"ИН-БИО" ұлттық биометриялық сәйкестендiру жүйесiн құру мәселесi жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 99-ө Өкімі
"ИН-БИО" ұлттық биометриялық сәйкестендiру жүйесiн қолданудың басым салаларын зерделеу, айқындау мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есекеев                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы     және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары, жетекшi
Исин                    - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Нұрлан Құрманғалиұлы      акционерлiк қоғамының басқарма төрағасы
(келiсiм бойынша), жетекшiнiң орынбасары
Шөжеева                 - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әзиза Ти мурқызы           және байланыс агенттiгi ақпараттандыру
басқармасының бастығы, хатшы
Байчиков                - "Қазақстанның инвестициялық қоры"
Михаил Валентинович       акционерлiк қоғамының ғылыми консультанты
(келiсiм бойынша)
Сатин                   - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Александр Анатольевич     министрлiгiнiң Криминалдық полиция
департаментi бастығының орынбасары
Ермағамбетов            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Жандос Мүбәрәкұлы         Кедендiк бақылау комитетiнiң бас маманы
Нұрбаев                 - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Болат Кәрiмұлы            министрлiгi Ақпараттық-техникалық қызмет
департаментi бастығының орынбасары
Земцев                  - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Владимир Павлович         халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
"Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк
орталық" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорнының бөлiм бастығы
Ыдырысов                - "Қазақстанның инвестициялық қоры"
Асқар Төлеубайұлы         акционерлiк қоғамының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Борамбаева              - "Қазақстанның инвестициялық қоры"
Айсұлу Қасенқызы          акционерлiк қоғамы Астана қаласындағы
өкiлдiгiнiң басшысы (келiсiм бойынша)
Иманбеков               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Салтан Серiктайұлы        сауда министрлiгiнiң аппараты -
Әкiмшiлiк-құқықтық жұмыс департаментi iшкi
әкiмшiлiк жүргiзу басқармасының бас маманы
Қазкенов                - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Бейбiт Оразалыұлы         акционерлiк қоғамының бөлiм бастығы
(келiсiм бойынша)
Керiмбаев               - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Болатжан Төлеуұлы         комитетiнiң департамент бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Нағашыбеков             - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Сапарбек Нағашыбекұлы     Құқықтық статистика және арнайы есептер
комитетiнiң құқықтық статистиканы
қалыптастыру басқармасы бағдарламалық
және автоматтандырылған қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы (келiсiм бойынша)
Жортушинова             - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Венера Қажымұратқызы      министрлiгi Ақпараттық-техникалық қызмет
департаментiнiң бөлiм бастығы
Овсянникова             - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Марина Сергеевна          Салық комитетiнiң бөлiм бастығы
Омаров                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Борис Әкiмiшұлы           Тiркеу қызметi комитетiнiң "Ақпараттық-
өндiрiстiк орталық" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны директорының
орынбасары
Павлов                  - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Владимир Марсович         министрлiгiнiң жедел-криминалистикалық
басқармасы бастығының орынбасары
Серенкова               - Қазақстан Республикасы Қаржы
Елена Ивановна            министрлiгiнiң Ақпараттық технологиялар
департаментi ақпараттық технологияларды
дамыту және енгiзу басқармасының бастығы
Тұранов                 - Қазақстан Республикасы Бас
Әдiл Жүнiсбекұлы          прокуратурасының Құқықтық статистика
және арнайы есептер комитетi талдау
жұмысы және құқықтық реттеу басқармасының
бастығы (келiсiм бойынша)
Төреқұлов               - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Әбдiкәрiм Төреқұлұлы      халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң
"Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттiк
орталық" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны бас директорының
орынбасары
Коваленко               - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Сергей Борисович          министрлiгi Криминалдық полиция
департаментiнiң аса маңызды iстер
жөнiндегi аға жедел уәкiлi
Әлиева                  - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Алтынай Балтағазықызы     халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгі
"Жұмыспен қамту проблемалары жөнiндегi
ақпараттық талдау орталығы" республикалық
мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының бөлiм
бастығы.

Об образовании рабочей группы по вопросу создания национальной идентификационной биометрической системы "ИН-БИО"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 99-p
В целях изучения, определения приоритетных областей применения национальной идентификационной биометрической системы "ИН-БИО":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Есекеев                      - заместитель Председателя Агентства
Куанышбек Бахытбекович         Республики Казахстан по
информатизации и связи,
руководитель
Исин                         - председатель правления акционерного
Нурлан Курмангалиевич          общества "Национальные
информационные технологии"
(по согласованию), заместитель
руководителя
Шужеева                      - начальник управления информатизации
Азиза Тимуровна                Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи, секретарь
Байчиков                     - научный консультант акционерного
Михаил Валентинович            общества "Инвестиционный фонд
Казахстана" (по согласованию)
Сатин                        - заместитель начальника Департамента
Александр Анатольевич          криминальной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Ермагамбетов                 - главный специалист Комитета -
Жандос Мубаракович             таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Нурбаев                      - заместитель начальника Департамента
Болат Каримович                информационно-технической службы
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Земцев                       - начальник отдела Республиканского
Владимир Павлович              государственного казенного
предприятия "Государственный центр
по выплате пенсий" Министерства
труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Идрисов                      - управляющий директор акционерного
Аскар Тулеубаевич              общества "Инвестиционный фонд
Казахстана" (по согласованию)
Бурамбаева                   - глава представительства акционерного
Айсулу Касеновна               общества "Инвестиционный фонд
Казахстана" в городе Астане
(по согласованию)
Иманбеков                    - главный специалист управления
Салтан Сериктаевич             внутреннего администрирования
Департамента административно-
правовой работы - аппарата
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Казкенов                     - начальник отдела акционерного
Бейбит Оразалиевич             общества "Национальные информационные
технологии" (по согласованию)
Керимбаев                    - заместитель начальника Департамента
Болатжан Толеуович             Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нагашибеков                  - начальник отдела программного и
Сапарбек Нагашибекович         автоматизированного обеспечения
управления формирования правовой
статистики Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Жортушинова                  - начальник отдела Департамента
Венера Кажимуратовна           информационно-технической службы
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Овсянникова                  - начальник отдела Налогового комитета
Марина Сергеевна               Министерства финансов Республики
Казахстан
Омаров                       - заместитель директора
Борис Акмышевич                Республиканского государственного
предприятия "Информационно-
производственный центр" Комитета
регистрационной службы Министерства
юстиции Республики Казахстан
Павлов                       - заместитель начальника
Владимир Марсович              оперативно-криминалистического
управления Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Серенкова                    - начальник управления развития и
Елена Ивановна                 внедрения информационных технологий
Департамента информационных
технологий Министерства финансов
Республики Казахстан
Туранов                      - начальник управления аналитической
Адил Жунуспекович              работы и правового регулирования
Комитета по правовой статистике и
специальным учетам Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан
(по согласованию)
Турекулов                    - заместитель генерального директора
Абдикарим Турекулович          республиканского Государственного
казенного предприятия
"Государственный центр по выплате
пенсий" Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Коваленко                    - старший оперуполномоченный по особо
Сергей Борисович               важным делам Департамента
криминальной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Алиева                       - начальник отдела Республиканского
Алтынай Балтагазовна           государственного казенного
предприятия "Информационно-
аналитический центр по проблемам
занятости" Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы үш ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне ИН-БИО жүйесiн құру жөнінде ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-Mинистр

2. Рабочей группе в трехмесячный срок внести предложения в Правительство Республики Казахстан по созданию системы "ИН-БИО".
Премьер-Министр