"Қымбат бағалы металдардан жасалған бұйымдардың айналымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы N 375-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"Қымбат бағалы металдардан жасалған бұйымдардың айналымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Смағұлов               - Қазақстан Республикасының Индустрия
Болат Советұлы           және сауда вице-министрi, жетекшi
Қасымова               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Әсия Салғарақызы         сауда министрлігінің Инновациялық саясат
және жаңа технологияларды дамыту
департаментi директорының орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары
Мейiрбаева             - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ғалия-Бану Оңдасынқызы   сауда министрлiгiнiң Стандарттау,
метрология және сертификаттау комитетi
аккредиттеу, сертификаттау және сапаны
басқару бөлiмiнiң бас маманы, хатшы
Тәутеев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң
Әуесбек Зпашұлы          Кеңсесi Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым
бөлiмiнiң бас сарапшысы
Советский              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Вячеслав Крестянович     бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Салалық саясат және бағдарламалар
департаментi салааралық үйлестiру және
лицензиялау басқармасының бастығы
Әбдiкәрiмов            - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Марғұлан Жеңiсұлы        минералдық ресурстар министрлiгi
лицензиялау және лицензиялық шарттар мен
ережелердi бақылау бөлiмiнiң бастығы
Скорик                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Юлия Ивановна            сауда министрлiгi Әкiмшiлiк және құқықтық
жұмыс департаментiнiң заң басқармасы
құқықтық қамтамасыз ету және жаппай оқыту
бөлiмiнiң аға маманы
Мағауянов              - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Муфтиғазы Меркешұлы      Кассалық операциялар және құндылықтарды
сақтау орталығының (филиалының) бағалы
металдар қоры бөлiмiнiң бастығы (келiсiм
бойынша)
Сүлейменов             - Қазақстан зергерлiк бизнес қауымдастығының
Iлияс                    президентi (келiсiм бойынша)
Мұхаммед-Халелұлы
Бекмағанбетов          - "Ұлттық сараптау және сертификаттау
Сырым Көпболсынұлы       орталығы" ашық акционерлiк қоғамы
мемлекеттік сатып алу және іс қағаздарын
жүргiзу бөлiмiнiң бастығы (қымбат бағалы
металдардан жасалған зергерлiк бұйымдарды
сертификаттау жөнiндегi сарапшы-аудитор)
(келiсiм бойынша)

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "Об обороте изделий из драгоценных металлов"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 375-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года N 375-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "Об обороте изделий из драгоценных металлов":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Смагулов Болат Советович     - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Касымова Асия Салгараевна    - заместитель директора Департамента
инновационной политики и развития
новых технологий Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Мейрбаева                    - главный специалист отдела
Галия-Бану Ондасыновна         аккредитации, сертификации и
управления качеством Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан,
секретарь
Таутеев Ауесбек Зпашевич     - главный эксперт Отдела
производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Советский                    - начальник управления межотраслевой
Вячеслав Крестьянович          координации и лицензирования
Департамента отраслевой политики и
программ Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Абдыкаримов                  - начальник отдела лицензирования и
Маргулан Женисович             контроля лицензионных условий и
правил Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Скорик Юлия Ивановна         - главный специалист отдела правового
обеспечения и всеобуча юридического
управления Департамента
административной и правовой работы
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Магауянов                    - начальник фондового отдела
Муфтигазы Меркешевич           драгоценных металлов Центра кассовых
операций и хранения ценностей
(филиала) Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)
Сулейменов                   - президент Казахстанской ассоциации
Ильяс Мухаммед-Халелович       ювелирного бизнеса (по согласованию)
Бекмаганбетов                - начальник отдела государственных
Сырым Копболсынович            закупок и делопроизводства (эксперт-
аудитор по сертификации ювелирных
изделий из драгоценных металлов)
открытого акционерного общества
"Национальный центр экспертизы и
сертификации" (по согласованию)

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 сәуiрге дейiнгi мерзiмде "Қымбат бағалы металдардан жасалған бұйымдардың айналымы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi С.М.Мыңбаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 апреля 2005 года разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "Об обороте изделий из драгоценных металлов".
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и торговли Pecпублики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр