Экологиялық заңнаманы реформалау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 10 қарашадағы N 332-ө Өкімі
1. Экологиялық заңнаманы реформалау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ысқақов                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбділдаұлы           ортаны қорғау вице-министрі, жетекшi
Брагин                    - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Александр Геннадьевич       ортаны қорғау министрлiгi Халықаралық
ынтымақтастық және экологиялық
нормативтер департаментiнiң директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Қасенова                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Марал Қайырбайқызы          ортаны қорғау министрлiгiнiң
Халықаралық ынтымақтастық және
экологиялық нормативтер департаментi
нормативтiк құжаттар бөлiмiнiң бастығы,
хатшы
Сулейманов                - Қазақстан Республикасы Ауыл
Рафик Фрунзевич             шаруашылығы министрлiгiнiң Балық
шаруашылығы комитетi төрағасының
бiрiншi орынбасары
Кәрiбаев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика
Ержан Ғаббасұлы             және минералдық ресурстар
министрлiгiнiң Геология және жер
қойнауын пайдалану комитетi
төрағасының орынбасары
Ермекова                  - Қазақстан Республикасы Экономика
Несiпбала Әбсағитқызы       және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Салалық органдардың шығыстарын
жоспарлау департаментi директорының
орынбасары
Ыбыраева                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған
Эльвира Балтабекқызы        ортаны қорғау министрлігінің
Халықаралық ынтымақтастық және
экологиялық нормативтер департаментi
директорының орынбасары
Сәрсенбаева               - Қазақстан Республикасы Ауыл
Гүлшахира Байғонысқызы      шаруашылығы министрлiгiнiң Су
ресурстары комитетi су ресурстарын
пайдалануды және қорғауды peттeу
басқармасының бастығы
Тiлеубекова               - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Бақытгүл Тiлеуханқызы       сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетi санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы
Ахметов                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асқар Әбдiрашитұлы          министрлiгi Халықаралық ұйымдар
және қауiпсiздiк проблемалары
департаментiнiң бөлiм бастығы
Балтабаев                 - Қазақстан Республикасы Ауыл
Абзал Маратұлы              шаруашылығы министрлiгiнiң Орман
және аңшылық шаруашылығы комитетi
орман шаруашылығы саласында, ерекше
қорғалатын табиғи аумақтарды реттеу
және нормативтiк қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы
Естебаев                  - Қазақстан Республикасы Төтенше
Темiр Рахметоллаұлы         жағдайлар министрлігінiң Төтенше
жағдайларды мемлекеттік қадағалау,
техникалық және тау-кен қадағалау
департаментi мұнай-газ өнеркәсiбiн
және магистральды мұнай-газ өнiмдерi
құбырларын қадағалау бөлiмiнiң
бастығы
Қарымбаев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия
Бақтыгерей Мүтіғұлұлы       және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп
салалары департаментi химиялық
өндiрiстердi дамыту бөлiмiнiң бастығы
Алпысбай                  - Қазақстан Республикасы Әділет
Мейiржан Мелiкұлы           министрлiгiнiң Заңнама департаменті
заң жобаларын сараптау бөлiмiнiң бас
маманы
Гатауллин                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Рафаил Рефкатович           сақтау министрлiгiнiң Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитеті санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бас маманы
Iргебаева                 - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Назиля Мұқатайқызы          ғылым министрлiгiнiң Бiлiм берудi
мемлекеттiк инспекциялау және
ақпараттандыру департаментi аттестаттау
және аккредиттеу бөлiмiнiң бас маманы
Қаржанова                 - Қазақстан Республикасы Жер
Жанар Қабдолсағатқызы       ресурстарын басқару агенттігi жер
кадастры және жер мониторингi
бөлiмiнiң бас маманы
Мирошниченко              - "Қазақстан Республикасының орнықты
Александр Николаевич        дамуы үшiн қоршаған ортаны қорғауды
басқару жүйесiн күшейту" Қоршаған
ортаны қорғау министрлiгi/БҰҰДБ
бағдарламасының экологиялық саясат
жөнiндегi сарапшысы (келiсiм бойынша)
Козин                     - "Экологиялық сараптау және
Александр Иванович          мониторинг институты" жауапкершілiгi
шектеулi серiктестiгiнің директоры
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по выработке предложений по реформированию экологического законодательства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 332-р
1. В целях выработки предложений по реформированию экологического законодательства создать рабочую группу в следующем составе:
Искаков Нурлан Абдильдаевич            -  вице-министр охраны окружающей
среды Республики Казахстан,
руководитель
Брагин Александр Геннадьевич           -  директор Департамента
международного сотрудничества и
экологических нормативов
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Касенова Марал Каирбаевна              -  начальник отдела нормативных
документов Департамента
международного сотрудничества
и экологических нормативов
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан,
секретарь
Сулейманов Рафик Фрунзевич             -  первый заместитель председателя
Комитета рыбного хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Карибаев Ержан Габбасович              -  заместитель председателя
Комитета геологии и
недропользования Министерства
энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Ермекова Несипбала Абсагитовна         -  заместитель директора
Департамента планирования
расходов отраслевых органов
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Ибраева Эльвира Балтабековна           -  заместитель директора
Департамента международного
сотрудничества и экологических
нормативов Министерства охраны
окружающей среды Республики
Казахстан
Сарсенбаева Гульшахира Байгунусовна    -  начальник управления
регулирования использования
и охраны водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Тлеубекова Бакытгуль Тлеухановна       -  начальник управления санитарно-
эпидемиологического надзора
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан
Ахметов Аскар Абдрашитович             -  начальник отдела Департамента
международных организаций
и проблем безопасности
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Балтабаев Абзал Маратович              -  начальник отдела регулирования
в области лесного хозяйства,
особо охраняемых природных
территорий и нормативного
обеспечения Комитета лесного и
охотничьего хозяйства
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Естебаев Тимур Рахметтолаевич          -  начальник отдела по надзору в
нефтегазовой промышленности и
магистральных
нефтегазопродуктопроводов
Департамента по
государственному надзору за
чрезвычайными ситуациями,
техническому и горному надзору
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
Карымбаев Бахтыгерей Мутигулович       -  начальник отдела развития
химических производств
Департамента отраслей
промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Алпысбай Мейржан Меликович             -  главный специалист отдела
экспертизы законопроектов
Департамента законодательства
Министерства юстиции
Республики Казахстан
Гатауллин Рафаил Рефкатович            -  главный специалист управления
санитарно-эпидемиологического
надзора Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан
Иргебаева Назиля Мукатаевна            -  главный специалист отдела
аттестации и аккредитации
Департамента государственного
инспектирования и информатизации
образования Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Каржанова Жанар Кабдулсагатовна        -  главный специалист отдела
земельного кадастра и
мониторинга земель Агентства
Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
Мирошниченко Александр Николаевич      -  эксперт по экологической
политике программы Министерства
охраны окружающей среды/ПРООН
"Усиление системы управления
охраной окружающей среды для
устойчивого развития Республики
Казахстан" (по согласованию)
Козин Александр Иванович                - директор товарищества с
ограниченной ответственностью
"Институт экологической
экспертизы и мониторинга"
(по согласованию)

2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде экологиялық заңнаманы реформалау мәселелерi жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в месячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по вопросам реформирования экологического законодательства.
Премьер-Министр