2004 жылғы 22 қазанда Алматы қаласында Азиядағы өзара iс-қимыл және сенім шаралары жөнiндегі кеңеске мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерінің кездесуiн дайындау мен өткiзу жөнiндегi іс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы N 315-ө Өкімі
2004 жылғы 22 қазанда Алматы қаласында Азиядағы өзара іс-қимыл және сенiм шаралары жөнiндегi кеңестің (бұдан әрі - АӨСШК) Сыртқы істер министрлерiнiң кездесуiн тиiмдi дайындау мен өткiзудi қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса берілiп отырған 2004 жылғы 22 қазанда Алматы қаласында АӨСШК-тiң министрлер кездесуін дайындау мен өткiзу жөнiндегі iс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекiтілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары және өзге де мүдделi мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша), Алматы қаласының әкiмдiгі Жоспарда көзделген іс-шараларды орындау жөнiнде шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгі ресми делегациялар мүшелерiнiң қонақ үйде тұруына 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 15176102 (он бес миллион бiр жүз жетпiс алты мың бір жүз екі) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне АӨСШК-тiң министрлер кездесуiн ақпараттық қамтамасыз етуге 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 5678000(бес миллион алты жүз жетпiс сегіз мың) теңге сомасында қаражат бөлсін.
5. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы сыртқы iстер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 21 қазандағы
N 315 өкiмiмен бекiтiлген
2004 жылғы 22 қазанда Алматы қаласында Азиядағы өзара
іс-қимыл және сенім шаралары жөнiндегi кеңестiң
министрлік кездесуiн дайындау мен өткiзу жөнiндегi
iс-шаралар жоспары
____________________________________________________________________
P/c |        Iс-шара            |Орындалу |      Жауаптылар
N  |                           |мерзiмi  |
____|___________________________|_________|_________________________
1  |           2               |   3     |          4
____________________________________________________________________
1.  АӨСШК министрлiк кездесуiн   18 қазан  Қазақстан Республикасы
өткiзу бағдарламасының                 Сыртқы iстер министрлігі
жобасын дайындау
2.  Қазақстандық ресми делега.   11 қазан  Қазақстан Республикасы
циясының құрамы жөнінде                Сыртқы iстер министрлігi
ұсыныстар енгiзу

Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению встречи министров иностранных дел государств-членов Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии 22 октября 2004 года в городе Алматы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 октября 2004 года N 315-р
В целях обеспечения эффективной подготовки и проведения встречи министров иностранных дел Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии (далее - СВМДА) 22 октября 2004 года в городе Алматы:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению министерской встречи СВМДА 22 октября 2004 года в городе Алматы (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным заинтересованным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию), акимату города Алматы принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проживание членов официальных делегаций в сумме 15176102 (пятнадцать миллионов сто семьдесят шесть тысяч сто две) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские расходы".
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан средства в сумме 5678000 (пять миллионов шестьсот семьдесят восемь тысяч) тенге на информационное обеспечение министерской встречи СВМДА за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 006 "Представительские расходы".
5. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 октября 2004 города N 315
План мероприятий по подготовке и проведению
Министерской встречи Совещания по взаимодействию и мерам доверия
в Азии 22 октября 2004 года в городе Алматы
__________________________________________________________________________
N !     Мероприятия        !  Срок          !    Ответственные
п/п!                        !  исполнения    !
--------------------------------------------------------------------------
1 !           2            !       3        !              4
--------------------------------------------------------------------------
1. Подготовка проекта         18 октября      Министерство иностранных
программы проведения                       дел Республики Казахстан
министерской встречи
СВМДА
2. Внесение предложений       11 октября      Министерство иностранных
по составу казахстан-                      дел Республики Казахстан
ской официальной
делегации

3.  АӨСШК министрлiк кездесуiн   1 қазан   Қазақстан Республикасы
дайындау жөніндегі                     Сыртқы iстер министрлiгi
ведомствоаралық жұмыс
тобын құру
4.  Кездесуге келетiн делега.    20 қазан  Қазақстан Республикасы
циялар құрамын келiсу:                 Сыртқы iстер министрлігi
ресми делегация (1+4),
бiрге жүретiн адамдар
(10 адамға дейiн), күзет
қызметкерлерi (5 адамға
дейiн) және жеке оператор.
лар мен фотографтар (4
адамға дейiн)
5.  Қазақстандық БАҚ өкiлдерi.   10-23     Қазақстан Республикасы
мен жұмысты ұйымдастыру      қазан     Мәдениет, ақпарат және
спорт министрлiгi
6.  Шетелдік БАҚ өкiлдерiмен     10-23     Қазақстан Республикасы
жұмысты ұйымдастыру          қазан     Сыртқы iстер министрлігі
7.  Министрлiк кездесуге         18 қазан  Қазақстан Республикасы
қатысушылардың келуi мен               Сыртқы iстер министрлігі
кетуiнiң кестесін жасау
8.  Алматы қаласының әуежайын.   19-23     Қазақстан Республикасы
да ресми делегацияларды      қазан     Сыртқы iстер министрлігі
және бiрге жүретiн адам.               Алматы қаласының әкімдігі
дарды қарсы алу мен
шығарып салуды ұйымдастыру
9.  Қазақстан Республикасының    18 қазан  Қазақстан Республикасы
аумағы үстінен ұшып өту                Қорғаныс министрлігі,
рұқсаттарын ресімдеу                   Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация.
лар министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті (келісім
бойынша)
10. Қазақстан Республикасының    20-23     Қазақстан Республикасы
заңнамасына сәйкес           қазан     Ұлттық қауіпсіздік
АӨСШК-ге мүше мемлекеттер.             комитетінің Шекара
дiң ресми делегациялары                қызметі (келісім
мүшелері мен бiрге жүретін             бойынша),
адамдарға жеңілдетілген                Қазақстан Республикасы
кедендік және шекаралық                Қаржы министрлігінің
рәсiмдердi қамтамасыз ету              Кедендік бақылау комитеті
11. Алматы қаласы әуежайының     20-23     Қазақстан Республикасы
"Южный" ВИП-залында          қазан     Президентінің Іс
делегацияларға қызмет                  басқармасы (келісім
көрсету                                бойынша)
12. Арнайы ұшақтарды тұрақпен,   20-23     Қазақстан Республикасы
қызмет көрсетумен және       қазан     Көлік және коммуникация.
жанармаймен қамтамасыз ету             циялар министрлігі
13. Алматының әуежайын, көше.    20 қазан  Алматы қаласының әкімдігі
лерін АӨСШК-ге мүше
мемлекеттердiң туларымен,
делегациялардың жол жүру
бағыты бойынша іс-шаралар
өткiзiлетiн жерде
("Риджент-Анкара" қонақ
үйiнде) және "Хайят-
Ридженси" қонақ үйі
маңында қазақ, орыс және
ағылшын тiлдерінде
құттықтау транспаранттары.
мен безендіру (бағдарлама
бойынша)

3. Создание межведомст-        1 октября      Министерство иностранных
венной рабочей группы                      дел Республики Казахстан
по подготовке
министерской встречи
СВМДА
4. Согласование состава       20 октября      Министерство иностранных
делегаций, прибывающих                     дел Республики Казахстан
на встречу: официальная
делегация (1+4),
сопровождающие лица
(до 10 человек),
сотрудники охраны
(до 5 человек) и личные
операторы и фотографы
(до 4 человек)
5. Организация работы с       10-23 октября   Министерство культуры,
представителями                            информации и спорта
казахстанских СМИ                          Республики Казахстан
6. Организация работы с       10-23 октября   Министерство иностранных
представителями                            дел Республики Казахстан
иностранных СМИ
7. Составление графика        18 октября      Министерство иностранных
прибытия и отбытия                         дел Республики Казахстан
участников министер-
ской встречи
8. Организация встреч         19-23 октября   Министерство иностранных
и проводов официальных                     дел Республики Казахстан,
делегаций и сопровож-                      акимат города Алматы
дающих лиц в аэропорту
города Алматы
9. Оформление разрешений      18 октября      Министерство обороны
на пролет над террито-                     Республики Казахстан,
рией Республики                            Министерство транспорта и
Казахстан                                  коммуникаций Республики
Казахстан, Комитет
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
10. Обеспечение упрощенных     20-23 октября   Пограничная служба Комитета
таможенных и пограничных                   национальной безопасности
процедур членам офици-                     Республики Казахстан
альных делегаций и                         (по согласованию),
сопровождающим лицам                       Комитет таможенного
государств-участников                      контроля Министерства
СВМДА в соответствии с                     финансов Республики
законодательством                          Казахстан
Республики Казахстан
11. Обслуживание делегаций     20-23 октября   Управление делами
в ВИП зале "Южный"                         Президента Республики
аэропорта города Алматы                    Казахстан (по согласованию)
12. Обеспечение стоянки,       20-23 октября   Министерство транспорта и
обслуживания и заправки                    коммуникаций Республики
спецсамолетов                              Казахстан
13. Оформление аэропорта,      20 октября      акимат города Алматы
улиц города Алматы
флагами государств-
членов СВМДА,
приветственными
транспарантами на
казахском, русском и
английском языках по
маршрутам следования
делегаций, в месте
проведения мероприятия
(гостиница "Риджент-
Анкара") и у гостиницы
"Хайят-Риджент"
(по программе)

14. Ресми делегациялардың        20-23     Қазақстан Республикасы
автомобильдерін бірге алып   қазан     Iшкi iстер министрлiгi,
жүру және қауiпсiздігін                Қазақстан Республикасы
қамтамасыз ету                         Президентiнiң Күзет
қызметi (келiсiм бойынша)
15. Құқық қорғау органдары       10 қазан  Қазақстан Республикасы
өкiлдерiнiң қатысуымен                 Президентiнiң Күзет
штаб құру (күзет, қауіпсіз.            қызметi (келiсiм
дiкті қамтамасыз ету, бiрге            бойынша),
жүру)                                  Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Iшкi iстер
министрлігі
16. Делегациялар күзетiне        20 қазан  Қазақстан Республикасы
арналған арнайы рұқсат                 Сыртқы iстер министрлiгі
қағаздарды даярлау
(автокөлiк, бэйдждер)
17. Алматы қаласының             21 қазан  Қазақстан Республикасы
"Риджент-Анкара" және                  Сыртқы iстер министрлiгі
"Хайят-Ридженси" қонақ
үйлерінде күзетті қамтама.
сыз ететiн қызметтерге
арналған штабтық үй-
жайларды жабдықтау
18. Делегацияларға көлiктiк      21-23     Қазақстан Республикасы
қызмет көрсету               қазан     Сыртқы iстер министрлiгi,
Алматы қаласының
әкiмдiгi, Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң Iс
басқармасы (келiсiм
бойынша)
19. Ресми делегациялар мүшеле.   21-23     Қазақстан Республикасы
рi мен бiрге жүрген          қазан     Президентiнiң Іс
адамдарға медициналық                  басқармасы (келiсім
қызмет көрсету                         бойынша)
20. Делегацияларды Алматы        21-23     Қазақстан Республикасы
қаласындағы "Риджент-        қазан     Сыртқы iстер министрлiгі
Анкара" және "Хайят-
Ридженси" қонақ үйлерiне
орналастыруды ұйымдастыру
21. АӨСШК министрлiк кездесуін   20 қазан  Қазақстан Республикасы
өткiзудi ұйымдастыруға                 Сыртқы iстер министрлiгi
қатысушы адамдарды ұтқыр
байланыспен қамтамасыз ету
22. "Риджент-Анкара" қонақ       16-23     Қазақстан Республикасы
үйiнде делегациялар үшін     қазан     Сыртқы iстер министрлігі
хатшылық пен 16 штабтық
бөлмелердi қамтамасыз ету
(ұйымдастыру техникасымен,
телефон байланысымен, кеңсе
тауарларымен жабдықтау)
23. Делегация мүшелерінің        21-23     Қазақстан Республикасы
"Риджент-Анкара" және        қазан     Сыртқы істер министрлiгi
"Хайят-Ридженси" қонақ
үйлерiне уақытылы келуiн
/кетуiн қамтамасыз ету
24. Кеңес өтетiн залды техни.    21 қазан  Қазақстан Республикасы
калық жабдықтау (мемлекет.             Сыртқы iстер министрлігi,
тік тулар, үстел үсті                  Алматы қаласының әкімдігі
белгілерi мен жалаушалар,
гүлдер, микрофондар)

14. Сопровождение автомо-      20-23 октября   Министерство внутренних дел
билей и обеспечение                        Республики Казахстан,
безопасности официаль-                     Служба охраны Президента
ных делегаций                              Республики Казахстан
(по согласованию)
15. Создание штаба с           10 октября      Служба охраны Президента
участием представителей                    Республики Казахстан
правоохранительных                         (по согласованию), Комитет
органов (охрана, обес-                     национальной безопасности
печение безопасности,                      Республики Казахстан
сопровождение)                             (по согласованию),
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
16. Изготовление спец-         20 октября      Министерство иностранных
пропусков для охраны                       дел Республики Казахстан
делегаций (автотранспорт,
бэйджи)
17. Оборудование штабных       21 октября      Министерство иностранных
помещений для служб                        дел Республики Казахстан
обеспечения охраны в
гостиницах города Алматы:
"Риджент-Анкара" и
"Хаятт-Ридженси"
18. Транспортное               21-23 октября   Министерство иностранных
обслуживание делегаций                     дел Республики Казахстан,
акимат города Алматы,
Управление делами
Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
19. Медицинское обслуживание   21-23 октября   Управление делами
членов официальных деле-                   Президента Республики
гаций и сопровождающих лиц                 Казахстан (по согласованию)
20. Организация размещения     21-23 октября   Министерство иностранных
делегаций в гостиницах                     дел Республики Казахстан
города Алматы: "Риджент-
Анкара" и "Хайят-Ридженси"
21. Обеспечение мобильной      20 октября      Министерство иностранных
связью лиц, участвующих                    дел Республики Казахстан
в организации проведения
министерской встречи
СВМДА
22. Обеспечение в гостинице    16-23 октября   Министерство иностранных
"Риджент-Анкара" секре-                    дел Республики Казахстан
тариата и 16 штабных
комнат для делегаций
(оснащение оргтехникой,
телефонной связью,
канцтоварами)
23. Обеспечение своевремен-    21-23 октября   Министерство иностранных
ного прибытия/отбытия                      дел Республики Казахстан
членов делегаций в
гостиницы "Риджент-
Анкара" и "Хайят Ридженси"
24. Техническое оформление     21 октября      Министерство иностранных
зала проведения совещания                  дел Республики Казахстан,
(государственные флаги,                    акимат города Алматы
настольные таблички и
флажки, цветы, микрофоны)

25. Делегациялар басшыларына     20 қазан  Қазақстан Республикасы
арналған сыйлықтар жиынты.             Сыртқы iстер министрлiгi
ғын, сондай-ақ бағдарлама.
ны және тағы басқа да
баспа өнiмдерiн даярлау
26. Iлеспе аударманы             21-22     Қазақстан Республикасы
қамтамасыз ету               қазан     Сыртқы iстер министрлігі
27. "Риджент-Анкара" қонақ       21 қазан  Қазақстан Республикасы
үйiнiң "Ball-room"                     Сыртқы iстер министрлiгi
залында отырғызу
28. АӨСШК министрлiк кездесуi.   21 қазан  Қазақстан Республикасы
нің баспасөз орталығын                 Мәдениет, ақпарат және
ұйымдастыру                            спорт министрлiгі
29. "Риджент-Анкара" қонақ       21-22     Қазақстан Республикасы
үйінде пленарлық отырысты    қазан     Мәдениет, ақпарат және
көрсету үшiн екi үлкен                 спорт министрлігі
экранды орнату және қызмет
көрсету
30. БАҚ-та жариялау (шақыру,     22 қазан  Қазақстан Республикасы
тiркеу/аккредитация,                   Сыртқы істер министрлiгi,
баспасөз орталығын жабдық.             Қазақстан Республикасының
тау, залда телерадио                   Мәдениет, ақпарат және
компаниялардың операторла.             спорт министрлiгі
рын және жеке баспасөздi
пулдар бойынша жайғастыру,
делегациялар мүшелерi мен
БАҚ өкiлдерi үшiн
телеэкрандарды орнату)
31. Министрлiк кездесуiнiң       22 қазан  Қазақстан Республикасы
қорытындылары бойынша                  Сыртқы iстер министрлігі,
баспасөз мәслихатын өткiзу             Қазақстан Республикасы
Мәдениет, ақпарат және
спорт министрлiгi
32. Қазақстан Республикасының    11 қазан  Қазақстан Республикасы
Президентi мен Сыртқы                  Сыртқы iстер министрлiгi
істер министрінің АӨСШК
министрлiк кездесуiнiң
отырысында сөйлейтін
сөздерінің жобаларын
дайындау
33. Қазақстан Республикасы       11 қазан  Қазақстан Республикасы
Президентiнiң делегациялар             Сыртқы iстер министрлiгі
басшыларының құрметiне
арналған қабылдауда
сөйлейтiн сөзінiң жобасын
дайындау
34. Қабылдауға ұсынылатын        21 қазан  Қазақстан Республикасы
құжаттарды дайындау                    Сыртқы iстер министрлігі
35. Делегациялар басшыларының    22 қазан  Қазақстан Республикасы
жалпы суретке түсу рәсiмiн             Сыртқы iстер министрлiгі
ұйымдастыру
36. Қазақстан Республикасы       21 қазан  Қазақстан Республикасы
Президентiнiң және Сыртқы              Президентi Әкiмшiлігінiң
iстер министрінің екі                  хаттамасы (келісiм
жақты кездесулерін                     бойынша), Қазақстан
ұйымдастыру және көрсетіл.             Республикасы Сыртқы
ген кездесулерге арналған              істер министрлігі
орынды тиістi дайындау

25. Изготовление подарочных    20 октября      Министерство иностранных
наборов для глав деле-                     дел Республики Казахстан
гаций, а также программы
и другой печатной
продукции
26. Обеспечение синхронного    21-22 октября   Министерство иностранных
перевода                                   дел Республики Казахстан
27. Рассадка в зале            21 октября      Министерство иностранных
"Ball room" гостиницы                      дел Республики Казахстан
"Риджент-Анкара"
28. Организация пресс-центра   21 октября      Министерство культуры,
министерской встречи                       информации и спорта
СВМДА                                      Республики Казахстан
29. Установка и обслуживание   21-22 октября   Министерство культуры,
двух больших экранов для                   информации и спорта
трансляции пленарного                      Республики Казахстан
заседания в гостинице
"Риджент-Анкара"
30. Освещение в СМИ            22 октября      Министерство иностранных
(приглашение, регистра-                    дел Республики Казахстан,
ция/аккредитация, обору-                   Министерство культуры,
дование пресс-центра,                      информации и спорта
расположение по пулам                      Республики Казахстан
в зале операторов теле-
радио компаний и личной
прессы, установка теле-
экранов для членов
делегаций и представи-
телей СМИ)
31. Проведение пресс-          22 октября      Министерство иностранных
конференции по итогам                      дел Республики Казахстан,
министерской встречи                       Министерство культуры,
информации и спорта                        информации и спорта
Республики Казахстан
32. Подготовка проектов        11 октября      Министерство иностранных
выступлений Президента                     дел Республики Казахстан
и Министра иностранных
дел Республики Казахстан
на заседании министерской
встречи СВМДА
33. Подготовка проекта         11 октября      Министерство иностранных
выступления Президента                     дел Республики Казахстан
Республики Казахстан на
приеме в честь глав
делегаций
34. Подготовка документов,     21 октября      Министерство иностранных
предлагаемых к принятию                    дел Республики Казахстан
35. Организация церемонии      22 октября      Министерство иностранных
общего фотографирования                    дел Республики Казахстан
глав делегаций
36. Организация двусторонних   21 октября      Протокол Администрации
встреч Президента и                        Президента Республики
Министра иностранных дел                   Казахстан (по согласованию)
Республики Казахстан и                     Министерство иностранных
соответствующая подготовка                 Республики Казахстан
мест для указанных встреч

37. Сұхбат тезистерін, анықта.   19 қазан  Қазақстан Республикасы
малық-талдамалық материал.             Сыртқы істер министрлігі
дарды және кездесуі белгі.
ленген делегациялар
басшыларының өмiрбаян
деректерін даярлау
38. Делегациялар басшылары үшін  22 қазан  Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының              Сыртқы iстер министрлігі,
Сыртқы істер министрi                  Алматы қаласының әкiмдігі
атынан концерттiк бағдар.
ламаны өткізе отырып,
ресми түскi асты
ұйымдастыру
39. Делегациялар мүшелерi,       22 қазан  Қазақстан Республикасы
бірге жүретiн адамдар мен              Сыртқы істер министрлігі,
БАҚ өкiлдерi үшін қабылдау             Алматы қаласының әкiмдiгi
ұйымдастыру
40. Экскурсияларды ұйымдастыру:  22-23     Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасының    қазан     Сыртқы істер министрлігі,
Мемлекеттік музейіне,                  Алматы қаласының әкiмдiгi
Шымбұлақ және Медеу кешен.
дерiне бару
____________________________________________________________________

37. Подготовка тезисов         19 октября      Министерство иностранных
к беседам, справочно-                      дел Республики Казахстан
аналитических материалов
и биографических данных
глав делегаций, с кото-
рыми намечаются встречи
38. Организация официального   22 октября      Министерство иностранных
обеда от имени Министра                    дел Республики Казахстан,
иностранных дел Республики                 акимат города Алматы
Казахстан для глав деле-
гаций с проведением
концертной программы
39. Организация приема для     22 октября      Министерство иностранных
членов делегаций,                          дел Республики Казахстан,
сопровождающих лиц и                       акимат города Алматы
представителей СМИ
40. Организация экскурсий:     22-23 октября   Министерство иностранных
посещение Государствен-                    дел Республики Казахстан,
ного Музея Республики                      акимат города Алматы
Казахстан, комплексов
Чимбулак и Медео
__________________________________________________________________________