегі iс-шаралардың 2004-2008 жылдарға арналған жоспары
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрiнiң 2006.03.21.  N 65 өкімімен.
____________________________________________________________________
p/c|          Іс-шаралар           |  Аяқталу |Орындалуына| Орындалу
N |                               |  нысаны  |жауаптылар | мерзiмi
___|_______________________________|__________|___________|_________
1  |              2                |     3    |     4     |    5
____________________________________________________________________
1  Елдi мекендерден тыс жол-құрылыс   Қазақстан    ККМ       2004
машиналары мен автомобильдердiң    Республика.            жылғы
қолданыстағы тұрақтарына түгендеу  сының                  IV
жүргiзу және егжей-тегжейлi        Үкiметiне              тоқсан
тексеру                            есеп
2  Қолда бар аялдау алаңдарына,       Қазақстан    ККМ       2004
жылыну пункттерiне, демалу         Республика.            жылғы
алаңдарына автомобильдердiң        сының                  IV
қысқа уақытқа аялдауына арналған   Үкiметiне              тоқсан
арнайы алаңдарға (кемiнде 3-5      есеп
жүк машинасына), эстакадтарға,
жолаушылар үшiн автобус
павильондарына және бақылау
постыларына түгендеу және
егжей-тегжейлi тексеру жүргiзу
3  ҚНжЕ-ге сәйкес қолда бар аялдау    Қазақстан    ККМ       Жыл
және отырғызу алаңдарының,         Республика.            сайын
тұрақтардың, жолаушыларға          сының
арналған автобус павильондары.     Үкіметіне
ның, демалу алаңдарының,           есеп
автомобильдердiң аз уақытқа
аялдауына арналған арнайы
алаңдарының (кемiнде 3-5 жүк
автомобильдерi), жетпейтiндерiн
салу және оларға жөндеу
жұмыстарын жүргiзу
4  Жол қозғалысын ұйымдастырудың      Қазақстан    ККМ       Жыл
техникалық құралдарын ҚНжЕ-ге      Республика.  ІІМ       сайын
сәйкес келтiру                     сының
Үкiметiне
есеп
5  Қолда бар тұрақты электрмен        Қазақстан    ККМ, ІІМ, 2004
жарықтандыру қондырғыларын,        Республика.  облыстар  жылғы
бақылау-өлшеу приборларын          сының        әкімдік.  IV
түгендеу мен тексеру жүргiзу       Үкіметіне    тері      тоқсан
және оларды ҚНжЕ-ге сәйкес         есеп
келтiру
6  Жетiспейтiн қондырғыларға          Қазақстан    ККМ, ІІМ  Жыл
техникалық-экономикалық            Республика.            сайын
негiздеменi әзiрлеу және қолда     сының
бар стационарлық электрмен         Үкіметіне
жарықтандыратын қондырғыларды,     есеп
бақылау-өлшеу приборларын
жөндеуден өткiзу және оларды
ҚНжЕ-гe сәйкес келтiру
7  Қалалар шегiндегi транзиттiк       ККМ-ге       Облыстар  2004
автокөлiкке арналған қолда бар     ақпарат      әкiмдiк.  жылғы
тұрақтарға түгендеу және                        тері,     IV
егжей-тегжейлi тексеру жүргiзу                  ИСМ       тоқсан
8  Авариялық-шақыру байланысының      Қазақстан    ККМ, ІІМ  2005
құрылғысына техникалық-экономи.    Республика.  ТЖМ,АБА   жылғы
калық негiздеменi, жобалау-        сының                  III
сметалық құжаттаманы әзiрлеудi     Үкіметіне              тоқсан
жүргiзу                            есеп
9  Қалалар шегiнде жетiспейтiн        ККМ-ге       Облыстар  Жыл
тұрақтар салуды көздеу және        ақпарат      әкiмдiк.  сайын
оларды ҚНжЕ-ге сәйкес келтiре                   тері,
отырып, қолда барын жөндеуден                   ИСМ
өткiзу
10 Қозғалыс қауiпсiздiгi шарттарына   Қазақстан    ККМ,      Жыл
және ҚНжЕ талаптарына сәйкестік    Республика.  облыстар  сайын
мәнiне қолда бар транзиттiк        сының        әкімдік.
мотельдер мен кемпингтерге         Үкіметіне    тері,
түгендеу, егжей-тегжейлі тексеру   есеп         ИСМ
жүргiзу, сондай-ақ дислокациялар
орнын анықтау және жаңа транзиттік
мотельдер мен кемпингтер салу
үшiн жағдайлар жасау
11 Қозғалыс қауiпсiздiгi шарттарына   Қазақстан    ККМ,      Жыл
сәйкес қолда бар автомобильге май  Республика.  облыстар  сайын
құю станцияларын және жол          сының        әкімдік.
техникалық қызмет көрсету станция. Үкіметіне    тері,
ларын түгендеу, егжей-тегжейлі     есеп         ИСМ, ЭМРМ,
тексеру жүргiзу, сондай-ақ орнын                ҚОҚМ,
анықтау және жаңа автомобильге май              "ҚазМұнай
құю станцияларын және жол техника.              Гaз" ҰК"
лық қызмет көрсету станцияларын                 АҚ
салу үшiн жағдайлар жасау                       (келiсiм
бойынша)
____________________________________________________________________
Ескертулер. Әрiптiк аббревиатуралардың толық жазылуы:
ККМ - Көлiк және коммуникациялар министрлiгi;
IIМ - Iшкі iстер министрлігі;
ИСМ - Индустрия және сауда министрлiгi;
ЭMPM - Энергетика және минералды ресурстар министрлiгi;
ҚОҚМ - Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi;
ТЖМ - Төтенше жағдайлар министрлігі;
АБА - Ақпараттандыру және байланыс агенттігі;
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы;

Об утверждении Плана мероприятий по развитию придорожной инфраструктуры на международных транзитных коридорах на 2004-2008 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 274-р
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по развитию придорожной инфраструктуры на международных транзитных коридорах на 2004-2008 годы (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 17 сентября 2004 года N 274   <*>
Сноска. В План внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 21 марта 2006 года N  65-р .
План мероприятий
по развитию придорожной инфраструктуры на
международных транзитных коридорах
на 2004-2008 годы
____________________________________________________________________
N !    Мероприятие          ! Форма       !Ответственные! Срок
п/п!                         !завершения   !за исполнение!исполнения
--------------------------------------------------------------------
1 !          2              !      3      !      4      !    5
--------------------------------------------------------------------
1  Провести инвентаризацию   Отчет             МТК      IV квартал
и детальное обследование  Правительству              2004 года
существующих стоянок      Республики
дорожно-строительных      Казахстан
машин и автомобилей вне
населенных пунктов
2  Провести инвентаризацию   Отчет             МТК      IV квартал
и детальное обследование  Правительству              2004 года
имеющихся остановочных    Республики
площадок, пунктов         Казахстан
обогрева, площадок
отдыха, специальных
площадок для кратко-
временной остановки
автомобилей (не менее,
чем на 3-5 грузовых
автомобилей), эстакад,
автобусных павильонов
для пассажиров и
контрольных постов
3  Строительство недостаю-    Отчет             МТК     Ежегодно
щих и проведение ремонта   Правительству
существующих остановоч-    Республики
ных и посадочных           Казахстан
площадок, стоянок,
автобусных павильонов
для пассажиров, площадок
отдыха, специальных
площадок для кратко-
временной остановки
автомобилей (не менее,
чем на 3-5 грузовых
автомобилей) и эстакад
в соответствии со СНиП*
4  Приведение технических    Отчет             МТК,    Ежегодно
средств организации       Правительству     МВД
дорожного движения в      Республики
соответствие со СНиП      Казахстан
5  Провести инвентари-       Отчет             МТК      IV квартал
зацию и обследование      Правительству     МВД,     2004 года
имеющихся установок       Республики      акиматы
стационарного электро-    Казахстан       областей
освещения и контрольно-
измерительных приборов
и приведение их в
соответствие со СНиП
6  Произвести разработку     Отчет             МТК,    Ежегодно
технико-экономического    Правительству     МВД
обоснования на установку  Республики
недостающих и проведение  Казахстан
ремонта существующих
установок стационарного
электрического освещения,
контрольно-измерительных
приборов и приведение их
в соответствие со СНиП
7  Провести инвентаризацию   Информация      Акиматы   IV квартал
и детальное обследование  в МТК           областей, 2004 года
имеющихся стоянок для                     МИТ
транзитного авто-
транспорта в пределах
городов
8  Произвести разработку     Отчет           МТК,      III квартал
технико-экономического    Правительству   МВД,      2007 года
обоснования, проектно-    Республики      МЧС, АИС
сметной документации на   Казахстан
устройство аварийно-
вызывной связи
9  Предусмотреть в черте     Информация      Акиматы   Ежегодно
городов строительство     в МТК           областей,
недостающих стоянок и                     МИТ
проведение ремонта
существующих, с приведе-
нием их в соответствие
со СНиП
10  Провести инвентаризацию,  Отчет           МТК,      Ежегодно
детальные обследования    Правительству   акиматы
имеющихся транзитных      Республики      областей,
мотелей и кемпингов на    Казахстан       МИТ
предмет соответствия
условиям безопасности
движения и требованиям
СНиП, а также определить
места дислокаций и
создать условия для
строительства новых
транзитных мотелей и
кемпингов
11  Провести инвентаризацию,  Отчет           МТК,      Ежегодно
детальное обследование    Правительству   акиматы
имеющихся авто-           Республики      областей,
заправочных станций и     Казахстан       МИТ, МЭМР,
дорожных станций                          МООС, АО
технического обслуживания                 "НК
на предмет соответствия                   "КазМунай-
условиям безопасности                     газ" (по
движения, а также опре-                   согласо-
делить места и создать                    ванию)
условия для строительства
новых автозаправочных
станций и дорожных станций
технического обслуживания
___________________________________________________________________
Примечание. Расшифровка буквенных аббревиатур.
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций;
МВД - Министерство внутренних дел;
МИТ - Министерство индустрии и торговли;
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов;
МООС - Министерство охраны окружающей среды;
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям;
АИС - Агентство по информатизации и связи;
АО "НК "КазМунайГаз" - акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз";

*ҚНжЕ - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетінiң 2003 жылғы 29 қаңтардағы N 32 бұйрығымен бекiтiлген Құрылыс нормалары және ережелерi, 2003 жылғы 1 мамырдан бастап қолданысқа енгiзiлген.

*СНиП - Строительные нормы и правила, утвержденные приказом Комитета по делам                      строительства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан от 29 января           2003 года N 32, введены в действие с 1 мая 2003 года.