Қазақстан Республикасында 15-тен 25 жасқа дейiнгi тұрғындарды қызылша мен қызамыққа қарсы жаппай иммундауды ұйымдастыру және жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 22 қаңтардағы N 11-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау iсiн реформалау мен дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 13 қазандағы N 1050  қаулысына сәйкес:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, Iшкi iстер, Қорғаныс, Әдiлет министрлiктерi, Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi 2005 жылғы 21 ақпаннан бастап 7 наурыз аралығында 15-тен 25 жасқа дейiнгi тұрғындарды қызылша мен қызамыққа қарсы жаппай иммундауды ұйымдастыруды және жүргiзудi қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi осы өкiмнен туындайтын ұйымдастыру iс-шараларын орындауды қамтамасыз етсiн және 2005 жылғы 5 сәуiрге дейiн Қазақстан Республикасының Үкiметiне 15-тен 25 жасқа дейiнгi тұрғындарды қызылша мен қызамыққа қарсы жаппай иммундауды жүргiзудiң нәтижелерi туралы ақпарат берсiн.
3. Осы өкiмнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары А.С. Есiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министр

Об организации и проведении массовой иммунизации населения в возрасте от 15 до 25 лет против кори и краснухи в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 января 2005 года N 11-р
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2004 года N 1050 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы":
1. Министерствам здравоохранения, внутренних дел, обороны, юстиции Республики Казахстан, Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить организацию и проведение массовой иммунизации населения в возрасте от 15 до 25 лет против кори и краснухи с 21 февраля по 7 марта 2005 года.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить выполнение организационных мероприятий, вытекающих из настоящего распоряжения, и представить информацию о результатах проведения массовой иммунизации населения в возрасте от 15 до 25 лет против кори и краснухи в Правительство Республики Казахстан до 5 апреля 2005 года.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С.
Премьер-Министр