2005 жылы Қазақстан Республикасында ресми халықаралық жарыстар өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 23 наурыздағы N 60-ө Өкімі
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң 2005 жылы Қазақстан Республикасының аумағында ресми халықаралық жарыстар өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса беріліп отырған:
1) 2005 жылы Қазақстан Республикасында өткiзілетiн ресми халықаралық жарыстардың тiзбесi;
2) 2005 жылы Қазақстан Республикасында ресми халықаралық жарыстарды дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру комитетiнiң құрамы бекiтілсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгі, Астана және Алматы қалаларының, Ақмола облысының әкiмдерi спорт түрлерi бойынша тиiстi федерациялармен келiсiм бойынша ресми халықаралық жарыстарды (бұдан әрi - жарыстар) дайындауды және өткiзудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi қоғамдық тәртiптің сақталуын, ресми тұлғалар мен жарыстарға қатысушылар тұратын және жарыстар өтетiн жерлерде олардың қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жарыстарға қатысушы шетелдiк азаматтардың Астана және Алматы қалаларының қонақ үйлерiнде тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi жарыстарға қатысушыларға медициналық қызмет көрсетудi қамтамасыз етуде жәрдем көрсетсiн.
6. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi жарыстарға қатысушыларға көлiктік қызмет көрсетудi қамтамасыз етуде жәрдем көрсетсiн.
7. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнiң Спорт iстерi комитетінiң шақыруымен Қазақстан Республикасына жiберілетiн жарыстарға қатысушы шетелдiк азаматтарға консулдық алымдар алмай, визалық қолдау көрсетсiн және визалар беруді жүргізсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 23 наурыздағы
N 60-ө өкiмiмен
бекiтiлген
2005 жылы Қазақстан Республикасында өткiзiлетiн
ресми халықаралық жарыстардың тiзбесi
N
Iс-шаралардың атауы
Өткiзу
мерзiмi
Өткiзу орны
Жауаптылар
1
2
3
4
5
1.
Волейболдан
ерлер коман-
далары ара-
сында әлем
чемпионатына
қатысу құқығы
үшiн iрiктеу
турнирi
15-19
сәуiр
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының Волейбол федерациясы (келiсiм бойынша)
2.
Триатлоннан
Азия кубогы
29-31
шілде
Ақмола
облы-
сының
Бурабай
кентi
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі, Ақмола облысының өкiмi, Қазақстан Республикасының Триатлон федерациясы (келiсiм бойынша)
3.
Нысана көз-
деуден Азия
чемпионаты
12-19 қыркүйек
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет, ақпарат
және спорт министрлігі,
Алматы қаласының әкiмi,
Қазақстан Республикасының атыс
спорты федерациясы
(келiсiм бойынша)
4.
Қазiргi көп-
сайыстан
Азия
чемпионаты

О проведении официальных международных соревнований в 2005 году в Республике Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 марта 2005 года N 60-p
1. Принять предложение Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан о проведении в 2005 году на территории Республики Казахстан официальных международных соревнований.
2. Утвердить прилагаемые:
1) перечень официальных международных соревнований, проводимых в 2005 году в Республике Казахстан;
2) состав Организационного комитета по подготовке и проведению официальных международных соревнований в 2005 году в Республике Казахстан.
3. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан, акимам городов Астаны и Алматы, Акмолинской области по согласованию с соответствующими федерациями по видам спорта обеспечить подготовку и проведение официальных международных соревнований (далее - соревнования).
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить охрану общественного порядка, безопасность официальных лиц и участников соревнований в местах их проживания и проведения соревнований, а также регистрацию в гостиницах городов Астаны и Алматы иностранных граждан - участников соревнований.
5. Министерству здравоохранения Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении участников соревнований медицинским обслуживанием.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан оказать содействие в обеспечении транспортного обслуживания участников соревнований.
7. Министерству иностранных дел Республики Казахстан оказать визовую поддержку и произвести выдачу виз иностранным гражданам - участникам соревнований, направляющимся в Республику Казахстан по приглашению Комитета по делам спорта Министерства культуры,
информации и спорта Республики Казахстан без взимания консульских сборов.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от«23»марта 2005 года N 60-p
Перечень
официальных международных соревнований, проводимых
в 2005 году в Республике Казахстан
N
Наименование
мероприятий
Сроки
проведения
Место
проведения
Ответственные
1
2
3
4
5
1.
Отборочный
турнир по во-
лейболу за право участия
в финале Чем-
пионата мира
среди мужских
команд
15-19
апреля
город
Алматы
Министерство культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан, аким города Алматы,
Федерация волейбола
Республики Казахстан
(по согласованию)
2.
Кубок Азии
по триатлону
29-31
июля
поселок
Боровое
Акмолин-
ской
области
Министерство культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан, аким Акмолинской
области, Федерация
триатлона Республики
Казахстан
(по согласованию)
3.
Чемпионат Азии по
пулевой
стрельбе
12-19
сентября
город
Алматы
Министерство культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан,
аким города Алматы,
Федерация стрельбы
Республики Казахстан
(по согласованию)
4.
Чемпионат
Азии по сов-
ременному
пятиборью

20-26
қыркүйек
Алматы
қаласы
Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі,
Алматы қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының Қазiргі
көпсайыс және биатлон
одағы (келiсiм бойынша)
5.
Ерлер және
әйелдер
арасында
самбодан әлем
чемпионаты
11-14
қараша
Астана
қаласы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет, ақпарат және
спорт министрлiгi,
Астана қаласының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының Самбо
күресi федерациясы
(келiсiм бойынша)
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінiң
2005 жылғы 23 наурыздағы
N 60-ө өкiмiмен
бекiтiлген
2005 жылы Қазақстан Республикасында ресми халықаралық
жарыстарды дайындау және өткiзу жөнiндегі ұйымдастыру
комитетiнiң құрамы
Қосыбаев              - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат
Есетжан Мұратұлы        және спорт министрi, төраға
Тұрлыханов            - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат
Дәулет Болатұлы         және спорт министрлігі Спорт iстерi
комитетiнiң төрағасы, төрағаның орынбасары
Қанағатов             - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат
Елсияр Баймұхамедұлы    және спорт министрлігінiң Спорт iстерi
комитетi төрағасының орынбасары, төрағаның
орынбасары
Қасымов               - Қазақстан Республикасының Парламентi
Мағзам Есенгелдiұлы     Сенатының Аппараты басшысының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Лавриненко            - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович           коммуникация бiрiншi вице-министрi
Отто                  - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер бiрiншi
Иван Иванович           вице-министрi
Диқанбаева            - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Сәуле Әлкейқызы         вице-министрi
Зверьков              - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Вадим Павлович          министрiнің орынбасары
Шүкеев                - Астана қаласының әкiмi
Өмiрзақ Естайұлы
Тасмағамбетов         - Алматы қаласының әкiмi, Қазақстан
Иманғали Нұрғалиұлы     Республикасы Атыс спорты федерациясының
президентi
Есенбаев              - Ақмола облысының әкiмi
Мәжит Төлеубекұлы
Кулагин               - Қостанай облысының әкiмi, Қазақстан
Сергей Витальевич       Республикасы Триатлон федерациясының
құрметтi президентi
Баталов               - Алматы облысы әкiмiнiң орынбасары, Алматы
Амандық Ғаббасұлы       қаласы мен Алматы облысы Волейбол
федерациясының басшысы
Айтхожин              - Астана қаласы әкiмдiгi дене тәрбиесi және
Азамат Серiкұлы         спорт басқармасының бастығы
Әбенов                - Алматы қаласы әкiмiнiң аппараты дене
Сұлтан Мұрашұлы         тәрбиесi және спорт басқармасының бастығы
Кәкiшев               - Ақмола облысы әкiмдiгi дене тәрбиесi және
Сапарбек Сақтағанұлы    спорт басқармасының бастығы
Атамқұлов             - "Қазақстан темiр жолы" АҚ-ның президентi,
Ерлан Дүмшебайұлы       Қазақстан Республикасы Волейбол
федерациясының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Досымбетов            - Қазақстан Республикасы Ұлттық Олимпиада
Тимур Камалұлы          комитетiнiң президентi, Қазақстан
Республикасының Қазiргi көпсайыс және
биатлон одағының президентi (келiсiм
бойынша)
Валиев                - Қазақстан Республикасы Самбо күресi
Рафик Гарифович         федерациясының президентi (келiсiм бойынша)
3ахарин               - "Балуан Шолақ атындағы спорт және мәдениет
Юрий Кузьмич            сарайы" коммуналдық мемлекеттiк
кәсiпорнының директоры (келiсiм бойынша)
Кан                   - Қазақстан Республикасы Волейбол
Юрий Павлович           федерациясының бас хатшысы (келiсiм бойынша)

20-26
сентября
город
Алматы
Министерство культуры,
информации и спорта Республики Казахстан, аким города Алматы,
Союз современного
пятиборья и биатлона
Республики Казахстан
(по согласованию)
5.
Чемпионат мира по самбо
среди мужчин
и женщин
11-14
ноября
город
Астана
Министерство культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан, аким города Астаны,  Федерация борьбы самбо
Республики Казахстан
(по согласованию)
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 марта 2005 года N 60-р
Состав
Организационного комитета по подготовке и
проведению официальных международных соревнований
в 2005 году в Республике Казахстан
Косубаев                     - Министр культуры, информации и спорта
Есетжан Муратович              Республики Казахстан, председатель
Турлыханов                   - председатель Комитета по делам спорта
Даулет Болатович               Министерства культуры, информации и
спорта Республики Казахстан,
заместитель председателя
Канагатов                    - заместитель председателя Комитета по
Елсияр Баймухамедович          делам спорта Министерства культуры,
информации и спорта Республики
Казахстан, заместитель председателя
Касымов                      - заместитель руководителя Аппарата
Магзам Есенгельдинович         Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Лавриненко                   - первый вице-министр транспорта и
Юрий Иванович                  коммуникаций Республики Казахстан
Отто                         - первый вице-министр внутренних дел
Иван Иванович                  Республики Казахстан
Диканбаева                   - вице-министр здравоохранения
Сауле Алкеевна                 Республики Казахстан
Зверьков                     - заместитель Министра иностранных дел
Вадим Павлович                 Республики Казахстан
Шукеев                       - аким города Астаны
Умирзак Естаевич
Тасмагамбетов                - аким города Алматы, президент
Имангали Нургалиевич           федерации стрельбы Республики
Казахстан
Есенбаев                     - аким Акмолинской области
Мажит Толеубекович
Кулагин                      - аким Костанайской области, почетный
Сергей Витальевич              президент федерации триатлона
Республики Казахстан
Баталов                      - заместитель акима Алматинской
Амандык Габбасович             области, руководитель федерации
волейбола города Алматы и
Алматинской области
Айтхожин                     - начальник управления физической
Азамат Серикович               культуры и спорта акимата города
Астаны
Абенов                       - начальник управления физической
Султан Мурашевич               культуры и спорта аппарата акима
города Алматы
Какишев                      - начальник управления физической
Сапарбек Сахтаганович          культуры и спорта акимата
Акмолинской области
Атамкулов                    - президент акционерного общества
Ерлан Думшебаевич              "Казакстан темір жолы",
вице-президент федерации волейбола
Республики Казахстан
(по согласованию)
Досымбетов                   - президент Национального олимпийского
Тимур Камалович                комитета Республики Казахстан,
президент союза современного
пятиборья и биатлона Республики
Казахстан (по согласованию)
Валиев                       - президент федерации борьбы самбо
Рафик Гарифович                Республики Казахстан
(по согласованию)
Захарин                      - директор коммунального
Юрий Кузьмич                   государственного предприятия "Дворец
спорта и культуры имени Балуана
Шолака" (по согласованию)
Кан                          - генеральный секретарь федерации
Юрий Павлович                  волейбола Республики Казахстан
(по согласованию)