Қазақстан Республикасының Ұлттық инновациялық жүйесiн қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі N 291-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
1. Ұлттық инновациялық жүйенi қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының жобасын әзiрлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрi - жұмыс тобы) мынадай құрамда құрылсын:
Исекешев                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсет Өрентайұлы              сауда вице-министрi, жетекшi
Дзекунов                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Виктор Павлович              сауда министрлiгi Инновациялық саясат
және жаңа технологияларды дамыту
департаментiнiң директоры, жетекшiнiң
орынбасары
Доминов                    - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Евгений Евгеньевич           қоғамы басқармасының төрағасы,
жетекшiнiң орынбасары (келiсiм
бойынша)
Тамабаева                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Салтанат Жанбекқызы          сауда министрлігінiң Инновациялық
саясат және жаңа технологияларды
дамыту департаментi Инновацияны
дамыту басқармасының бастығы, хатшы
Төлебаев                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Алмаз Қажкенұлы              минералдық ресурстар министрлiгі
Инновациялық дамыту және сыртқы
байланыстар департаментiнiң директоры
Могильный                  - Қазақстан Республикасы Бiлiм
Валерий Валентинович         және ғылым министрлігі Ғылым
департаментiнiң директоры
Мырзанов                   - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Нұрлан Бейсенбайұлы          коммуникациялар министрлiгi Ұлттық
компаниялар, мониторинг және жиынтық
жұмыс басқармасының бастығы
Иманбаев                   - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Қайрат Мұсаұлы               сақтау министрлiгi медициналық ғылым
бөлiмiнiң бастығы
Садықова                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Лаура Yмiтбекқызы            шаруашылығы министрлiгі
ғылыми-ұйымдастыру жұмысы, аспирантура
және докторантура бөлiмiнiң бастығы
Мұхамбетов                 - Алматы қаласы әкiмдiгiнiң Өнеркәсiп
Мәлiк Айсағалиұлы            және сауда департаментiнiң директоры
Толымбек                   - Астана қаласы әкiмдігінiң Экономика,
Дамир Нұрғалиұлы             сауда және кәсiпкерлiк департаментi
директорының орынбасары
Cыздықов                   - Қарағанды облысы әкiмдiгiнiң Экономика
Елқайыр Қабылкәрiмұлы        және кәсiпкерлiктi дамыту бас
басқармасының бастығы
Дүйсембаев                 - Батыс Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң
Ғұмар Iсләмұлы               Өнеркәсiп және жылу-энергетикалық
кешенi басқармасының бастығы
Алшанов                    - Қазақстан Республикасы Жоғары оқу
Рахман Алшанұлы              орындары қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Анощенко                   - "Инжиниринг және технологиялар
Юрий Станиславович           трансфертi орталығы" акционерлiк
қоғамының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Бiшiмбаев                  - "Маркетингтік-талдамалы зерттеулер
Қуандық Уәлиханұлы           орталығы" акционерлiк қоғамының
басқармасы төрағасының орынбасары
Иванов                     - "Инвестициялық компания: Қазақстанның
Леонид Александрович         инвестициялық қоры" акционерлiк
қоғамы басқармасының мүшесi
(келiсiм бойынша)
Дүйсенбаева                - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Гүлмайра Қуандыққызы         қоғамының басқарушы директоры
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Государственной программы формирования и развития национальной инновационной системы Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 291-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года N 291-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
1. Создать рабочую группу по разработке проекта Государственной программы формирования и развития национальной инновационной системы (далее - рабочая группа) в следующем составе:
Исекешев                   - вице-министр индустрии и торговли
Асет Орентаевич              Республики Казахстан, руководитель
Дзекунов                   - директор Департамента инновационной
Виктор Павлович              политики и развития новых технологий
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Доминов                    - председатель правления акционерного
Евгений Евгеньевич           общества "Национальный инновационный
фонд", заместитель руководителя (по
согласованию)
Тамабаева                  - начальник управления развития
Салтанат Жанбековна          инноваций Департамента инновационной
политики и развития новых технологий
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Тулебаев                   - директор Департамента инновационного
Алмаз Кажкенович             развития и внешних связей Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Могильный                  - директор Департамента науки
Валерий                      Министерства образования и науки
Валентинович                 Республики Казахстан
Мырзанов                   - начальник управления национальных
Нурлан                       компаний, мониторинга и сводных работ
Бейсенбаевич                 Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Иманбаев                   - начальник отдела медицинской науки
Кайрат Мусинович             Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Садыкова                   - начальник отдела
Лаура Умитбековна            научно-организационной работы,
аспирантуры и докторантуры
Департамента науки Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Мухамбетов                 - директор Департамента промышленности и
Малик Айсагалиевич           торговли акимата города Алматы
Толымбек                   - заместитель директора Департамента
Дамир Нургалиулы             экономики, торговли и
предпринимательства акимата города
Астаны
Сыздыков Елкаир            - начальник Главного управления
Кабылкаримович               экономики и развития
предпринимательства акимата
Карагандинской области
Дюсембаев                  - начальник управления промышленности и
Гумар Ислямович              топливно-энергетического комплекса
акимата Западно-Казахстанской области
Алшанов                    - президент Ассоциации вузов Республики
Рахман Алшанович             Казахстан (по согласованию)
Анощенко                   - вице-президент акционерного общества
Юрий Станиславович           "Центр инжиниринга и трансферта
технологий" (по согласованию)
Бишимбаев                  - заместитель председателя правления
Куандык Валиханович          акционерного общества "Центр
маркетингово-аналитических
исследований" (по согласованию)
Иванов                     - член правления акционерного общества
Леонид                       "Инвестиционная компания:
Александрович                Инвестиционный фонд Казахстана" (по
согласованию)
Дуйсенбаева                - управляющий директор акционерного
Гульмайра                    общества "Национальный инновационный
Куандыковна                  фонд" (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 25 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде Қазақстан Республикасының Ұлттық инновациялық жүйесiн қалыптастыру мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасының жобасын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Yкiметіне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 25 декабря 2004 года разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проект Государственной программы формирования и развития национальной инновационной системы Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан С. Мынбаева.
Премьер-Министр
Республики Казахстан