Соғысқа қатысушылардың бiрыңғай мәртебесiн айқындау және ядролық қарудың атмосфералық және жер асты сынақтарына қатысқан адамдарды әлеуметтік қолдаудың қосымша шаралары жөнiндегі ұсыныстарды әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 351-ө Өкімі
Соғысқа қатысушылардың бiрыңғай мәртебесiн айқындау және ядролық қарудың атмосфералық және жер асты сынақтарына қатысқан адамдарды әлeуметтік қолдаудың қосымша шаралары жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамды жұмыс тобы құрылсын:
Алтынбаев                 - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Мұхтар Қапашұлы             министрi, жетекшi
Тасболатов                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Абай Бөлекпайұлы            министрiнің орынбасары, жетекшiнің
орынбасары
Тимошенков                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Виктор Аркадьевич           министрлігі Штабтар бастықтары
комитетiнiң Тәрбие және психологиялық
жұмысы департаментi бастығының
орынбасары
Дүйсенова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Тамара Босымбекқызы         халықты әлеуметтiк қорғау вице-министрi
Назиров                   - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Болат Темірболатұлы         министрлігінiң Штабтар бастықтары
комитетi төрағасының орынбасары -
Тәрбие және психологиялық жұмысы
департаментінiң бастығы
Ақпомбаев                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Иманжүсiп Латкенұлы         министрлігі Экономика және қаржы
департаментінің бастығы
Лоновенко                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Алексей Юрьевич             министрлігі ұйымдастыру-жұмылдыру
жұмысы департаментiнің бастығы
Құрманғалиев              - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Әсет Қабиұлы                министрлiгi Қорғаныс министрi
аппаратының Заң және құқықтық жұмыс
департаментi бастығының мiндетiн
уақытша атқарушы
Елшiбеков                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Ертай Халитұлы              министрлiгi әскери қызметшілердi
зейнетақымен қамсыздандыру
басқармасының бастығы
Қозжанова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Майраш Сапарбекқызы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Әлеуметтiк сала шығыстарын жоспарлау
департаментінің денсаулық сақтау және
халықты әлеуметтік қорғау басқармасы
халықты әлеуметтiк қорғау бөлiмiнiң
бастығы
Ыбыраева                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Гүлнәр Саматқызы            министрлiгi Заң департаментiнің бас
маманы
2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 ақпанға дейiн соғысқа қатысушылардың бiрыңғай мәртебесiн анықтау және ядролық қарудың атмосфералық және жер асты сынақтарына қатысқан адамдарды әлеуметтiк қолдаудың қосымша шаралары жөнiндегi ұсыныстарды әзірлесiн және Қазақстан Республикасы Yкiметінің қарауына енгізсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы для выработки предложений по определению единого статуса участников войны и дополнительным мерам социальной поддержки лиц, участвовавших в атмосферных и подземных испытаниях ядерного оружия
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 351-р
В целях выработки предложений по определению единого статуса участников войны и дополнительным мерам социальной поддержки лиц, участвовавших в атмосферных и подземных испытаниях ядерного оружия:        1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Алтынбаев Мухтар Капашевич     - Министр обороны Республики
Казахстан, руководитель
Тасбулатов Абай Болюкпаевич    - заместитель Министра обороны
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Тимошенков Виктор Аркадьевич   - заместитель начальника
Департамента воспитательной и
психологической работы Комитета
начальников штабов Министерства
обороны Республики Казахстан,
секретарь
Дуйсенова Тамара Босымбековна  - вице-министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Назиров Булат Темирбулатович   - заместитель председателя Комитета
начальников штабов - начальник
Департамента воспитательной и
психологической работы Комитета
начальников штабов Министерства
обороны Республики Казахстан
Акпомбаев Иманжусуп Латкенович - начальник Департамента экономики
и финансов Министерства обороны
Республики Казахстан
Лоновенко Алексей Юрьевич      - начальник Департамента
организационно-мобилизационной
работы Министерства обороны
Республики Казахстан
Курмангалиев Aceт Кабиевич     - временно исполняющий обязанности
начальника Департамента
юридической и правовой работы
Аппарата Министра обороны
Министерства обороны Республики
Казахстан
Елшибеков Ертай Халитович      - начальник управления пенсионного
обеспечения военнослужащих
Министерства обороны Республики
Казахстан
Козжанова Майраш Сапарбековна  - начальник отдела социальной защиты
населения управления
здравоохранения и социальной
защиты населения Департамента
планирования расходов социальной
сферы Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Ибраева Гульнар Саматовна      - главный специалист Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
2. Рабочей группе до 1 февраля 2005 года выработать и внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан предложения по определению единого статуса участников войны и дополнительным мерам социальной поддержки лиц, участвовавших в атмосферных и подземных испытаниях ядерного оружия.
Премьер-Министр