Шағын және орта кәсiпкерлiкті дамыту мен қолдау мәселелерi жөнiндегi жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 358-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2006.01.30. N 13 өкімімен
Шағын және орта бизнеспен жұмыс iстеу нысандарын жетiлдiру, оны жедел дамыту үшiн жағдайлар жасау, бизнес пен мемлекет арасында тиiмдi өзара iс-қимыл жасау, сондай-ақ кәсiпкерлiктi қолдаудың мемлекеттiк саясатын қалыптастыруға жаңа тәсiлдер әзiрлеу мақсатында:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда қаржы-экономикалық, заң мәселелерi, әкiмшілiк кедергілердi азайту және төрешiлдiктен арылту, кәсiпкерлiктi қолдау инфрақұрылымын дамыту мәселелерi жөнiндегi тұрақты жұмыс iстейтiн жұмыс топтары құрылсын.
2. Қаржы-экономикалық мәселелер жөнiндегi жұмыс тобы бiр ай мерзiмде әкiмшiлендiрудi оңайлатуға, салық жүктемесiн азайтуға ерекше назар аудара отырып, салық және кеден заңнамасын жетiлдiру бойынша ұсыныстар әзiрлесiн. Ұсыныстар шағын және орта бизнес кәсiпорындарының өндiрiстi жаңғырту мен кеңейтудi инвестициялауы үшiн қолайлы жағдайларды қамтамасыз етуi тиiс.
3. Заң мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобы бiр ай мерзiмде орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың шағын және орта кәсiпкерлiк мәселелерi жөнiндегі нормативтiк құқықтық кесiмдерiне тексеру жүргізудi қамтамасыз етсiн және қажет болған кезде оларды кейiн қабылданған жоғары тұрған деңгейдегі кесiмдерге сәйкес келтiру үшiн ұсыныстар енгізсiн, әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы заңнаманы шағын және орта кәсiпкерлiк мәселелерi бойынша жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн.
4. Әкiмшiлiк кедергілердi азайту және төрешiлдiктен арылту мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобы бiр ай мерзiмде кәсiпкерлiк субъектiлерiн тексерудi, салық және статистикалық есеп берудi реттеу, оңтайландыру және оңайлату, жұмыс iстемей тұрған заңды тұлғаларды тарату рәсiмдерiн оңайлату бойынша ұсыныстар әзiрлесiн.
5. Инфрақұрылымды дамыту мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобы бiр ай мерзiмде жаңа кәсiпкерлiктi қолдау институттарын құру және жұмыс iстеп тұрғандарын, оның iшiнде мемлекеттiң қатысуымен құрылғандарын одан әрi дамыту жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн. Бұл ретте шағын кредиттеу, кадрларды даярлау мен қайта даярлау, консалтингтік қызметтер көрсету жөнiндегі құрылымдарды дамытуға ерекше назар аударсын.
6. Жұмыс топтарына ғалымдардың, кәсiпкерлер мен олардың қоғамдық ұйымдары өкілдерiнiң қатарынан тәуелсіз сарапшылар тартуға рұқсат етілсiн. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнің ғимараты жұмыс топтарының мәжілістерiн өткiзетін орын болып белгіленсiн.

О создании рабочих групп по вопросам развития и поддержки малого и среднего предпринимательства
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 358-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 января 2006 года N 13-p (R060013)
В целях совершенствования форм работы с малым и средним бизнесом, создания условий для его ускоренного развития, эффективного взаимодействия между бизнесом и государством, а также выработки новых подходов к формированию государственной политики поддержки предпринимательства:
1. Создать постоянно действующие рабочие группы по финансово-экономическим, юридическим вопросам, вопросам снижения административных барьеров и дебюрократизации, развития инфраструктуры поддержки предпринимательства в составах согласно приложению.
2. Рабочей группе по финансово-экономическим вопросам в месячный срок выработать предложения по совершенствованию налогового и таможенного законодательства, уделив особое внимание упрощению администрирования, снижению налоговой нагрузки. Предложения должны обеспечивать благоприятные условия для инвестирования предприятиями малого и среднего бизнеса в модернизацию и расширение производства.
3. Рабочей группе по юридическим вопросам в месячный срок обеспечить проведение ревизии нормативных правовых актов центральных и местных исполнительных и представительных государственных органов по вопросам малого и среднего предпринимательства, и, при необходимости, внести предложения для приведения их в соответствие с позднее принятыми актами вышестоящего уровня, выработать предложения по совершенствованию законодательства об административных правонарушениях по вопросам малого и среднего предпринимательства.
4. Рабочей группе по вопросам снижения административных барьеров и дебюрократизации в месячный срок выработать предложения по упорядочению, оптимизации и упрощению проверок субъектов предпринимательства, налоговой и статистической отчетности, упрощению процедуры ликвидации бездействующих юридических лиц.
5. Рабочей группе по вопросам развития инфраструктуры поддержки предпринимательства в месячный срок выработать предложения по созданию новых и дальнейшему развитию существующих институтов поддержки предпринимательства, в том числе созданных с участием государства. При этом особое внимание уделить развитию структур микрокредитования, по подготовке и переподготовке кадров, оказанию консалтинговых услуг.
6. Рабочим группам разрешить привлекать независимых экспертов из числа ученых, предпринимателей и представителей их общественных организаций. Местом проведения совещаний рабочих групп определить здание Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.

7. Жұмыс топтары 2005 жылғы 10 қаңтарға дейінгі мерзiмде Мемлекет басшысының атына жазба дайындау үшін шағын және орта кәсiпкерлiктi дамыту мен қолдау жөніндегі шаралар кешенi көрiнiс табатын әзiрленген ұсыныстарды қорытсын.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 358-ө өкіміне қосымша
Қаржы-экономикалық мәселелер жөнiндегi
жұмыс тобының құрамы
Өзбеков                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмұханбетұлы          вице-министрi, төраға
Айсағалиева                - "Қазақстан кәсiпкерлерi форумы"
София Серiкбайқызы           қауымдастығының атқарушы директоры,
тең төраға (келiсiм бойынша)
Баймұхаметова              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сәуле Жеңiсқызы              бюджеттік жоспарлау министрлігінiң Заң
басқармасы құқықтық қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Алдабергенов               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдiбекұлы            монополияларды реттеу агенттiгi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Ержанов                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Аманияз Қасымұлы             министрлiгінiң Кедендiк бақылау
комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары
Кенесарин                  - Қазақстан Республикасының
Сағыр Есенқұлұлы             Премьер-Министрi Кеңсесiнiң
Экономикалық бөлiмi меңгерушiсiнiң
орынбасары
Әлiмов                     - Қазақстан Республикасы
Ермек Ғабдолсағатұлы         Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi
Тiлеумұратов               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Юрий Жұмабайұлы              министрлiгiнiң Салық комитетi
өндiрiстiк емес төлемдер басқармасының
бастығы
Абт                        - Қарағанды облысы кәсiпкерлерi
Николай Викторович           қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Балпанбаев Ерлiк           - Құрылысты қолдау және дамыту
қауымдастығының президентi, "Алина"
ЖШС-ның директоры (келiсiм бойынша)
Бессонов                   - Қазақстан Республикасы Жиһаз және ағаш
Евгений Анатольевич          өңдеу өнеркәсiбi кәсiпорындары
қауымдастығының вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Беркман                    - "Қазақстан медфарм" фармацевтикалық
Анатолий Абрамович           медицина өнiмiн өндiрушiлер
қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Сейфуллин                  - "Қазақстан Сүт одағы" қауымдастығының
Сәкен Орынбекұлы             тең төрағасы, "Фудмастер компаниясы"
АҚ-тың бас директоры (келiсiм бойынша)
Фалеева                    - Қазақстан баспаханашылары
Вера Степановна              қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Шестаков                   - Қазақстан кеден брокерлерi
Геннадий Алексеевич          қауымдастығының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Заң мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Асанов                     - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жақып Қажыманұлы             вице-министрi, төраға
Доскенов                   - Орталық Қазақстан кәсiпкерлерi
Талғат Қазыкенұлы            қауымдастығының президентi, тең төраға
(келiсiм бойынша)
Рамазанова                 - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Салтанат Жұманқызы           министрлігі Нормативтiк құқықтық
кесiмдердi тiркеу департаментiнiң
басқарма бастығы, хатшы
Өмiрәлиев                  - Қазақстан Республикасының
Eрбол Жұмабайұлы             Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Заң бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Камалиев                   - Қазақстан Республикасы
Берiк Сайлауұлы              Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi
Ашуменова                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Динара Мейiрханқызы          сауда министрлігінiң Әкiмшілiк-құқықтық
жұмыс департаментi директорының
орынбасары
Әйтенов                    - Қазақстан Республикасы Экономика және
Марат Дұйсенбекұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгi заң
басқармасының бастығы
Жетiбаева                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әлия Мұратханқызы            министрлiгi Салық комитетiнiң заң
басқармасы бастығының орынбасары
Ермаков                    - "Секрет+Сервис" кәсiпкерлерге қызмет
Владимир Александрович       көрсету орталығының директоры
(келiсiм бойынша)
Қайсенова                  - Алматы туризм қауымдастығының
Нұржамал Хасанқызы           президентi (келiсiм бойынша)
Ли                         - "Гектор Даминиус" ЖШС-ның директоры
Эдуард Александрович         (келiсiм бойынша)
Палташева                  - Алматы кәсіпкерлері қауымдастығының
Мұнавара Тұрсынқызы          атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Әкiмшiлiк кедергілердi азайту және төрешiлдiктен арылту
мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Исаев                      - Қазақстан Республикасының Экономика
Батырхан Арысбекұлы          және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, төраға
Ямбаев                     - Алматы кәсiпкерлерi қауымдастығының
Виктор Вениаминович          президентi, тең төраға
(келiсiм бойынша)
Жанболатова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Жеңiс Сайлаубекқызы          министрлiгінiң Салық комитетi
өндiрiстiк емес төлемдер басқармасының
бөлiм бастығы, хатшы
Сизов                      - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Александр Павлович           басқару агенттігi төрағасының бiрiншi
орынбасары, Қазақстан Республикасы Жер
ресурстарын басқару агенттігінiң
жанындағы шағын және орта
кәсiпкерлiктi қолдау мен дамыту
мәселелерi жөнiндегi сараптама
кеңесiнiң төрағасы
Бiрәлиев                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлжан Хамидоллаұлы           агенттiгi төрағасының орынбасары
Әбдiшев                    - Қазақстан Республикасы Қаржы
Бауыржан Түйтейұлы           министрлігінiң Кедендiк бақылау
комитетi төрағасының орынбасары
Базарбаева                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Әсия Бақытқызы               министрлігінiң Салық комитетi
төрағасының орынбасары
Манаев                     - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Талғат Ерсайынұлы            министрлігінiң Тiркеу қызметi комитетi
төрағасының орынбасары
Рақышев                    - Қазақстан Республикасының
Сейфолла Байдүйсенұлы        Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Жиынтық
талдау бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары
Қуанғанов                  - Қазақстан Республикасы
Фархад Шаймұратұлы           Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi
Нұрқиянов                  - Қазақстан Республикасының
Төлеухан Мұратханұлы         Премьер-Министрi орынбасарының
кеңесшiсi
Кан                        - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Олег Витальевич              министрлiгiнiң Басқармасы бастығының
орынбасары, Қазақстан Республикасы
Iшкi iстер министрлiгінiң жанындағы
шағын және орта кәсiпкерлiкті қолдау
мен дамыту мәселелерi жөнiндегі
сараптама кеңесiнiң мүшесi
Днорецкий                  - Республикалық қайталама металлургия
Владимир Яковлевич           өнеркәсiпшiлерi одағының президентi
(келiсiм бойынша)
Казанцева                  - Шығыс Қазақстан облысы Шағын және орта
Галина Сергеевна             бизнес қызметкерлерi кәсiподағының
төрайымы, Өскемен қаласы
(келiсiм бойынша)
Лик                        - Республикалық қайталама металлургия
Владимир Валентинович        салалық қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Сыбанқұлова                - Фармқызметiн қолдау және дамыту
Зүрият Нұрәлiмқызы           қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Казанцев                   - Астана қаласындағы Кәсiпкерлердiң
Павел Олегович               құқықтарын қорғау жөнiндегi
қауымдастықтың президентi
(келiсiм бойынша)
Кәсіпкерлікті қолдау инфрақұрылымын дамыту
мәселелерi жөнiндегi жұмыс тобының құрамы
Смағұлов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы               және сауда вице-министрi, төраға
Баталов                    - Қазақстан кәсiпкерлерi форумы
Райымбек Әнуарұлы            кеңесiнiң төрағасы, "Райымбек тобы"
жауапкершілігі шектеулi
серiктестiгiнiң президентi, тең төраға
(келiсiм бойынша)
Тұржанов                   - Алматы қаласы әкiмдiгi Шағын бизнес
Серiк Әбдiхалықұлы           департаментiнiң директоры
(келiсiм бойынша), тең төраға
Федосенко                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нина Федоровна               сауда министрлігі Кәсiпкерлiк ортаны
мониторингтеу және қоғамдық
бiрлестiктермен жұмыс бөлiмiнiң
бастығы, хатшы
Шыналиев                   - Қазақстан Республикасының
Ғазиз Қоршабекұлы            Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Өндiрiстiк
сала және инфрақұрылым бөлiмi
меңгерушiсiнiң орынбасары
Дәрiбаев                   - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мұрат Амангелдiұлы           сауда министрлiгiнiң аппарат басшысы
Әлiмов                     - Қазақстан Республикасы
Ермек Ғабдолсағатұлы         Премьер-Министрiнiң кеңесшiсi
Дүкенбаев                  - Қазақстан Бизнес-инкубаторлары және
Ерiк Өксенұлы                инновациялық орталықтары
қауымдастығының президентi
(келiсiм бойынша)
Дүйсенбаев                 - "Бизнес" қауымдастығы" қоғамдық
Бақытриза Құлықбайұлы        бiрлестiгiнiң президентi, Павлодар
қаласы (келiсiм бойынша)
Керiмқұлов                 - "Қазақстан кәсiпкерлерi лигасы"
Қанат Ықсанұлы               қоғамдық бiрлестігінiң
вице-президентi, бизнес-инкубатор
директоры (келiсiм бойынша)
Қуанғанова                 - "Қазақстан кәсiпкерлерi форумы"
Гүлнар Шаймұратқызы          қауымдастығы атқарушы директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Құрманғазин                - "Көкжар" агроөнеркәсiптiк
Есмұхан Ақнаурызұлы          тауар-шикiзат биржасы" жауапкершiлігі
шектеулi серiктестігiнiң президентi,
Ақтөбе қаласы (келiсiм бойынша)
Манақбай Толымбек          - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры"
акционерлiк қоғамы басқармасының
төрағасы
Саңғылбаев                 - "Жамбыл облыстық шағын бизнес
Рүстем Асанұлы               орталығы" қоғамдық бiрлестiгiнiң
төрағасы, Жамбыл қаласы
(келiсiм бойынша)
Сарқытбаев                 - "ТұранӘлем" банкi Алматы филиалының
Самат Қалабекұлы             директоры (келiсiм бойынша)

7. Рабочим группам в срок до 10 января 2005 года обобщить выработанные предложения для подготовки записки на имя Главы государства, отражающей комплекс мер по развитию и поддержке малого и среднего предпринимательства.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 декабря 2004 года N 358-р
Состав рабочей группы
по финансово-экономическим вопросам
Узбеков Гани Нурмаханбетович      - вице-министр финансов Республики
Казахстан, председатель
Айсагалиева София Серикбаевна     - исполнительный директор ассоциации
"Форум предпринимателей Казахстана",
сопредседатель (по согласованию)
Баймухаметова Сауле Женисовна     - начальник отдела правового обеспечения
юридического управления Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан, секретарь
Алдабергенов Нурлан Шадибекович   - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных монополий
Ержанов Аманияз Касымович         - первый заместитель председателя
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Кенесарин Сагир Есенгулович       - заместитель заведующего Экономическим
отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Алимов Ермек Габдулсагатович      - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Тлеумуратов Юрий Джумабаевич      - начальник управления
непроизводственных платежей
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Абт Николай Викторович            - президент ассоциации предпринимателей
Карагандинской области
(по согласованию)
Балфанбаев Ерлик                  - президент ассоциации поддержки и
развития строительства, директор
товарищества с ограниченной
ответственностью "Алина"
(по согласованию)
Бессонов Евгений Анатольевич      - вице-президент ассоциации предприятий
мебельной и деревообрабатывающей
промышленности Республики Казахстан
(по согласованию)
Беркман Анатолий Абрамович        - президент ассоциации производителей
фармацевтической медицинской продукции
"Медфарм Казахстан" (по согласованию)
Сейфуллин Сакен Орынбекович       - сопредседатель ассоциации "Молочный
союз Казахстана", генеральный директор
акционерного общества "Компания
Фудмастер" (по согласованию)
Фалеева Вера Степановна           - президент ассоциации полиграфистов
Казахстана (по согласованию)
Шестаков Геннадий Алексеевич      - председатель Казахстанской ассоциации
таможенных брокеров (по согласованию)
Состав рабочей группы
по юридическим вопросам
Асанов Жакып Кажманович           - вице-министр юстиции Республики
Казахстан, председатель
Доскенов Талгат Казкенович        - президент Центрально-Казахстанской
ассоциации предпринимателей,
сопредседатель (по согласованию)
Рамазанова Салтанат Джюмановна    - начальник управления Департамента
регистрации нормативных правовых
актов Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарь
Умралиев Ербол Джумабаевич        - заместитель заведующего Юридическим
отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Камалиев Берик Сайлауович         - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Ашуменова Динара Мейерхановна     - заместитель директора Департамента
административно-правовой работы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Айтенов Марат Дуйсенбекович       - начальник юридического управления
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Джетибаева Алия Муратхановна      - заместитель начальника юридического
управления Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Ермаков Владимир Александрович    - директор центра обслуживания
предпринимателей "Секрет+Сервис"
(по согласованию)
Кайсенова Нуржамал Хасановна      - президент Алматинской ассоциации
туризма (по согласованию)
Ли Эдуард Александрович           - директор товарищества с ограниченной
ответственностью "Гектор Даминиус"
(по согласованию)
Палташева Мунавара Турсуновна     - исполнительный директор Алматинской
ассоциации предпринимателей
(по согласованию)
Состав рабочей группы
по вопросам снижения административных
барьеров и дебюрократизации
Исаев Батырхан Арысбекович        - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
председатель
Ямбаев Виктор Вениаминович        - президент Алматинской
ассоциации предпринимателей,
сопредседатель (по согласованию)
Жанбулатова Женыс Сайлаубековна   - начальник отдела управления
непроизводственных платежей
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь
Сизов Александр Павлович          - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами,
председатель экспертного совета
по вопросам поддержки и развития
малого и среднего предпринимательства
при Агентстве Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Бралиев Альжан Хамидуллаевич      - заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по статистике
Абдишев Бауржан Туйтеевич         - заместитель председателя Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Базарбаева Асия Бахытовна         - заместитель председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
Манаев Талгат Ерсаинович          - заместитель председателя Комитета
регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Ракишев Сейфолла Байдюсенович     - заместитель заведующего Сводным
аналитическим отделом Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Куанганов Фархад Шаймуратович     - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Нуркиянов Толеухан Муратканович   - советник Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан
Кан Олег Витальевич               - заместитель начальника управления
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, член экспертного
совета по вопросам поддержки и
развития малого и среднего
предпринимательства при Министерстве
внутренних дел Республики Казахстан
Дворецкий Владимир Яковлевич      - президент Республиканского союза
промышленников вторичной металлургии
(по согласованию)
Казанцева Галина Сергеевна        - председатель профсоюза работников
малого и среднего бизнеса
Восточно-Казахстанской области,
город Усть-Каменогорск
(по согласованию)
Лик Владимир Валентинович         - президент Республиканской отраслевой
ассоциации вторичной металлургии
(по согласованию)
Сыбанкулова Зурият Нуралимовна    - президент ассоциации поддержки и
развития фармдеятельности
(по согласованию)
Казанцев Павел Олегович           - президент ассоциации по защите прав
предпринимателей города Астаны
(по согласованию)
Состав рабочей группы
по вопросам развития инфраструктуры
поддержки предпринимательства
Смагулов Болат Советович          - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, председатель
Баталов Раимбек Анварович         - председатель Совета форума
предпринимателей Казахстана,
президент товарищества с
ограниченной ответственностью
"Раимбек групп", сопредседатель
(по согласованию)
Туржанов Серик Абдикалиевич       - директор Департамента малого бизнеса
акимата г. Алматы (по согласованию),
сопредседатель
Федосенко Нина Федоровна          - начальник отдела мониторинга
предпринимательской среды и работы с
общественными объединениями
предпринимателей Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Чиналиев Газиз Коршабекович       - заместитель заведующего Отделом
производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
Дарибаев Мурат Аманкельдиевич     - руководитель аппарата Министерства
индустрии и торговли
Республики Казахстан
Алимов Ермек Габдулсагатович      - советник Премьер-Министра
Республики Казахстан
Дукенбаев Ерик Оксенович          - президент Казахстанской ассоциации
бизнес-инкубаторов и инновационных
центров (по согласованию)
Дюсембаев Бакытриза Куликбаевич   - президент общественного объединения
ассоциации "Бизнес", город Павлодар
(по согласованию)
Керимкулов Канат Иксанович        - вице-президент общественного
объединения "Лига предпринимателей
Казахстана", директор
бизнес-инкубатора (по согласованию)
Куанганова Гульнар Шаймуратовна   - заместитель исполнительного директора
ассоциации "Форум предпринимателей
Казахстана" (по согласованию)
Курмангазин Есмухан Акнаурызович  - президент товарищества с ограниченной
ответственностью "Агропромышленная
товарно-сырьевая биржа "Кокжар",
город Актобе (по согласованию)
Манакбай Толымбек                 - председатель правления акционерного
общества "Фонд развития малого
предпринимательства" (по согласованию)
Сангильбаев Рустам Асанович       - председатель общественного объединения
"Жамбылский областной центр малого
бизнеса", город Тараз
(по согласованию)
Саркытбаев Самат Калабекович      - директор Алматинского филиала банка
"ТуранАлем" (по согласованию)