"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 25 наурыздағы N 67-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есiмов                    - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы          Министрiнiң орынбасары, жетекшi
Балиева                   - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Зағипа Яхияқызы             министрi, жетекшiнiң орынбасары
Әйтекенов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Медiбайұлы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi, жетекшiнiң орынбасары
Әбдiрахым                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Нұрлан Ерғалиұлы             министрлiгiнің конституциялық,
әкiмшілiк, қылмыстық, қылмыстық iс
жүргізу және қылмыстық-атқару
заңнамасы басқармасы бастығының
орынбасары, хатшы
Аяшев                      - Қазақстан Республикасының
Оңалбай                      Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Әзiрханов                  - Маңғыстау облысы
Басшы Айжанақұлы             Бейнеу ауданының әкiмi
Әбілхан                    - Қазақстан Республикасының
Машани                       Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)
Бурлаков                   - Қазақстан Республикасының
Леонид Николаевич            Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)
Жақиянов                   - Қазақстан Республикасының
Оралбек Нұрсейiтұлы          Парламентi Мәжілiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Жанұзақова                 - "Тұран университетi" жоғары оқу
Лейла Тельманқызы            орны" мекемесiнiң доцентi, заң
ғылымдарының кандидаты
(келiсiм бойынша)
Жиреншин                   - "Қазақ гуманитарлық-заң университетi"
Қазбек Әбусағитұлы           акционерлiк қоғамы конституциялық
және әкiмшiлiк құқық кафедрасының
меңгерушiсi, заң ғылымдарының
докторы, профессор (келiсiм бойынша)
Жұмағұлов                  - "Қазақстан Республикасының Заң
Марат Иманғалиұлы            институты" жабық акционерлiк
қоғамының директоры, заң
ғылымдарының кандидаты (келiсiм
бойынша)
Омаров                     - Қазақстан Республикасының
Ермұханбет Омарұлы           Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Оспанова                   - Қазақстан Республикасы
Майдаш Әшiмқызы              Орталық сайлау комиссиясының
мүшесi (келiсiм бойынша)
Сухорукова                 - Қазақстан Республикасының
Вера Николаевна              Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Төрегелдинов               - Қазақстан Республикасының
Жұмабек Сүлейменұлы          Парламентi Сенатының депутаты
(келiсiм бойынша)
Чиркалин                   - Қазақстан Республикасының
Иван Федорович               Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Әбдiқалықова              - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы           және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Айсина                    - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Майра Арапқызы              және ғылым вице-министрi
Аманшаев                  - Қазақстан Республикасының
Ермек Әмiрханұлы            Мәдениет, ақпарат және спорт
вице-министрi
Әрiпханов                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Айдар Әбдiразақұлы          вице-министрi
Бекжанов                  - Қазақстан Республикасының
Жамбыл Лесбекұлы            Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi
Гафуров                   - Павлодар облыстық әкiмдiгiнiң
Ренат Мифтахович            хатшысы (келiсiм бойынша)
Долженков                 - Алматы облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Анатольевич          орынбасары
Каппель                   - Ақмола облысы Ерейментау
Егор Яковлевич              ауданының әкiмi
Кенжебаев                 - Оңтүстiк Қазақстан облысының
Садық Оңғарұлы              Бәйдiбек ауданы Боралдай ауылдық
округiнiң әкiмi
Құжанбетов                - Шығыс Қазақстан облысы Көкпектi
Баянды Кәкенұлы             ауданының әкiмi
Лұқбанов                  - Солтүстiк Қазақстан облыстық
Мұхамеджан Сағынтайұлы      маслихатының депутаты (келiсiм
бойынша)
Мейстер                   - Қостанай облысы әкiмiнiң бiрiншi
Виктор Викторович           орынбасары
Оразбаев                  - Қазақстан Республикасының
Бiрлiк Есiркепұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар вице-министрi
Смағұлов                  - Қарағанды облысы Сарань қаласының
Мейрам Ахмедияұлы           әкiмi
Тортаев                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Бауыржан Қадырұлы           агенттiгi төрағасының орынбасары
Тұңғышбеков               - Қазақстан Республикасы Ауыл
Санат Тұңғышбекұлы          шаруашылығы министрлiгi Ауылдық
аумақтар iстерi комитетiнiң төрағасы
Үсенова                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрила Дүйсембiқызы         министрлiгiнiң Салық комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Хасенов                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы         шаруашылығы вице-министрi
Шаменова                  - Қызылорда облыстық әкiмдiгi
Балжан Мүрәлiқызы           Экономика және бюджеттiк жоспарлау
департаментiнiң директоры
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2005.10.26. N  300 өкімімен.

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О местном самоуправлении в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 марта 2005 года N 67-р
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О местном самоуправлении в Республике Казахстан":
1. Образовать рабочую группу в следующем составе:
Есимов                         - Заместитель Премьер-Министра
Ахметжан Смагулович              Республики Казахстан, руководитель
Балиева                        - Министр юстиции Республики
Загипа Яхяновна                  Казахстан, заместитель руководителя
Айтекенов                      - вице-министр экономики и бюджетного
Кайрат Медыбаевич                планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Абдрахим Нурлан Ергалиулы      - заместитель начальника управления
конституционного, административного,
уголовного, уголовно-процессуального
и уголовно-исполнительного
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан, секретарь
Аяшев Оналбай                  - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Азирханов Басшы Айжанакович    - аким Бейнеуского района
Мангистауской области
Абылхан Машани                 - депутат Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Бурлаков Леонид Николаевич     - депутат Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жакиянов Оралбек Нурсейтович   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жанузакова Лейла Тельмановна   - доцент учреждения "Высшее учебное
заведение "Университет Туран",
кандидат юридических наук
(по согласованию)
Жиренчин Казбек Абусагитович   - заведующий кафедрой конституционного
и административного права акционерного
общества "Казахский гуманитарно-
юридический университет", доктор
юридических наук, профессор
(по согласованию)
Жумагулов Марат Имангалиевич   - директор закрытого акционерного общества
"Институт законодательства Республики
Казахстан", кандидат юридических наук
(по согласованию)
Омаров Ермуханбет Омарович     - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Оспанова Майдаш Ашимовна       - член Центральной избирательной комиссии
Республики Казахстан (по согласованию)
Сухорукова Вера Николаевна     - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Турегельдинов                  - депутат Сената Парламента Республики
Жумабек Сулейменович             Казахстан (по согласованию)
Чиркалин Иван Федорович        - депутат Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Абдыкаликова                   - вице-министр труда и социальной
Гульшара Наушаевна               защиты населения Республики
Казахстан
Айсина                         - вице-министр образования и науки
Майра Араповна                   Республики Казахстан
Аманшаев                       - вице-министр культуры, информации и
Ермек Амирханович                спорта Республики Казахстан
Арифханов                      - вице-министр финансов Республики
Айдар Абдразахович               Казахстан
Бекжанов                       - вице-министр охраны окружающей
Жамбул Лесбекович                среды Республики Казахстан
Гафуров                        - секретарь Павлодарского областного
Ренат Мифтахович                 акимата (по согласованию)
Долженков                      - первый заместитель акима
Виктор Анатольевич               Алматинской области
Каппель                        - аким Ерейментауского района
Егор Яковлевич                   Акмолинской области
Кенжебаев                      - аким сельского округа Боралдай
Садык Онгарович                  Байдыбекского района Южно-
Казахстанской области
Кужанбетов                     - аким Кокпектинского района
Баянды Какенович                 Восточно-Казахстанской области
Лукбанов                       - депутат Северо-Казахстанского
Мухамеджан Сагинтаевич           областного маслихата
(по согласованию)
Мейстер                        - первый заместитель акима
Виктор Викторович                Костанайской области
Оразбаев                       - вице-министр энергетики и
Бырлык Есиркепович               минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Смагулов                       - аким города Сарани Карагандинской
Мейрам Ахмедиянович              области
Тортаев                        - заместитель Председателя Агентства
Бауржан Кадырович                Республики Казахстан по статистике
Тунгышбеков                    - председатель Комитета по делам
Санат Тунгышбекович              сельских территорий Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Усенова                        - первый заместитель председателя
Нурила Дуйсембиевна              Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Хасенов                        - вице-министр сельского хозяйства
Сакташ Сатыбалдиевич             Республики Казахстан
Шаменова                       - директор Департамента экономики и
Балжан Муралиева                 бюджетного планирования
Кызылординского областного акимата
<*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 20 октября 2005 года N  300-p .

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 15 қарашаға дейiнгi мерзiмде "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2005.10.26. N  300 өкімімен.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 15 ноября 2005 года разработать и внести в установленном законодательством порядке в Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О местном самоуправлении в Республике Казахстан".  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - распоряжением Премьер-Министра РК от 20 октября 2005 года N  300-p .
Премьер-Министр