Қазақстан Республикасы делегациясының Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетiн 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге қатысуы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 27 сәуірдегі N 101-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы делегациясының Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетiн 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге қатысуы мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi белгiленген тәртiппен:
1) қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы делегациясының (бұдан әрi - делегация) мүшелерiне 2005 жылғы 6-11 мамыр кезеңінде қонақ үйде тұруға, тәулiктiк және Астана - Мәскеу - Астана бағыты бойынша көлiктiк шығыстарға 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 005 "Шетелдiк iссапарлар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен валюта айырбастаудың берiлетiн күнгi нарықтық бағамы бойынша;
2) Мәскеу қаласында болатын кезеңде көлiктiк қамтамасыз етуге, мәдени iс-шараларға, сондай-ақ өзге де қолма-қол ақшалай шығыстарға 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 357500 (үш жүз елу жетi мың бес жүз) теңге сомасына шетелдiк валютада қаражат бөлсін.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) делегация мүшелерi үшiн, оның ішінде Астана қаласының әкiмi мен делегациямен бiрге жүретiн адамдар үшiн киiмнiң бiрыңғай нысанын тіктіруді және онымен қамтамасыз етуді;
2) 2005 жылы 5 мамырға тиiстi аумақта тұратын делегация мүшелерiнiң Астана қаласына дейiн жол жүруiн және олармен бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
3. Астана қаласының әкiмi делегация мүшелерiн Астана қаласында болуы кезеңiнде орналастыруды, олармен бiрге жүрудi, оларға көліктік қызмет көрсетудi, сондай-ақ тамақтандыруды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi
Астана - Мәскеу - Астана бағыты бойынша және Мәскеу қаласында болуы кезеңiнде делегация мүшелерiмен бiрге жүрудi және оларға медициналық қызмет көрсетуді қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi:
1) 2005 жылғы 30 сәуiрге дейiн делегация мүшелерiн медициналық куәландыруды;
2) ақша қаражатының мақсатты пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
6. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігі белгiленген тәртiппен 2005 жылғы 6 - 11 мамыр кезеңiнде делегация мүшелері үшін Астана - Мәскеу - Астана бағыты бойынша авиабилеттердi брондауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 27 сәуірдегі
N 101-ө өкiмiне
қосымша
Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетiн

Об участии делегации Республики Казахстан в праздновании 60-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов в городе Москве (Российская Федерация)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 апреля 2005 года N 101-p
В целях участия делегации Республики Казахстан в праздновании 60-й годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов в городе Москве (Российская Федерация):
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства в иностранной валюте в установленном порядке:
1) членам делегации Республики Казахстан согласно приложению (далее - делегация) на проживание в гостинице, суточные и транспортные расходы по маршруту Астана - Москва - Астана в период с 6 по 11 мая 2005 года за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 005 "Заграничные командировки", по рыночному курсу обмена валют на день выдачи;
2) на транспортное обеспечение, культурные мероприятия в период пребывания в городе Москве, а также прочие наличные расходы за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 006 "Представительские затраты", на сумму 357500 (триста пятьдесят семь тысяч пятьсот) тенге.
2. Акимам областей, городов Алматы и Астаны обеспечить:
1) пошив и обеспечение единой формы одежды для членов делегации, в том числе акиму города Астаны и для лиц, сопровождающих делегацию;
2) к 5 мая 2005 года проезд и сопровождение членов делегации, проживающих на соответствующей территории, до города Астаны.
3 Акиму города Астаны обеспечить размещение, сопровождение, транспортное обслуживание, а также питание членов делегации в период пребывания в городе Астане.
4. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить сопровождение и медицинское обслуживание членов делегации по маршруту Астана - Москва - Астана и в период пребывания в городе Москве.
5. Министерству обороны Республики Казахстан обеспечить:
1) медицинское освидетельствование членов делегации до 30 апреля 2005 года;
2) контроль за целевым использованием денежных средств.
6. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить бронирование авиабилетов для членов делегации по маршруту Астана - Москва - Астана в период с 6 по 11 мая 2005 года.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 апреля 2005 года N 101-р
Состав
делегации Республики Казахстан, участвующей
в праздновании 60-й годовщины Победы в Великой

1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы
Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге қатысатын
Қазақстан Республикасы делегациясының құрамы
Ұлы Отан соғысының ардагерлерi:
Әлейбекұлы                 - аға лейтенант
Иманбердi
Жарболов                   - полковник
Бiрiмжан
Муренцев                   - сержант
Василий Николаевич
Сергазин                   - гвардия полковнигі
Шайдахмет Серғазыұлы
Зиманов                    - полковник
Салық Зиманұлы
Жиенбаев                   - аға сержант
Сұлтан Сүлейменұлы
Батырбеков                 - аға сержант
Мұштай Батырбекұлы
Гуляев                     - полковник
Виктор Павлович
Қабимолдин                 - подполковник
Жабықбай
Блудский                   - аға сержант
Михаил Андреевич
Дәулетов                   - аға сержант
Асылбек Жазыұлы
Аманғосов                  - аға сержант
Ғанибай
Қуанышев                   - капитан
Бағит
Асылбаев                   - подполковник
Қабдолла Арабайұлы
Дүйсекенов                 - аға лейтенант
Ақаш
Брайко                     - капитан
Алексей Макарович
Құдабаев                   - капитан
Байғанбек
Воронцев                   - полковник
Георгий Евдокимович
Әдiлов                     - подполковник
Шәбден Әдiлұлы
Құспаев                    - полковник
Қасен Жақатұлы
Кенжебаев                  - сержант
Сағын
Сүлейменов                 - гвардия аға сержанты
Мұташ Сүлейменұлы
Мәкенбаев                  - аға лейтенант
Қалкен Мәкенбайұлы
Лактюшин                   - гвардия аға сержанты
Петр Васильевич
Қалиев                     - полковник
Ыдырыс
Андреев                    - аға сержант
Николай Александрович
Әлжапаров                  - полковник
Қазыбек Қалиұлы
Досанов                    - аға сержант
Аманғали
Жұмабеков                  - подполковник
Қабиден Әкiмбекұлы
Щербинко                   - полковник
Василий Иванович
Смағұлов                   - сержант
Серiк Сейiтқазыұлы
Пенчук                     - сержант
Петр Михайлович
Есетов                     - сержант
Расул
Шаля                       - гвардия сержанты
Анна Федоровна
Бабаев                     - капитан
Алтыбай Бабайұлы
Бiрге жүретiн адамдар:
Қабыкенова                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Раушан Қасымқызы             министрлігі арнайы көмек бөлiмiнiң
бастығы
Тоқтамысова                - "Отан соғысының мүгедектерiне арналған
Ғалия Асқарқызы              орталық клиникалық госпиталь" бас
басқармасының кардиолог дәрiгерi
Есқараев                   - "Ұлттық ғылыми медициналық орталық"
Талғат Шәкенұлы              республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының
кардиореаниматолог дәрiгерi
Ахмедина                   - "Отан соғысының мүгедектерiне арналған
Зәуре Темiртасқызы           орталық клиникалық госпиталь" бас
басқармасының медбикесi
Қаһарманов                 - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Мағжан Ғәдiлшинұлы           министрлiгi Штаб бастықтары
комитетiнiң Тәрбиелiк және
психологиялық жұмыс департаментi
бөлiмiнiң аға офицерi

Отечественной войне 1941-1945 годов
в городе Москве (Российская Федерация)
Ветераны Великой Отечественной войны:
Алейбекулы                   - старший лейтенант
Иманберды
Джарбулов                    - полковник
Бримжан
Муренцев                     - сержант
Василий Николаевич
Сергазин                     - гвардии полковник
Шайдахмет Сергазыулы
Зиманов                      - полковник
Салык Зиманович
Жиенбаев                     - старший сержант
Султан Сулейменович
Батырбеков                   - старший сержант
Муштай Батырбекович
Гуляев                       - полковник
Виктор Павлович
Кабимолдин                   - подполковник
Жабыкбай
Блудский                     - старший сержант
Михаил Андреевич
Давлетов                     - старший сержант
Асылбек Джазиевич
Амангосов                    - старший сержант
Ганибай
Куанышев                     - капитан
Багит
Асылбаев                     - подполковник
Хабдолла Арабаевич
Дуйсекенов                   - старший лейтенант
Акаш
Брайко                       - капитан
Алексей Макарович
Кудабаев                     - капитан
Байганбек
Воронцов
Георгий Евдокимович          - полковник
Адилов                       - подполковник
Шабден Адилович
Куспаев                      - полковник
Касен Джакадович
Кенжебаев                    - сержант
Сагын
Сулейменов                   - гвардии старший сержант
Муташ Сулейменович
Макенбаев                    - старший лейтенант
Калкен Макенбаевич
Лактюшин                     - гвардии старший сержант
Петр Васильевич
Калиев                       - полковник
Идрис
Андреев                      - старший сержант
Николай Александрович
Альжапаров                   - полковник
Казбек Калиевич
Досанов                      - старший сержант
Амангали
Жумабеков                    - подполковник
Кабиден Акимбекович
Щербинко                     - полковник
Василий Иванович
Смагулов                     - сержант
Серик Сейтказинович
Пенчук                       - сержант
Петр Михайлович
Исетов                       - сержант
Расул
Шаля                         - гвардии сержант
Анна Федоровна
Бабаев                       - капитан
Алтыбай Бабаевич
Сопровождающие лица:
Кабыкенова                   - начальник отдела специальной помощи
Раушан Касымовна               Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Токтамысова                  - врач-кардиолог главного управления
Галия Аскаровна               «Центральный клинический госпиталь
для инвалидов Отечественной войны
Ескараев                     - врач-кардиореаниматолог
Талгат Шакенович               республиканского государственного
предприятия "Национальный научный
медицинский центр"
Ахмедина                     - медсестра главного управления
Зауре Темиртасовна             Центральный клинический госпиталь для
инвалидов Отечественной войны
Кахарманов                   - старший офицер отдела Департамента
Магжан Гадыльшинович           воспитательной и психологической
работы Комитета начальников штабов
Министерства обороны Республики
Казахстан