"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 21-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Жастар iстерi жөніндегі кеңеспен бiрлесiп, 2005 жылдың IV тоқсанында "Қазақстан жастарының жалпыреспубликалық форумы туралы ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасын Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің  2005.04.27.  N 103 өкімімен.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары бұрын қабылданған нормативтiк құқықтық келiсiмдердi "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттiк жастар саясаты туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес келтiрсiн.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 февраля 2005 года N 21-р
1. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с Советом по делам молодежи при Правительстве Республики Казахстан в IV квартале 2005 года внести на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Положения об общереспубликанском форуме молодежи Казахстана". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 27 апреля 2005 г. N 103-p .
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан привести в соответствие с Законом Республики Казахстан "О государственной молодежной политике в Республике Казахстан" ранее принятые нормативные правовые акты.
Премьер-Министр