"Атасу-Алашанькоу" мұнай құбыры құрылысының жобасын іске асыру жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 27 қыркүйектегі N 282-ө Өкімі
"Атасу-Алашанькоу" мұнай құбыры құрылысының жобасын iске асыру жөнiндегi жұмысты ұйымдастыру мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Школьник               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Владимир Сергеевич       және минералдық ресурстар министрi,
жетекшi
Қиынов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Ләззат Кетебайұлы        және минералдық ресурстар вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Есiмбеков              - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Сабыр Сайлаубекұлы       акционерлiк қоғамының атқарушы директоры,
хатшы (келiсiм бойынша)
Бекжанов               - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Жамбыл Лесбекұлы         ортаны қорғау вице-министрi
Өзбеков                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы      вице-министрi
Ашитов                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Батыржан Заиырқанұлы     халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Әйтекенов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Медiбайұлы        бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Қараманов              - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Ұзақбайұлы         және сауда министрлiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетi төрағасының
орынбасары
Әбдiшев                - Қазақстан Pecпубликасының Кедендiк
Бауыржан Түйтеұлы        бақылау агенттігі төрағасының орынбасары
Райымбеков             - Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын
Каналбек Ұтжанұлы        басқару жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Бейсембаев             - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Мұхтар Таңатұлы          сатып алу жөнiндегi агенттiгi төрағасының
орынбасары
Исаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
Мұсабек Исаұлы           және минералдық ресурстар министрлiгiнiң
Мұнай өнеркәсiбi департаментiнiң
директоры
Талько                 - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Сергей Романович         коммуникациялар министрлiгi темiржол
көлiгi қызметiн реттеу басқармасының
бастығы
Баталов                - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары
Амандық Ғаббасұлы
Тұңғышбеков            - Қарағанды облысы әкiмiнiң орынбасары
Санат Тұңғышбекұлы
Соловьев               - Шығыс Қазақстан облыстық жер ресурстарын
Владимир Васильевич      басқару жөнiндегi комитетiнiң төрағасы
Көкiрекбаев            - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Кәрiм Насбекұлы          акционерлік қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Қабылдин               - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы"
Қайыргелдi Мақсұтұлы     акционерлiк қоғамының басқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Ыбырайымбаев           - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Талғат Сейфоллаұлы       акционерлiк қоғамының магистралдық
тораптық тасымалдау дирекциясының бас
инженерi (келiсiм бойынша)
Орынбасаров            - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Бауыржан Пазылбекұлы     акционерлiк қоғамының тасымалдау
дирекциясының бас инженерi (келiсiм
бойынша)
Төлеушин               - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Аманбай Төлеуiшұлы       акционерлiк қоғамының филиалы -
"Тасымалдауды басқарудың диспетчерлiк
орталығы" директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Сүлейменов             - "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы"
Болат Мұстафаұлы         акционерлiк қоғамының тасымалдау
дирекциясының жүк және коммерциялық жұмыс
басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Ұпышев                 - "ҚазҚұрылысСервис" жабық акционерлiк
Ерлан Елемесұлы          қоғамының бас директоры (келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по реализации проекта строительства нефтепровода "Атасу-Алашанькоу"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2004 года N 282-р
В целях организации работы по реализации проекта строительства нефтепровода "Атасу-Алашанькоу":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Школьник                   - Министр энергетики и минеральных
Владимир Сергеевич           ресурсов Республики Казахстан,
руководитель
Киинов                     - вице-министр энергетики и минеральных
Ляззат Кетебаевич            ресурсов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Есимбеков                  - исполнительный директор акционерного
Сабр Сайлаубекович           общества "Национальная компания
"КазМунайГаз", секретарь (по
согласованию)
Бекжанов                   - вице-министр охраны окружающей среды
Жамбул Лесбекович            Республики Казахстан
Узбеков                    - вице-министр финансов Республики
Гани                         Казахстан
Нурмаханбетович
Ашитов                     - вице-министр труда и социальной защиты
Батыржан                     населения Республики Казахстан
Заирканович
Айтекенов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич            планирования Республики Казахстан
Караманов                  - заместитель председателя Комитета по
Аскар Узакбаевич             делам строительства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Абдишев                    - заместитель Председателя Агентства
Бауржан Туйтеевич            таможенного контроля Республики
Казахстан
Раймбеков                  - заместитель Председателя Агентства
Каналбек Утжанович           Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Бейсембаев                 - заместитель Председателя Агентства
Мухтар Танатович             Республики Казахстан по
государственным закупкам
Исаев                      - директор Департамента нефтяной
Мусабек Исаевич              промышленности Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Талько                     - начальник управления регулирования
Сергей Романович             деятельности железнодорожного
транспорта Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Баталов                    - заместитель акима Алматинской области
Амандык Габбасович
Тунгышбеков                - заместитель акима Карагандинской
Санат Тунгышбекович          области
Соловьев                   - председатель Восточно-Казахстанского
Владимир Васильевич          областного комитета по управлению
земельными ресурсами
Кокрекбаев                 - вице-президент акционерного общества
Карим Насбекович             "Национальная компания "Казакстан
темiр жолы" (по согласованию)
Кабылдин                   - управляющий директор акционерного
Каиргельды                   общества - "Национальная компания
Максутович                   "КазМунайГаз" (по согласованию)
Ибраембаев                 - главный инженер дирекции перевозок
Талгат Сейфуллович           магистральной сети акционерного
общества "Национальная компания
"Казакстан темiр жолы" (по
согласованию)
Урынбасаров                - главный инженер дирекции перевозок
Бауржан Пазылбекович         акционерного общества "Национальная
компания "Казакстан темiр жолы" (по
согласованию)
Тулеушин                   - заместитель директора филиала
Аманбай                      акционерного общества "Национальная
Тулеушинович                 компания "Казакстан темiр жолы" -
"Диспетчерский центр управления
перевозками" (по согласованию)
Сулейменов                 - заместитель начальника управления
Булат Мустафиевич            грузовой и коммерческой работы
дирекции перевозок акционерного
общества "Национальная компания
"Казакстан темiр жолы" (по
согласованию)
Упушев                     - генеральный директор закрытого
Ерлан Елемесович             акционерного общества "КазСтройСервис"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 1 қарашаға дейiнгі мерзiмде "Атасу-Алашанькоу" мұнай құбырын салу жобасын iске асыру бойынша ұсыныстарын Қазақстан Республикасының Үкіметіне берсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 ноября 2004 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по реализации проекта строительства нефтепровода "Атасу-Алашанькоу".
Премьер-Министр