Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 254-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 15 қазандағы N 304-ө өкімі
"Мемлекеттік органдардың функцияларын зерделеу және бақылау-қадағалау функцияларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 8 қыркүйектегі N 254-ө  өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
мемлекеттік органдардың функцияларын зерделеу және бақылау-қадағалау функцияларын қысқарту бойынша ұсынымдар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамына:
Радостовец               - Қазақстан сарапшылары қауымдастығының
Николай Владимирович       төрағасы
енгізілсін.
Премьер-Министр

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 254-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 октября 2004 года N 304-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 сентября 2004 года N 254-р "О создании рабочей группы по изучению функции государственных органов и выработке рекомендаций по сокращению контрольно-надзорных функций" следующее дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы по изучению функций государственных органов и выработке рекомендаций по сокращению контрольно-надзорных функций:
Радостовца                     -  председателя ассоциации
Николая Владимировича             экспертов Казахстана
Премьер-Министр