Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 8 қыркүйектегi N 254-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 289-ө Өкімі
"Мемлекеттiк органдардың функцияларын зерделеу және бақылау-қадағалау функцияларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзiрлеу жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 8 қыркүйектегi N 254-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
мемлекеттiк органдардың функцияларын зерделеу және бақылау-қадағалау функцияларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобының құрамына:
Ақылбеков           - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Серiк Секербайұлы     Әкiмшiлiгi Мемлекеттiк-құқықтық
басқармасының құқық қорғау қызметi
бөлiмiнiң сектор меңгерушiсi (келiсiм
бойынша) енгiзiлсiн;
көрсетiлген кұрамнан Аққұлов Абылайхан Шынтемiрұлы шығарылсын;
2-тармақтағы "2004 жылғы 15 қыркүйекке дейiнгi" деген сөздер "2004 жылғы 24 қыркүйекке дейінгі" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 254-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 289-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 254-р "О создании рабочей группы по изучению функций государственных органов и выработке рекомендаций по сокращению контрольно-надзорных функций" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы по изучению функций государственных органов и выработке рекомендаций по сокращению контрольно-надзорных функций:
Акылбекова                - заведующего сектором отдела
Серика Секербаевича         правоохранительной деятельности
Государственно-правового управления
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию);
вывести из указанного состава Аккулева Абылайхана Шынтемировича;
в пункте 2 слова "до 15 сентября 2004 года" заменить словами "до 24 сентября 2004 года".
Премьер-Министр