Таиланд Корольдігінiң Сыртқы iстер министрi Суракиарт Сатиратайдың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 311-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы мен Таиланд Корольдiгi арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту және 2004 жылғы 20-22 қазанда Алматы және Астана қалаларында Таиланд Корольдігінiң Сыртқы iстер министрi Суракиарт Сатиратайдың Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
2004 жылғы 20-22 қазанда Алматы және Астана қалаларында Таиланд Корольдігінiң Сыртқы iстер министрi Суракиарт Сатиратайдың Қазақстан Республикасына ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
сапарды өткiзуге, оның iшiнде Таиланд Корольдiгiнiң ресми делегациясы мүшелерiнiң Алматы және Астана қалаларында қонақ үйде тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 902888 (тоғыз жүз екi мың сегiз жүз сексен сегiз) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Таиланд Корольдігінiң ресми делегациясы мүшелерiнiң Алматы және Астана қалаларының әуежайларындағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздігін, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етілуiн, Таиланд Корольдігі Сыртқы iстер министрiнiң сұхбатын және баспасөз конференциясын ұйымдастыруды қамтамасыз етсiн.
4. Алматы және Астана қалаларының әкiмдерi Таиланд Корольдiгiнiң ресми делегациясын қарсы алу және шығарып салу жөнiндегі ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын, Алматы және Астана қалаларының әуежайларын, көшелерін безендіру, сондай-ақ мәдени бағдарлама ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 21 қазандағы
N 311 өкіміне қосымша
Таиланд Корольдігінiң ресми делегациясы мүшелерiне
қызмет көрсету жөніндегі ұйымдастыру шаралары
1. Таиланд Корольдiгiнiң ресми делегациясы мүшелерiн (1+3) Алматы қаласындағы "Риджент Анкара" қонақ үйiне және Астана қаласындағы "Окан Интерконтиненталь" қонақ үйіне орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.

О подготовке и проведении официального визита Министра иностранных дел Королевства Таиланд Суракиарт Сатиратая в Республику Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 311-р
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Королевством Таиланд и обеспечения организационно-протокольных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Королевства Таиланд Суракиарт Сатиратая в Республику Казахстан с 20 по 22 октября 2004 года в городах Алматы и Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Министра иностранных дел Королевства Таиланд Суракиарт Сатиратая в Республику  Казахстан с 20 по 22 октября 2004 года в городах Алматы и Астане (далее - визит);
выделить средства на проведение визита, в том числе на проживание в гостинице членов официальной делегации Королевства Таиланд в городах Алматы и Астане в сумме 902888 (девятьсот две тысячи восемьсот восемьдесят восемь) тенге, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Королевства Таиланд в аэропортах городов Алматы и Астаны, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации, организацию интервью Министра иностранных дел Королевства Таиланд и пресс-конференции.
4. Акимам городов Алматы и Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Королевства Таиланд, оформление аэропортов, улиц городов Алматы и Астаны, а также организацию культурной программы.
5. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 октября 2004 года N 311
Организационные меры по обслуживанию членов
официальной делегации Королевства Таиланд
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Королевства Таиланд (1+3) в городе Алматы в гостинице "Риджент Анкара" и в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь".

2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнің қызметкерлерiн Алматы қаласындағы "Риджент Анкара" қонақ үйiне және Астана қаласындағы "Окан Интерконтиненталь" қонақ үйiне орналастыру.
3. Баспа өнiмдерiн дайындау (бейдждер, көлiкке арналған арнайы рұқсатнамалар, куверткалар).
4. Таиланд Корольдiгiнiң ресми делегациясына Алматы және Астана қалаларының әуежайларында VIP-зал арқылы қызмет көрсетудi (шай дастарханын) ұйымдастыру.
5. Таиланд Корольдiгi ресми делегациясының мүшелерiне медициналық қызмет көрсету.

2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в городе Алматы в гостинице "Риджент Анкара" и в городе Астане в гостинице "Окан Интерконтиненталь".
3. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на транспорт, кувертки).
4. Организация обслуживания официальной делегации Королевства Таиланд через VIP-зал в аэропорту города Алматы и Астаны (чайный стол).
5. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Королевства Таиланд.