"Еуразия суперкомпьютерi - МиниТЕРА" жобасына сараптама жүргiзу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 29 сәуірдегі N 108-ө Өкімі
"Еуразия суперкомпьютерi - МиниТЕРА" жобасына сараптау жүргiзу және оны iске асыру жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Жұмағалиев             - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Асқар Қуанышұлы          және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары, жетекшi
Әмiрин                 - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Ғұсман Кәрiмұлы          қоғамы басқармасының төрағасы, жетекшiнiң
орынбасары (келiсiм бойынша)
Шөжеева                - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әзиза Тимурқызы          және байланыс агенттiгi ақпараттандыру
басқармасының бастығы, хатшы
Есекеев                - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Қуанышбек Бақытбекұлы    және байланыс агенттiгi төрағасының
орынбасары
Исин                   - "Ұлттық ақпараттық технологиялар"
Нұрлан Құрманғалиұлы     акционерлiк қоғамы басқармасының төрағасы
(келiсiм бойынша)
Маханбетажиев          - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Батыр Әпенұлы            Ақпараттық технологиялар департаментiнiң
директоры
Зубарев                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Алексей Александрович    бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Ақпараттандыру және инновациялар
саласындағы шығыстарды жоспарлау
департаментiнiң директоры
Молдабаев              - "Қаржы жүйелерiн ақпараттандыру орталығы"
Рүстем Атыханұлы         республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының бас
директоры
Петанин                - "CLABS" жауапкершiлiгi шектеулi
Сергей Владимирович      серiктестiгiнiң атқарушы директоры
(келiсiм бойында)
Топоров                - "Жүйелiк техника" жабық акционерлiк
Виктор Иванович          қоғамының президентi (келiсiм бойынша)
2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 30 маусымға дейiнгi мерзiмде "Евразия суперкомпьютерi - МиниТЕРА" жобасына талдау мен бағалау жүргiзсiн және Yкiметке ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-Mинистр

О создании рабочей группы по проведению экспертизы проекта "Евразийский суперкомпьютер - МиниТЕРА"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 2005 года N 108-р
В целях проведения экспертизы и выработки предложений по реализации проекта "Евразийский суперкомпьютер - МиниТЕРА":
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Жумагалиев Аскар Куанышевич    - заместитель Председателя Агентства
по информатизации и связи
Республики Казахстан, руководитель
Амрин Госман Каримович         - председатель правления акционерного
общества "Национальный инновационный
фонд", заместитель руководителя
(по согласованию)
Шужеева Азиза Тимуровна        - начальник управления информатизации
Агентства по информатизации и связи
Республики Казахстан, секретарь
Есекеев Куанышбек Бахытбекович - заместитель Председателя Агентства
по информатизации и связи
Республики Казахстан
Исин Нурлан Курмангалиевич     - председатель правления акционерного
общества "Национальные информационные
технологии" (по согласованию)
Маханбетажиев Батыр Апенович   - директор Департамента информационных
технологий Министерства финансов
Республики Казахстан
Зубарев Алексей Александрович  - директор Департамента планирования
расходов в сфере информатизации и
инноваций Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Молдабаев Рустем Атыханович    - генеральный директор республиканского
государственного предприятия "Центр
информатизации финансовых систем"
Петанин Сергей Владимирович    - исполнительный директор товарищества
с ограниченной ответственностью "CLABS"
(по согласованию)
Топоров Виктор Иванович        - президент закрытого акционерного
общества "Системотехника"
(по согласованию)
2. Рабочей группе в срок до 30 июня 2005 года провести анализ и оценку проекта "Евразийский суперкомпьютер - МиниТЕРА" и внести предложения в Правительство.
Премьер-Министр