Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң мәжiлiсiн дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 31-ө Өкімі
Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң мәжiлiсiн дайындау және 2005 жылғы 24-25 ақпанда Астана қаласында өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз ету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі:
Шанхай ынтымақтастық ұйымына мүше мемлекеттердiң Сыртқы iстер министрлерi кеңесiнiң мәжiлiсiн (бұдан әрi - мәжiлiс) дайындау және 2005 жылғы 24-25 ақпанда Астана қаласында өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларын қамтамасыз етсiн;
Қытай Халық Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы, Тәжiкстан Республикасы, Өзбекстан Республикасы және Шанхай ынтымақтастық ұйымының Хатшылығы ресми делегациялары (бұдан әрi - ресми делегациялар) мүшелерiнiң 1+3 формат бойынша қонақ үйде тұруына 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 2581224 (екi миллион бес жүз сексен бiр мың екi жүз жиырма төрт) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгі, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) ресми делегациялар мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздігін, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігі белгiленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігімен және Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігімен бiрлесiп, ресми делегациялар арнайы ұшақтарының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн, Астана қаласының әуежайына қонуын және одан ұшып шығуын;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшақтарға техникалық қызмет көрсетудi, олардың тұрағын және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгі мәжiлiстiң бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
5. Астана қаласының әкiмi ресми делегацияларды қарсы алу және шығарып салу, Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру, мәдени бағдарлама ұйымдастыру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрiнiң атынан ресми қабылдауда концерттiк бағдарлама ұйымдастырсын.

О подготовке и проведении заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Шанхайской организации сотрудничества
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 31-p
В целях обеспечения протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Шанхайской организации сотрудничества с 24 по 25 февраля 2005 года в городе Астане:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
обеспечить протокольно-организационные мероприятия по подготовке и проведению заседания Совета министров иностранных дел государств-членов Шанхайской организации сотрудничества с 24 по 25 февраля 2005 года в городе Астане (далее - заседание);
выделить средства на проживание в гостинице членов официальных делегаций Китайской Народной Республики, Кыргызской Республики, Российской Федерации, Республики Таджикистан, Республики Узбекистан и Секретариата Шанхайской организации сотрудничества (далее - официальные делегации) по формату 1+3 в сумме 2581224 (два миллиона пятьсот восемьдесят одна тысяча двести двадцать четыре) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальных делегаций в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан и Министерством иностранных дел Республики Казахстан пролет специальных самолетов официальных делегаций над территорией Республики Казахстан, посадку и вылет в аэропорту города Астаны;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специальных самолетов в аэропорту города Астаны.
4. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан обеспечить освещение заседания в средствах массовой информации.
5. Акиму города Астаны обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальных делегаций, оформлению аэропорта и улиц города Астаны, организации культурной программы.
6. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) организовать концертную программу на официальном приеме от имени Министра иностранных дел Республики Казахстан.

7. Осы өкiмнiң iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр

7. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр