Көшi-қон процестерiн peттeу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 1 қазандағы N 293-ө Өкімі
Қазақстан Республикасындағы көшi-қон процестерiн реттеу жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Тұрысбеков              - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Зауытбек Қауысбекұлы      министрі, жетекшi
Отто                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Иван Иванович             бiрiншi вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Лавриненко              - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович             коммуникациялар бiрiншi вице-министрi
Белоног                 - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович    сақтау вице-министрi - Бас мемлекеттік
санитарлық дәрiгерi
Пiстаев                 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Марат Құрманалыұлы        министрлiгi Көшi-қон полициясы
департаментiнiң бастығы
Тезекбаев               - Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерi
Ерiк Асылбекұлы           Әскери полициясы бас басқармасының
бастығы
Шайдилдинова            - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
Дана Төлеуханқызы         әлеуметтiк қорғау министрлiгi Халықты
жұмыспен қамту мен еңбек және еңбектi
қорғау туралы заңнама талаптарының
сақталуын мемлекеттік бақылау
департаментiнiң директоры
Парусимова              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Любовь Ивановна           министрлiгiнiң Мемлекеттiк органдарды
қаржыландыру департаментi директорының
орынбасары
Балапанов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Зейнелқабден Тәукенұлы    бюджеттiк жоспарлау министрлігі Өңiрлiк
саясат және бюджетаралық қатынастар
департаментiнiң басқарма бастығы
Нұғыманов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Асхат Дәулетқанұлы        қауiпсiздiк комитетi басқарма бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Әбдiрайымов             - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Асылбек Түрiкбайұлы       Мемлекеттік органдардың қызметiндегі
заңдылықты қадағалау жөнiндегi
департаментiнiң бөлiм бастығы (келiсiм
бойынша)
Адамов                  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi
Ержан Болатұлы            заң қызметтерiн ұйымдастыру басқармасының
бөлiм бастығы
Нұсқабай                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асхат Жарылқасынұлы       министрлігі Консулдық қызмет
департаментiнiң бөлiм бастығы
2. Жұмыс тобы:
1) көшi-қон бақылауын жетiлдiру жөнiндегi қосымша шаралар;
2) Қазақстан аумағында көшi-қон процестерiн басқару жөнiндегі мемлекеттiк органдардың функциялары мен өкiлеттіктерiн ажырату;

О создании рабочей группы по регулированию миграционных процессов
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2004 года N 293-р
В целях выработки предложений по регулированию миграционных процессов в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Турисбеков              - Министр внутренних дел Республики Казахстан,
Заутбек Каусбекович       руководитель
Отто                    - первый вице-министр внутренних дел
Иван Иванович             Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Лавриненко              - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович             коммуникаций Республики Казахстан
Белоног                 - вице-министр здравоохранения Республики
Анатолий Александрович    Казахстан - Главный государственный
санитарный врач
Пистаев                 - начальник Департамента миграционной
Марат Курманалыевич       полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Тезекбаев               - начальник Главного управления военной
Ерик Асылбекович          полиции Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Шайдильдинова           - директор Департамента занятости населения
Дана Тулеухановна         и государственного контроля за соблюдением
законодательства о труде и охране труда
Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Парусимова              - заместитель директора Департамента
Любовь Ивановна           финансирования государственных органов
Министерства финансов Республики Казахстан
Балапанов               - начальник управления Департамента
Зейнелькабден Таукенович  региональной политики и межбюджетных
отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Нугуманов               - заместитель начальника управления
Аскат Даулетканович       Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Абдраимов               - начальник отдела Департамента
Асылбек Туркбаевич        по надзору за законностью в деятельности
государственных органов Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Адамов Ержан Булатович  - начальник отдела управления организации
юридических услуг Министерства юстиции
Республики Казахстан
Нускабай                - начальник отдела Департамента
Асхат Жарылкасынулы       консульской службы Министерства
иностранных дел Республики Казахстан
2. Рабочей группе выработать и в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по:
1) дополнительным мерам по совершенствованию миграционного контроля;
2) разграничению функций и полномочий государственных органов по управлению миграционными процессами на территории Казахстана;

3) Қазақстан Республикасының авиациялық желiлерi мен темiр жол магистральдарындағы қауiпсiздiк жүйесiн қайта ұйымдастыру;
4) шетел мемлекеттерiнiң тәжiрибесiн зерделеу негiзiнде көшi-қон мәселелерi бойынша бiртұтас үйлестiру органын құру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

3) реорганизации системы безопасности на авиационных линиях и железнодорожных магистралях Республики Казахстан;
4) созданию единого координационного органа по вопросам миграции на основе изучения опыта иностранных государств.
Премьер-Министр