Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың 2004 жылғы 9-10 қыркүйектегi Австрия Республикасына сапары барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 28 желтоқсандағы N 382-ө Өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2004 жылғы 9-10 қыркүйектегi Австрия Республикасына сапары барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды іске асыру және қазақстан-австрия ынтымақтастығын одан әрі дамытуды қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың 2004 жылғы 9-10 қыркүйектегi Австрия Республикасына сапары барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды іске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiндегi тиiстi шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгі кемінде жарты жылда бір рет Жоспардың іске асырылу барысы туралы Қазақстан Республикасының Yкiметiн хабардар етсін.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 28 желтоқсандағы
N 382-ө өкiмiмен
бекiтілген
Қазақстан Республикасының Президентi
Н.Ә.Назарбаевтың 2004 жылғы 9-10
қыркүйектегi Австрия Республикасына сапары
барысында қол жеткiзiлген уағдаластықтарды
iске асыру жөнiндегi iс-шаралар
ЖОСПАРЫ
__________________________________________________________________
P/c |                            | Орындалу |
N  |      Iс-шара               | мерзiмi  | Орындауға жауаптылар
__________________________________________________________________
1            2                       3                 4
__________________________________________________________________
1.   Мынадай халықаралық шарт-
тардың күшiне енуi жөнiн-
дегi қажетті мемлекетiші-
лiк рәсiмдерді жүргiзу:
1) Қазақстан Республикасы      2005     Қазақстан Республикасы
мен Австрия Республикасы      жылдың      Қаржы министрлiгi
арасындағы Табыс пен капи-    IV тоқ-
талға салынатын салықтарға    саны
қатысты конвенция;
2) Қазақстан Республикасы-    --//--    Қазақстан Республикасы
ның Үкiметi мен Австрия                   Индустрия және сауда
Федералдық Үкiметi ара-                       министрлігі
сындағы Экономикалық,
ауыл шаруашылығы, табиғат
қорғаушылық өнеркә-
сiптiк, техникалық және
технологиялық ынтымақтастық
туралы келiсiм;
3) Қазақстан Республикасы-    --//--    Қазақстан Республикасы
ның Үкiметі мен Ядролық                    Энергетика және
сынауларға жан-жақты тыйым              минералдық ресурстар
салу туралы шарт ұйымының                     министрлігі
Дайындық комиссиясы арасын-
дағы ЯСЖТШ-ны қолдаудағы,
сертификаттаудан кейiнгi
iс-шараларды қоса алғанда,
халықаралық мониторинг
объектілерiндегi iс-шара-
ларды жүргізу туралы келi-
сiм.

Об утверждении Плана мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе визита Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в Австрийскую Республику 9-10 сентября 2004 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2004 года N 382-р
В целях реализации договоренностей, достигнутых в ходе визита Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в Австрийскую Республику 9-10 сентября 2004 года, и обеспечения дальнейшего развития казахстанско-австрийского сотрудничества:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе визита Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в Австрийскую Республику 9-10 сентября 2004 года (далее - План).
2. Центральным исполнительным и иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) принять соответствующие меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан не реже одного раза в полугодие информировать Правительство Республики Казахстан о ходе реализации Плана.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 28 декабря 2004 года N 382-р
ПЛАН
мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе визита
Президента Республики Казахстан Назарбаева Н.А. в Австрийскую
Республику 9-10 сентября 2004 года
__________________________________________________________________________
N   |          Мероприятие       | Срок     | Ответственные за исполнение
п\п |                            |исполнения|
--------------------------------------------------------------------------
1  |               2            |    3     |            4
--------------------------------------------------------------------------
1.  Провести необходимые внутри-
государственные процедуры по
вступлению в силу следующих
международных договоров:
1) Конвенция между Респуб-    IV         Министерство финансов Респуб-
ликой Казахстан и Австрий-    квартал    лики Казахстан
ской Республикой в отношении  2005
налогов на доход и            года
на капитал;
2) Соглашение между Прави-    --\\--     Министерство индустрии и
тельством Республики                     торговли Республики Казахстан
Казахстан и Австрийским
Федеральным Правительством
об экономическом, сельско-
хозяйственном, природо-
охранном, промышленном,
техническом и технологичес-
ком сотрудничестве;
3) Соглашение между Прави-    --\\--     Министерство энергетики и
тельством Республики Казах-              минеральных ресурсов
стан и Подготовительной                  Республики Казахстан
Комиссией Организации
Договора о всеобъемлющем
запрещении ядерных
испытаний о проведении
мероприятий, включая
пост-сертификационные
мероприятия, на объектах
международного мониторинга
в поддержку ДВЗЯИ.

2.   Мынадай халықаралық шарттар-   2005     Қазақстан Республикасы
дың жобаларын қол қоюға       жылдың      Индустрия және сауда
дайындауды аяқтау:            II тоқ-          министрлігі
1) Қазақстан Республикасының   саны
Үкiметі мен Австрия Респуб-
ликасының Үкiметi арасындағы
Инвестицияларды өзара қор-
ғауды көтермелеу туралы
келiсiм;
2) Қазақстан Республикасының  --//--    Қазақстан Республикасы
Үкiметi мен Австрия Респуб-             Көлiк және коммуникация
ликасының Үкiметi арасындағы                  министрлiгі
Халықаралық автомобиль
қатынасы туралы келiсiм.
3.   Австрия Республикасының Фе-    2005     Қазақстан Республикасы
дералдық Экономикалық пала-   жылдың    Индустрия және сауда
тасының Қазақстан Республи-   II тоқ-   министрлiгi, Қазақстан
касындағы өкiлдігін ашу        саны     Республикасы Сыртқы
туралы мәселенi пысықтау                iстер министрлігі
4.   Австрия тарабымен ынтымақ-
тастықты кеңейту жөнiндегi
нақты ұсыныстарды пысықтау
және енгізу:
1) Мынадай салаларда бiр-      2005
лескен кәсiпорындар құру,     жылдың
инвестициялар мен жаңа        II тоқ-
технологияларды тарту:         саны
мұнай-газ жабдықтарын жасап
шығару;
электротехникалық жабдық-
тарды жасап шығару;
құрылыс материалдарын
жасап шығару;                           Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігі
ауыл шаруашылығы                        Қазақстан Республикасы
өнiмдерiн өңдеу;                           Ауыл шаруашылығы
министрлігі
дәрiлiк препараттар                     Қазақстан Республикасы
өндiрiсi;                                  Денсаулық сақтау
министрлігі
биотехнологиялар;                       Қазақстан Республикасы
Білiм және ғылым
министрлігі
мұнай-химия.                            Қазақстан Республикасы
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі
2) Қазақстанда инно-          2005 жыл  Қазақстан Республикасы
вациялық инфрақұрылымды       барысында   Индустрия және сауда
құруға австрия тарапынан                      министрлігі
жәрдем көрсету (технопарк-
тер, ғылым қалашықтары,
технополистер).
5.   Қазақстан Республикасы         2005     Қазақстан Республикасы
мен Австрия Республикасы      жылдың    Көлiк және коммуникация
арасындағы тұрақты әуе        I тоқ-         министрлігі
қатынасын қайта бастау        саны
туралы мәселенi пысықтау
6.   Австрия Республикасының       2005 жыл  Қазақстан Республикасы
Федералдық Президентi         барысында     Сыртқы iстер
Х. Фишердiң Қазақстан                        министрлiгі
Республикасына сапарын
өткiзу туралы мәселенi
пысықтау

2.  Завершить подготовку к
подписанию проектов
следующих международных
договоров:
1) Соглашение между           II         Министерство индустрии и
Правительством Республики     квартал    торговли Республики
Казахстан и Правитель-        2005       Казахстан
ством Австрийской             года
Республики о поощрении
взаимной защите инвестиций;
2) Соглашение между           --\\--     Министерство транспорта и
Правительством Республики                коммуникаций Республики
Казахстан и Правительством               Казахстан
Австрийской Республики о
международном автомобиль-
ном сообщении.
3.  Проработать вопрос об         II         Министерство индустрии и
открытии в Республике         квартал    торговли Республики
Казахстан представитель-      2005       Казахстан, Министерство
ства Федеральной Экономи-     года       иностранных дел
ческой палаты Австрийской                Республики Казахстан
Республики
4.  Проработать и внести
конкретные предложения
по расширению сотрудни-
чества с австрийской
стороной:
1) Создание совместных        II
предприятий, привлечение      квартал
инвестиций и новых            2005
технологий в следующих        года
областях:
производство нефтегазового
оборудования;
производство электро-
технического оборудования;
производство строительных
материалов;                              Министерство индустрии и
торговли Республики
Казахстан
переработка сельско-                     Министерство сельского
хозяйственной продукции;                 хозяйства Республики
Казахстан
производство лекарственных               Министерство здравоохранения
препаратов;                              Республики Казахстан
биотехнологии;                           Министерство образования и науки
Республики Казахстан
нефтехимия.                              Министерство энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
2) Оказание австрийской       В тече-    Министерство индустрии и
стороной содействия в         ние        торговли Республики
создании инновационной        2005 года  Казахстан
инфраструктуры в Казахстане
(технопарки, наукограды,
технополисы)
5.  Проработать вопрос о          I          Министерство транспорта и
возобновлении регулярного     квартал    коммуникаций Республики
авиасообщения между           2005       Казахстан
Республикой Казахстан и       года
Австрийской Республикой
6.  Проработать вопрос о          В тече-    Министерство иностранных дел
проведении визита             ние        Республики Казахстан
Федерального Президента       2005
Австрийской Республики        года
X. Фишера в Республику
Казахстан

7.   Қазақстан-австрия              2005     Қазақстан Республикасы
сауда-экономикалық ынты-      жылдың    Индустрия және сауда
мақтастық жөнiндегi           І тоқ-          министрлiгі
үкiметаралық комиссия-         саны
сының 1-шi отырысын өткiзу
туралы мәселенi пысықтау
__________________________________________________________________

7.  Проработать вопрос о          I          Министерство индустрии и
проведении 1-го заседания     квартал    торговли Республики
казахстанско-австрийской      2005       Казахстан
Межправительственной          года
комиссии по торгово-
экономическому
сотрудничеству
__________________________________________________________________________